Wstążka tatuaż

Tatuaże i blizny

Niektórzy ludzie uważają, że ich blizny są brzydkimi, a nawet brzydkimi pamiątkami po traumie i bólu. Inni widzą w swoich bliznach coś innego, uważają je za przeżycie, coś sentymentalnego z przeszłości i znajdują sposób, aby przenieść swoje blizny na nowy poziom za pomocą tatuażu, czyniąc z wad swojego ciała coś niezwykłego i ekskluzywnego.

Tatuaże i blizny – ciekawe kombinacje i przykłady zdjęć

 • Świetny sposób na przekształcenie małych blizn (lub znamion) w połączony tatuaż z kwiatowym wzorem, musisz się zgodzić – wygląda organicznie, oryginalnie i po prostu cudownie.

Tatuaże i blizny - zdjęcie 1

 • Tatuaż Star Warrior (Darth Vader z mieczem świetlnym). Oryginalnie zagrany niezbyt atrakcyjną blizną o czerwonym odcieniu w humorystycznej interpretacji miniaturowego tatuażu, który wywołuje tylko emocje i zachwyt.

Tatuaże i blizny - zdjęcie 2

 • Tatuaż z kieliszkiem rozlanego wina, który umożliwił pokonanie dużego znamię na widocznej części ciała dziewczynki. Wygląda nie tylko ciekawie, ale praktycznie genialnie. Taki tatuaż pozwolił nie tylko ukryć wyraźną wadę skóry, ale także pozwolił zamienić wadę w prawdziwy plus..

Tatuaże i blizny - zdjęcie 3

 • Zabawny i pozytywny tatuaż z UFO (latający spodek kosmitów), który pozwolił zamienić długą bliznę na ramieniu w wiązkę światła skierowaną w kierunku ziemi ze środka samolotu.

Tatuaże i blizny - zdjęcie 4

 • Prosta blizna na tym tatuażu przekształciła się w wspaniały i niepowtarzalny tatuaż dla fanów Harry’ego Pottera. Pomysł dla fanów dzieła i sam pomysł śmierciożercy, który powstał dzięki zgrabnemu tatuażowi i zupełnie zwyczajnej bliźnie na ramieniu.

Tatuaże i blizny - zdjęcie 5

 • I nawet jeśli twoja blizna jest głęboka i uderzająca z powodu ogromnej liczby szwów nałożonych przez chirurga, tatuaż i odrobina kreatywności pomogą zmienić ją w coś naprawdę niezwykłego i oryginalnego – tatuaż z rybim szkieletem, który jest częściowo reprezentowany przez wzór tatuażu i kości reprezentowane przez prawdziwą bliznę. Nawiasem mówiąc, wiele osób uważa, że ​​szkielet ryby służy do szczęścia i szczęścia.!

Tatuaże i blizny - zdjęcie 6

 • Blizna po oparzeniu – z reguły wygląda odpychająco. Właściciel tego tatuażu postanowił nie zapomnieć o niebezpieczeństwach płomienia i bawił się na swojej bliźnie tatuażem Pokemona Charmandera, który zieje ogniem..

Tatuaże i blizny - zdjęcie 7

 • Ten wzór tatuażu niezwykle przypomina standardowy sposób na zakrycie blizny tatuażem, ale tutaj właścicielka i artystka bawili się niezwykłym różowo-fioletowym kolorem blizny i pierwotnie wprowadzili ją w delikatny wzór tatuażu z meduzą i podobne kolory.

Tatuaże i blizny - zdjęcie 8

 • Młodości często towarzyszą błędy, wśród których często pojawiają się blizny po nacięciach na nadgarstku. Ale ten tatuaż z lasem i wyjącym wilkiem zamaskował te blizny przed nacięciami pod pniami drzew, tak że niezwykle trudno będzie zgadnąć, że w ogóle były blizny.

Tatuaże i blizny - zdjęcie 9

 • Znamiona nie zawsze są małe, nie zawsze standardowe i nie zawsze piękne. I tak możesz zamienić swojego niekochanego pieprzyka w oryginalny tatuaż z planetą.

Tatuaże i blizny - zdjęcie 10

 • Często blizny, które otrzymujemy, coś nam przypominają, czasem wyraźnie coś przypominają. W tym przypadku zasugerował się tatuaż z marchewką, a mistrz tatuażu nie musiał nawet rysować konturów, ponieważ prawie wszystko oprócz zieleni było już na swoim miejscu.

Tatuaże i blizny - zdjęcie 11

 • Tatuaż + blizna = duch, który tworzy Boo! Nie ma znaczenia, czy masz bliznę, czy znamię, zawsze jest sposób, dzięki któremu możesz zrobić coś ciekawego i atrakcyjnego na swoim ciele..

Tatuaże i blizny - zdjęcie 12

 • Zakrzywiona i zaokrąglona blizna znajdująca się na plecach dziewczyny, w przypadku stroju z odkrytymi plecami, mogłaby wyglądać „delikatnie nie na miejscu”. Ale ta opcja z tatuażem rybaka, który od miesiąca łowi ryby, nie jest nawet sposobem na ukrycie blizny, ale opcją ozdobienia ciała tatuażem w sposób, którego nikt inny nie robi.

Tatuaże i blizny - zdjęcie 13

 • A ten tatuaż na temat Harry’ego Pottera z napisem i blizną wyraźnie pokazuje, jak osoba z poczuciem humoru może bawić się swoimi bliznami i uczynić z nich coś naprawdę interesującego i niezwykłego..

Tatuaże i blizny - zdjęcie 14

 • Zarówno kształt, jak i cień mogą pomóc połączyć twoją ramę z tatuażem, co wyraźnie pokazuje ten tatuaż z pływającą dziewczyną nad blizną, która bawi się wodą z cieniami..

Tatuaże i blizny - zdjęcie 15