Szkice do tatuażu

SZKIC TATUAŻU Z RĘKOJEŚCIĄ

W materiale znajdziesz nie tylko ogromną liczbę szkiców do tatuażu Handpoke, które możesz obejrzeć i wykorzystać jako podstawę do stworzenia własnego prawdziwego i najbardziej rzemieślniczego podziemnego projektu tatuażu, który sam nałożysz na swoje ciało w najlepsze tradycje tatuażu Hand Poke. Tutaj dowiesz się wielu ciekawych rzeczy o funkcjach i opcjach rysunków, cechach stylu, zapoznasz się z jego historią, znaczeniem i ciekawymi faktami. Dodatkowo na naszej stronie posiadamy materiały tematyczne:

  • Znaczenie tatuażu handpoke
  • Zdjęcie tatuażu w stylu Handpoke

Szkice tatuaży Handpoke - zbiór rysunków do tatuażu i ciekawe informacje

Styl Handpoke i szkice rysunków do tatuaży w stylu handpoke

Handpoke to technika tatuowania, która nie wymaga użycia maszynki do tatuażu..

Tatuaże Handpoke są często nazywane tatuażami „domowymi”, ponieważ ich aplikacja wymaga minimalnego zestawu materiałów. Zazwyczaj te tatuaże składają się z prostych linii i nieskomplikowanych wzorów. Im prostszy tatuaż, tym lepsze będzie wykonanie..

Wykonanie tatuażu techniką handpoke jest mniej bolesne, a sam rysunek goi się znacznie szybciej. Jednak proces pracy będzie wielokrotnie wolniejszy niż przy użyciu maszyny do pisania..

Historia stylu

W branży tatuażu nie tak dawno pojawiły się specjalistyczne maszyny. A w Rosji specjalistyczny sprzęt pojawił się dopiero 20 lat temu. Jednak tatuaże były popularne znacznie wcześniej. Przez długi czas ludzie nakładali rysunki na skórę za pomocą igieł, kości zwierzęcych i zaostrzonych kamieni. Nawet w starożytnych plemionach tatuaże były bardzo powszechne, oczywiście wtedy nie istniały żadne maszyny do tatuażu..

Sam styl handpoke pojawił się jako protest przeciwko komercjalizacji branży tatuażu..

Tatuaże szybko zyskują popularność we współczesnym społeczeństwie. W dzisiejszych czasach dość trudno jest znaleźć młodego mężczyznę lub dziewczynę, która nie miałaby ani jednego tatuażu. Rysunki na ciele stają się modne. Wielu artystów tatuażu nie podoba się fakt, że pierwotnie podziemna sztuka stała się częścią nowoczesnych trendów. Dlatego używają techniki handpoke do tworzenia unikalnych tatuaży..

Dla wielu mistrzów tatuaż to przede wszystkim kultura, sztuka. To jest proces twórczy. Tak ogromna popularność w społeczeństwie dewaluuje tatuaże..

Osobliwości

Tatuaże Handpoke charakteryzują się nieostrożnością i nieskomplikowaniem. Czasami tatuaż wykonuje się bez wcześniej przygotowanego szkicu, mając tylko pomysł. Ten styl tatuażu nie oznacza obecności wyszukanych szczegółów lub wyraźnych linii na rysunku. Najczęściej są to wizerunki zwierząt, postaci z kreskówek, różnych atrybutów życia codziennego, emotikony, symbole czy napisy. Tatuaże Handpoke lubią podnosić ważne społecznie tematy, wypychać wszelkiego rodzaju przekleństwa lub obsceniczne wyrażenia na ich ciałach.

Tatuaże Handpoke są wykonywane tylko czarną farbą, w rzadkich przypadkach mogą dodać trochę czerwieni.

Oznaczający

 

Każdy tatuaż ma swoje znaczenie. Ktoś uwiecznia na swoim ciele ważne momenty swojego życia, nadaję obrazowi szczególne znaczenie. Ktoś po prostu lubi estetykę rysunków ciała i nie nadaje im specjalnego znaczenia..

Jednak handpok zawsze dotyczy buntu i umyślności. Ludzie, którzy robią tatuaże w tym stylu, demonstrują swój zarozumiały charakter i niezgodę z zasadami społecznymi lub stereotypami..

Ludzi, którzy robią tatuaże handpoke, przyciąga krytyczność i absurd percepcji. Za pomocą tych rysunków na ciele podkreślają swoją filozofię, poczucie humoru, styl, podejście do życia.

Ci, którzy ozdabiają swoje ciała śmiesznymi i śmiesznymi obrazkami, nie martwiąc się, że mogą kiedyś żałować, zachowują się tak samo w życiu. Żyją chwilą, nie myśląc o odległej przyszłości. Dla takich osób o wiele ważniejsze są prawdziwe uczucia i emocje niż niewidzialna przyszłość..

Popularne opcje

Wśród dziewcząt powszechne są zgrabne rysunki, składające się z kilku prostych linii. Na przykład złamane serce, napisy odzwierciedlające ich ducha życia („żyj szybko”, „córka mamy”, „dziwne czasy”, „przepraszam, nie obchodzi mnie to”), wizerunki zwierząt załatwiających ludzkie sprawy (jazda na deskorolce, słuchanie do muzyki jedząc pizzę) itp..

Faceci mają bardziej zwyczajne tatuaże handpoke. Młodzi ludzie często dość spontanicznie wypełniają takie tatuaże, czasami robią to w domu z przyjaciółmi..

Najpopularniejsze obrazy, które często można znaleźć na facetach: czaszki, postacie z serialu animowanego Simpsonowie lub Family Guy, różne przekleństwa, obrazy produktów spożywczych, zwierząt.

Należy zauważyć, że tatuaże nie są podzielone na „męskie” i „żeńskie”. Każdy może wypełnić to, co lubi bardziej, niezależnie od płci.

 

Miejsca na tatuaże

 

Ponieważ tatuaż handpoke nie oznacza dużej liczby dopracowanych detali, jego rozmiar jest często średni lub mały (nie więcej niż 15-20 cm).

Rzadko taki tatuaż można znaleźć na udzie lub klatce piersiowej, na plecach..

Typowe miejsca dla tatuaży handpoke to: kolana, nadgarstki, przedramiona. Zazwyczaj takie tatuaże są wykonywane jako rodzaj rękawa. Oznacza to, że wiele małych obrazów obejmuje całe ramię lub nogę, podczas gdy nie ma między nimi logicznego związku..

Wreszcie

 

Tatuowanie to dość ważny krok. Pomimo tego, że wiele osób często robi sobie tatuaże, nie myśląc o konsekwencjach, nie zawsze jest to dobra opcja..

Trzeba poważnie podejść do wyboru mistrza i studia, zebrać maksymalną ilość informacji, przeczytać recenzje innych osób.

Być może tatuaż przyniesie wielką radość. Ale może się zdarzyć, że stanie się wielkim błędem..

Usunięcie tatuażu jest bolesne i nieprzyjemne. Lepiej więc pomyśleć z wyprzedzeniem, czy naprawdę chcesz teraz zrobić tatuaż, dokładnie w tym stylu, w tym konkretnym miejscu i czy jesteś pewny wybranego obrazu.

Konsultacje z mistrzem przed sesją nie będą zbędne. Na nim możesz zadać wszystkie swoje pytania..

Uzdrowienie tatuażu warto traktować równie poważnie. Nawet jeśli rysunek został wykonany przez doświadczonego rzemieślnika, niewłaściwe leczenie może spowodować zły wynik. Linie mogą się unosić, pigment może wypaść, ostateczny obraz będzie bardzo różnił się od oryginalnego pomysłu.

Konieczne jest przestrzeganie wszystkich zaleceń mistrza, wcześniej zakup maści leczniczej.

Nie powinieneś robić tatuażu przed 18 rokiem życia. Po pierwsze, twoi rodzice mogą się na to nie zgodzić, a bez ich zgody po prostu nie będziesz mógł zrobić sobie tatuażu. Po drugie, dorastanie to czas, w którym dopiero zaczynają się kształtować gusta i postawy. To, co wydaje się świetnym pomysłem w wieku 15 lat, może Ci się nie spodobać do 20.

Przykłady szkiców tatuażu do tatuażu Handpoke od 26.11.2020 (282 szkice)

Tekst jest opinią autora, nie twierdzi, że jest ostateczną prawdą.

Przygotowane przez: GEWI (Żeniwiewa Ryszard)