Vlasy a účesy

Transplantácia vlasov v Turecku: konečne opäť plné a silné vlasy!

Transplantácia vlasov v Turecku Metódy Kliniky Ceny

Keď zrazu začnú padať vlasy, sebavedomie veľmi trpí. Nakoniec sú husté a plné vlasy základnou črtou príťažlivosti pre mužov i ženy. Ak kúry a výživové doplnky nepomáhajú, stylingové výrobky problém iba dočasne skryjú a ostatné terapie zlyhajú, potom je transplantácia vlasov záchranným riešením. Vypadávanie vlasov, bohužiaľ, stále nie je považované za chorobu, takže ho nehradí žiadna zdravotná poisťovňa a liečbu si musí pacient hradiť sám. Po porovnaní cien online je rýchlo zrejmé, že transplantácia vlasov v Turecku stojí v priemere výrazne menej ako ošetrenie v Nemecku. Turecké kliniky a chirurgovia zároveň väčšinou nie sú v súlade s ich nemeckými kolegami. V článku vám vysvetľujeme, na čo si musíte dávať pozor pri transplantácii vlasov v zahraničí, ako aj na to, aké možnosti sú k dispozícii pre pooperačnú liečbu a následné vyšetrenie pacienta.

Transplantácia vlasov v Turecku: Na čo sa zamerať pri výbere kliniky

Transplantácia vlasov v Turecku dlhé vlasy

Bez ohľadu na to, či v Nemecku alebo Turecku: Kvalita ošetrenia závisí od skúseností chirurgov a lekárskeho tímu a od moderného vybavenia. Môžete tak získať vysokú kvalitu Kliniky transplantácie vlasov v Turecku rozpoznať:

1. Podrobne radí pacientom, podporuje ich v organizácii príchodu a odchodu a rezervuje si hotelové izby a lety. Špecialisti hovoria po nemecky alebo je na mieste tlmočník. Renomované kliniky ponúkajú následnú starostlivosť aj v Nemecku, kde pracujú v úzkom partnerstve s nemeckými lekármi.

2. Transplantačná klinika je v najlepšom prípade certifikovaná JCI. JCI je skratka a znamená Joint Commission International. Svetovo uznávaná zdravotnícka organizácia hodnotí kliniky a určuje, či spĺňajú štandardy kvality v systéme zdravotnej starostlivosti.

3. Lekári – lekár a tím – sa špecializujú na transplantáciu vlasov, môžu poskytnúť zmysluplné referencie a majú dlhoročné skúsenosti..

Transplantácia vlasov v Turecku starostlivosť o vlasy

Ďalej by ste sa mali podrobne informovať o liečbe. Opýtajte sa, aké transplantačné metódy klinika ponúka a ktoré by vám chirurg odporučil. Zistite, koľko pacientov sa ošetruje každý deň. Požiadajte zamestnancov kliniky, aby vám zmluvu zaslali e -mailom. V najlepšom prípade si môžete prečítať správy od bývalých pacientov a v prípade potreby si s nimi vymeniť nápady.

Transplantácia vlasov v Turecku: Jemná technika FUE na vlastnú transplantáciu vlasov

Transplantácia vlasov v Turecku technikou FUE

Na rozdiel od väčšiny kliník v Európe, kde sa transplantácia vlasov väčšinou vykonáva takzvanou metódou FUT strip, turecké kliniky používajú minimálne invazívnu metódu. Metóda FUE použité. Odstránenie jednotlivých folikulov je šetrné k tkanivu a nezanecháva žiadne viditeľné jazvy. Aby sa uľahčilo odstránenie folikulov, najskôr sa oholí hlava a označí sa oblasť, ktorá vlasy daruje. Potom je znecitlivená pri lokálnej anestézii a folikuly sú odstránené špeciálnym prístrojom. Nasleduje vloženie, pričom sa zafírovou technikou najskôr otvoria mikrokanály a potom sa presne vložia folikuly dovnútra. Oblasť s transplantovanými vlasmi zostane nezakrytá, aby pokožka mohla dýchať. Hlava sa prvýkrát umyje dva až tri dni po transplantácii vlasov. Asi po desiatich dňoch až dvoch týždňoch už nie je vidieť žiadne začervenanie ani vredy. V priebehu niekoľkých nasledujúcich mesiacov začnú transplantované vlasy rásť a výsledky je možné vidieť po 2 až 4 mesiacoch. Správna starostlivosť hrá v konečnom výsledku zásadnú úlohu – pacient by mal striktne dodržiavať odporúčania lekárov.

Tipy na transplantáciu vlasov v Turecku