Wstążka tatuaż

Tatuaże pogodowe na Światowy Dzień Meteorologii

W tym artykule możesz zobaczyć przykłady ciekawych wzorów tatuaży pogodowych, które są idealne na obchody Światowego Dnia Meteorologii – 23 marca.

Tatuaże pogodowe na Światowy Dzień Meteorologii - informacje i zdjęcia przykłady wzorów tatuaży

Tatuaże pogodowe na Światowy Dzień Meteorologii – informacje i zdjęcia przykłady wzorów tatuaży

 Tatuaże pogodowe na Światowy Dzień Meteorologii – fakty i zdjęcia

Dzięki inicjatywie Światowej Organizacji Meteorologicznej i zgodzie Organizacji Narodów Zjednoczonych 23 marca został wybrany jako dzień obchodów Światowego Dnia Meteorologii..

Ten dzień obchodzony jest w 193 państwach, w Rosji święto ustanowiono w 2008 r., 19 maja – dekretem Prezydenta Federacji Rosyjskiej nr 812.

To ważne dla wielu święto obchodzone jest od 1961 roku, a dewizą międzynarodowej organizacji WMO jest hasło „Pogoda, klimat i woda w epoce informacyjnej”..

WMO zajmuje się przede wszystkim monitorowaniem klimatu, oceanów i mórz, zmian klimatu, tworzeniem prognoz i wymianą informacji, co jest prawdopodobnie najważniejszą działalnością..

World Weather Watch, zainicjowany przez WMO.

Samo święto i Światowy Dzień Meteorologa – 23 marca, mają na celu podniesienie świadomości społeczeństwa na temat zagrożeń związanych w szczególności ze zmianami klimatu.

Nawiasem mówiąc, w Rosji „początek” obserwacji hydrometeorologicznych został ustanowiony dekretem cesarza Mikołaja I, w Petersburgu otwarto „Normalne Obserwatorium Magnetyczno-Meteorologiczne”.

Jeśli jesteś spokrewniony z tym zawodem, masz znajomych, którzy poświęcili swoje życie na badanie klimatu i pogody – spójrz na przykładowe wzory tatuaży na temat pogody i podziel się swoją opinią o zawodzie i tatuażach w komentarzach..

Zdjęcie tatuaży na temat pogody z 23.03.2020