Vlasy a účesy

Tmavé blond vlasy – trend starostlivosti o vlasy v roku 2019!

Tmavé blond vlasy svetlé odtiene vlasov trendy tmavé vlasy dlhé vlasy

Blonde je jednou z najjasnejších a najuniverzálnejších farieb, a preto môžeme s istotou povedať, že blondínky sa skutočne bavia viac! Tento rok však najmä tmavé blond nuansy žiaria v úplne novom lesku. Ani blond, ani svetlohnedá, tmavá blondínka nie je tajomnou farbou, ktorá vytvára dotyk prirodzenej elegancie a ženskosti. Tmavé blond vlasy sú často vnímané ako hnedé. A farba sa skutočne mení medzi blondínkou a brunetkou. V tomto článku sme dali dohromady mnoho cenných tipov na farbenie a starostlivosť, ako aj najlepšie inšpirácie!

Tmavé blond vlasy ombre svetlohnedé dlhé vlasy s nápadmi na kučery

Každý, kto si myslí, že tmavé blond vlasy sú nudné, sa mýli. Pokiaľ sú správne a profesionálne zafarbené. Svetlá farba má veľmi široký rozsah farebných odtieňov, a preto je vhodná pre všetky ženy. So správnym účesom, ktorý sa voľne pohybuje, prameňmi a zodpovedajúcim make-upom, farba vytvára prirodzený a očarujúci vzhľad. Tento odtieň potrebuje rozmer, inými slovami, hru rôznych podtónov, vďaka ktorým tmavá blond žiari v rôznych nuansách a dodáva tak viac napätia. V závislosti od toho, či pracujete s chladnými alebo teplými odleskami, je možné ovplyvniť aj nuansy tmavých blond vlasov. Farba vlasov sa môže trblietať v zlatistých tónoch, ako aj v chladných popolových tónoch. Vďaka tomu sú nielen úžasne mnohostranné, ale aj univerzálne a dajú sa prispôsobiť každému tónu pleti.

Pre koho sú tmavé blond vlasy vhodné??

Tmavé blond vlasy ombre tmavé dlhé vlasy účesy nápady vlasové trendy ženy

Tmavé blond vlasy sa prejavujú v mnohých variantoch – ako však v skutočnosti nájdete odtieň, ktorý vyhovuje vášmu osobnému tónu pleti? Ak si nie ste istá odtieňom pokožky, môžete si na krk alebo cez plece dať biele plátno. Ak vaša pokožka vyzerá žltá, keď sa pozriete do zrkadla a biela lichotí vašej pokožke, potom máte teplý tón pleti. Vyznačuje sa teplou a jemne opálenou pleťou. V lete má tento typ tendenciu sa rýchlejšie opaľovať a oči sú väčšinou zelené alebo hnedé. Najlepšie urobíte, ak pomocou farby vlasov zachytíte zlatý odtieň svojej pokožky, pretože vďaka tomu budete žiariť. Tmavé blond vlasy s medovými alebo zlatými nuansami sú perfektnou voľbou!

Tmavé blond vlasy Nápady na účes Ombre Balayage Krátke vlasy Účes s dlhým bobom

Ak máte modrastý podtón pleti a vyzeráte bledo, mali by ste siahnuť po chladnejších tmavých blond odtieňoch, ako je napríklad tmavá jaseňová blond. Aby vaše vlasy nepôsobili príliš umelo, rozhodnite sa pre balayage, ombré alebo pramene.

Tmavé blond vlasy – rôzne nuansy

Tmavé blond vlasy hnedé pramene trendy farby vlasov balayage blond vlasy

Tmavé blond vlasy s nádychom čokolády – Je to tmavý odtieň karamelovej blondínky, ktorý vyzerá teplý a úchvatný a vytvára zlaté akcenty. Je to najlepšie pre stredné tóny pleti, ale zosvetlením alebo stmavením použitých blondín a hnedých odtieňov je možné túto farbu prispôsobiť každému..

Tmavé blond vlasy Karamel Blond farba vlasov Balayage trendy vlasov Nápady na ženy

Karamelové tmavé blond vlasy sú teplým, tmavým mixom medzi lesklou blondínkou a zlatohnedou. Odtieň môže vyzerať skvele na akomkoľvek type pokožky, ale je najprirodzenejší na tmavšej pokožke. Farba je vytvorená tým, že začína na tmavom, zlatistom blond základe a pridáva jemne hnedé odlesky a akcenty.

