Tatuaż o tematyce narkotykowej w Międzynarodowym Dniu Przeciwdziałania Narkomanii i Nielegalnemu Handlowi (26 czerwca)

Z materiału dowiesz się o Międzynarodowym Dniu Przeciwko Narkomanii – 26 czerwca, zapoznaj się z funkcjami i będziesz mógł zobaczyć przykładowe zdjęcia tematycznych rysunków tatuaży z narkotykami.

Tatuaże o tematyce narkotykowej na Międzynarodowy Dzień Narkomanii - 26 czerwca - informacje i zdjęcia tatuażu

Tatuaże z narkotykami w Międzynarodowym Dniu Przeciwdziałania Narkomanii i Nielegalnemu Handlowi – 26 czerwca: fakty i zdjęcia

Narkomania to problem ludzkości, który nie opuścił nas od wielu stuleci. Wraz z nadejściem industrializacji przemysł umożliwił uzależnionym zapoznanie się z ogromną różnorodnością narkotyków syntetycznych, co znacznie zaostrzyło problem..

Nowoczesne rodzaje leków syntetycznych stały się nie tylko tańsze, ale także znacznie bardziej niebezpieczne, uzależniają już po pierwszym spożyciu i prowadzą do nieuchronnego zniszczenia organizmu. W celu zwrócenia uwagi na problem używania narkotyków we współczesnym świecie wyznaczono datę obchodów Międzynarodowego Dnia Przeciwko Narkomanii i Nielegalnemu Handlowi Narkotykami – 26 czerwca.

Tatuaż leku 25.06.2020 №032 -tatuaż leku-

Trochę historii

Data święta nie została wybrana przypadkowo. 6 czerwca 1986 r. opracowano plan zwalczania rozprzestrzeniania się narkotyków, a rok później wydarzenie to zostało zapisane w oficjalnym dokumencie ONZ.

Interesujące fakty

  • W czasie obecności sił USA w Afganistanie ilość narkotyków produkowanych w kraju zwiększona 50 razy
  • Każdego roku 500 000 ludzi umiera z powodu narkotyków i związanych z nimi przyczyn na całym świecie
  • W Rosji każdego roku z „przedawkowania” umiera 8000 osób
  • Z greckiego „Narkotyki”, przetłumaczonego jako – „usypiający”
  • W Kolumbii, Peru, Boliwii i Wenezueli istnieje praktyka wykorzystywania liści koki przez miejscową ludność. Ludzie mieszkają tam średnio 40 lat.

Tatuaż narkotykowy 25.06.2020 №051 -tatuaż narkotykowy-

Wzywamy wszystkich do prowadzenia zdrowego stylu życia, nieużywania narkotyków i nie łamania obowiązujących przepisów..

A następnie sugerujemy, abyś spojrzał na rysunki tatuaży na temat narkotyków, dzięki którym możesz wyrazić swoją solidarność w walce z tym problemem..

Zdjęcia rysunków tatuaży na temat narkotyków od 25.06.2020 (58 zdjęć tatuażu)

Obejrzyj wideo: