Vlasy a účesy

Účes Little Bob: O čom vlastne nový trend vlasov je?

Kadernícke salóny sa konečne opäť otvorili, a to znamená jediné – teraz je ideálny čas na osvieženie nášho vzhľadu a premýšľanie nad novým účesom alebo farbou! Na prelome sezóny chce mnoho z nás zmeniť účes a našťastie sú vlasové trendy na rok 2021 rozmanitejšie než kedykoľvek predtým a majú správny účes pre každý vkus. Krátky, dlhý, asymetrický alebo tupý bob-starý dobrý bob so všetkými jeho variáciami je nepochybne klasikou a patrí k najvyhľadávanejším účesom medzi ženami uvedomelými si módou všetkých vekových skupín! Jeho obľuba však neklesne ani v nasledujúcich mesiacoch. Ak v poslednom čase prezeráte svoje informačné kanály na Instagrame, určite ste si všimli, že na jar tohto roku je v centre pozornosti nový strih – tým myslíme malý bob účes. Z trendového účesu srší nezameniteľný parížsky šarm a očarí nás predovšetkým svojou ľahkosťou a živou textúrou – na jar ideálna! Čo presne sa za tým skrýva a čo najkrajšie vyzerá, si povieme nižšie!

krátky bob s ofinou trendy vlasov 2021 malý bob účes

Či už je to odľahčenie našej nálady po tomto náročnom období, alebo sa riadime heslom „nové vlasy, nové ja“ – v Little Bob je niečo, vďaka čomu máme pocit, že zmena, ktorú potrebujeme, je len pár kúskov od nás. Každý, kto si myslí, že účes bob vyzerá vždy rovnako a je nudný, určite sa mýli. Pretože pravdou je, že sotva existuje účes, ktorý by bol taký univerzálny a elegantný. Či už krátke, dlhé, odstupňované, s ofinou alebo bez nej, s pramienkami atď. – pre každú ženu existuje perfektný bob, ktorý vyhovuje jej charakteru a štýlu. Bol to vlasový trend minulého roka a bude dominovať aj ďalšie mesiace. Na túto sezónu je cítiť malá a veľmi roztomilá verzia trendov účesov, a to Malý Bob.

Účes Little Bob je konečný trend starostlivosti o vlasy na jar

Malý bob účes krátke účesy s ofinou

Po toľkých mesiacoch pobytu doma väčšina z nás túži po malej zmene a nevie sa dočkať, kedy opäť navštívi naše obľúbené kaderníctvo. Pretože buďme úprimné – čo by mohlo spôsobiť, že sa nový začiatok bude cítiť lepšie ako nový a trendový účes? Existuje mnoho dôvodov, prečo milovať klasický bob. Strih je neskutočne mnohostranný a z roka na rok sa znovu objavuje, a preto naozaj nikdy neomrzí. Ako naznačuje názov, Little Bob je strih veľmi krátky. V najdlhšom variante sa končeky končia na úrovni brady, ale dajú sa nosiť aj zhruba na úrovni úst.

Trendy v účesoch účesu s malým bobom v štýle 20 of 2021

Malý bobový účes nám pripomína populárny francúzsky bob, ale je oveľa kratší a vyžaruje z neho zvláštne francúzske kúzlo. Strih je trochu odvážnejší a je ideálny pre tých, ktorí sú už unavení svojimi dlhými zámkami. Vďaka krátkej dĺžke je navyše skvelou voľbou na teplejšie letné mesiace. Trendový účes má okrem elegantného vzhľadu aj ďalšiu výhodu, na ktorú sa môžu tešiť všetky ženy. Little Bob dokonale sadne ku každej štruktúre vlasov a pristane úplne každému tvaru tváre. Účesový trend vyzerá obzvlášť chladne v takzvanom odopnutom vzhľade a na styling nepotrebujete viac ako 10 minút. To znie ako perfektný účes, však??

Trendový účes je možné veľmi jednoducho a rýchlo upravovať

Malý bob účes trend krátke bob s ofinou

Účesy Bob sú veľmi časovo náročné, musia byť neustále upravované a styling trvá večnosť? Ani zďaleka! Typický pre účes Little Bob je prirodzený vzhľad, ktorý vyzerá neskutočne šik a elegantne, obzvlášť s mierne vlnitými alebo kučeravými vlasmi. Trendová záclonová ofina, ktorá je rada ostrihaná trochu rozstrapkane, tiež perfektne ladí a dodá vlasom o niečo viac pohybu a ľahkosti. Ak sa vám teda nechce večne stáť pred zrkadlom v kúpeľni, potom ste s Malým Bobom v dobrých rukách. Jednoducho nechajte vlasy vyschnúť a naberú prirodzený tvar a môžete ísť. Aby ste sa však neštiepili a dodali svojim vlasom príjemný lesk, môžete konce vlasov kondicionovať niekoľkými kvapkami oleja na vlasy..

Malý bob účes pre elegantný a nadčasový vzhľad

Trendy účesy s účesom typu malá bobová ofina 2021

Ľahkosť, rýchly štýl a hravá dĺžka – čo by ste nemali na Little Bobovi milovať? Kučery sú na vzostupe vo vlasových trendoch na rok 2021 a nachádzajú si cestu aj do bobov. Vlnitá verzia vyzerá elegantne a elegantne zároveň a je ideálna na oficiálnu príležitosť. Pomocou kulmy vyčarujte niekoľko voľných vĺn alebo, ak si nechcete vlasy poškodiť, existuje niekoľko tepelne bez curlingových metód, ktoré môžete vyskúšať napr..

Účes Little Bob: Takto cool vyzerá nový vlasový trend!

Účes Bob s ofinou Krátke účesy Trendy vlasov 2021

Zvlášť ženy s prírodnými vlnami majú malú výhodu a môžu rozhýbať trend vlasov

Krátky účes Sivé vlasy Malý účes Bob

Klasická, rovná ofina sa perfektne hodí aj k trendovému účesu

Krátke účesy s ofinou Účes Trendy v účesoch Bob na jar 2021

Malý bob účes je tiež stále obľúbenejší medzi celebritami

Malý bob účes účesu bob s ofinou

Trend vlasov je ideálny pre všetkých, ktorí chcú strih bez námahy a ľahkú starostlivosť, napriek tomu elegantný

Trendy v krátkych účesoch Účes v štýle Boba

Účes nesmie vyzerať príliš dokonale a v neodbornom vzhľade vyzerá skvele

Účesy trendov účesu Little Bob, jar 2021, krátke účesy

Trend vlasov vyzerá skoro na každom

trendy v červených vlasoch, trendy v účesu s bobovým účesom 2021