Tatuaż z kodem kreskowym na urodzinowym kodzie kreskowym – 3 kwietnia

Tutaj możesz dowiedzieć się o rysunku tatuażu z kodem kreskowym, dowiedzieć się o urodzinach kodu kreskowego -3 kwietnia, spojrzeć na tematyczne rysunki tatuażu na zdjęciu, które pomogą oznaczyć tę datę.

Tatuaż z kodem kreskowym na kodzie kreskowym urodzin - informacje i przykłady zdjęć wzorów tatuaży

Tatuaż z kodem kreskowym na kodzie kreskowym urodzin – informacje i przykłady zdjęć wzorów tatuaży

Tatuaż z kodem kreskowym na urodzinowym kodzie kreskowym – 3 kwietnia – Fakty i zdjęcia

Współczesne supermarkety stały się już codziennością, a całkiem niedawno kupowaliśmy żywność w sklepach według zupełnie innego systemu, co pociągało za sobą wiele manipulacji, które udało nam się w przeszłości pozostawić, dzięki prostemu i rewolucyjnemu niegdyś wynalazkowi – kodowi kreskowemu . Urodziny, które obchodzone są corocznie 3 kwietnia.

Wynalezienie kodu kreskowego nastąpiło dzięki pomysłowi Bernarda Silvera i jego przyjaciela Normana Woodlanda w 1948 roku, który narodził się na prośbę jednego z właścicieli firmy handlowej, który szukał sposobu na uporządkowanie i rozliczenie dla towarów, z nowym poziomem wygody..

Przykładowy rysunek z kodem kreskowym tatuażu 03.04.2020 №010 -kod kreskowy tatuażu-

Za podstawę przyjęto zmodernizowany kod Morse’a – system kropek i kresek, który przeszedł znaczną modernizację i już w latach 70-tych pojawił się w sklepach pierwszy działający system odczytu kodów kreskowych za pomocą wiązki laserowej..

Gdzie jest data??

Początkowo kod kreskowy był okrągły, co powodowało wiele trudności w jego dokładnym odczytaniu. Przybliżony format obrazu do dzisiejszego – prostokątny, powstał dzięki firmie IBM. 3 kwietnia 1973 na zjeździe handlowców, którzy posługiwali się kodem kreskowym, postanowiono przyjąć wspólny standard. Opiera się na tej dacie, że 3 kwietnia jest uważany za datę urodzin kodu kreskowego..

Przykładowy rysunek z kodem kreskowym tatuażu 03.04.2020 №129 -kod kreskowy tatuażu-

Obecnie najpopularniejszym formatem kodów kreskowych jest 80% wszystkich, jest to 13 cyfr i linii o różnej grubości.

Istnieje również popularny dwuwymiarowy kod QR w formacie, który daje większe możliwości przesyłania informacji w tym formacie..

Przy okazji mamy cały materiał o znaczeniu tatuażu z kodem kreskowym..

Przykłady zdjęć rysunków tatuażu z kodem kreskowym na urodziny kodu kreskowego – 3 kwietnia (144 zdjęcia)