Tmavé blond vlasy s nápadmi na červený účes vlasové trendy ženy

Červený alebo blond? A prečo nie oboje? Tmavé blond vlasy s červeným nádychom pôsobia žiarivo a jednoducho skvele a sú skvelou alternatívou k tradičnej medenej farbe vlasov. Tento odtieň je najlepší pre tmavé tóny pleti a tmavé oči.

Tmavo blond vlasy gaštan farba vlasov balayage účes nápady ženy

Gaštanové tmavé blond vlasy, ktoré sa na slnku jemne trblietajú a vytvárajú nádherný vzhľad! Gaštanová blond je zvyčajne mix tmavších vlasov so zlatými odleskami. Môže sa však vytvoriť aj na tmavých blond vlasoch pridaním odleskov karamelu alebo balayage. Tento zemitý odtieň je vhodný pre tmavú pleť s tmavohnedými očami, ale môže tiež vyzerať celkom exoticky na stredných tónoch pleti s modrými očami.

Tmavé blond vlasy jaseň Blond vlasy farba vlasov Balayage vlasy trendy ženy

Tmavé blond vlasy v jaseňovej blond sú ideálne pre všetky ženy, ktoré vždy snívali o tom, že budú vyzerať ako kráľovné ľadu, v ktorých sa nachádzajú. Ale čo je to vlastne popolavá blondína? Je to mix blond, hnedých a sivých odtieňov. Pretože je to jedna zo studených farieb vlasov, je najlepšia pre ľudí so svetlou pleťou a modrými alebo zelenými očami.

Tmavé blond vlasy v ombré vzhľade

Tmavé blond vlasy ombre bronzové nápady na farbu vlasov pre ženy

Tmavé blond vlasy v ombré vzhľade majú zvláštnu a jedinečnú charizmu. Skúste jahodovú blond, tmavohnedú, purpurovú – máte k dispozícii tony farebných kombinácií!

Tmavé blond vlasy ombre svetlo hnedé dlhé vlasy s nápadmi na kučery

Najkrajší vzhľad ombré je ten, v ktorom sa farby už spájajú a bezproblémovo sa spájajú. Ale akokoľvek je mix farieb úžasný, strihanie účesu je nevyhnutné, ak chcete zvýrazniť svoje tmavé blond vlasy.

Balayage tmavých blond vlasov pre perfektný letný look

Tmavé blond vlasy hnedé účesy pre balayage, trendy v ženských vlasoch

Neexistuje žiadna technika farbenia, ktorá by bola v lete obľúbenejšia ako balayage. Kaderník na vaše tmavé blond vlasy odličuje rukou štetcom. To vytvára pramene rôznej intenzity a sily, čo vytvára jemný a prirodzený efekt.

Tmavé blond vlasy balayage účesy pre krátke vlasy vlasové trendy ženy

Balayage funguje so všetkými farbami vlasov – vrátane tmavých blond vlasov. Vďaka ručne maľovanej technike môžu vaše vlasy skutočne pôsobiť ako umelecké dielo plné rozmerov. Výber veľmi jemných odleskov môže viesť k príjemnému, jemnému vyváženiu, ktoré vyzerá úplne štýlovo.

Tmavé blond vlasy s jemnými odleskami

Tmavé blond vlasy Popolavá blond farba vlasov Pramene dlhých vlasov

Či už chcete ísť odvážne alebo jemne s veľkými prameňmi, možnosti tmavých blond vlasov sú absolútne neobmedzené. Môžete si napríklad vybrať medzi medovou blond, jaseňovou, tmavou alebo svetlohnedou a dokonca aj čiernou.

Tmavé blond vlasy balayage hnedé dlhé rovné vlasy topknot nápady na účes

Obyčajné a rovné tmavé blond vlasy je možné zmeniť na skutočné umelecké dielo pridaním niekoľkých jemných odleskov v medovej a zlatej blond. Nie je to perfektný účes na pláž?

Mushroom Blonde Hair ako nový vlasový trend, ktorý si zamilujete!

Huba na vlasy s tmavými blond vlasmi Návod na zapletanie vlasov do blond

Mushroom Blonde je tmavo popolavá blond alebo svetlo hnedá. Nová farba je ideálna pre blondínky, ktoré chcú ísť trochu tmavšie, a tiež pre brunetky, ktoré chcú vyskúšať novú farbu vlasov, ale boja sa úplne blond. Vďaka perfektnému mixu blond a hnedej je táto farba vlasov vhodná úplne pre každý typ pleti. Navyše to vyzerá úplne sviežo a veľkolepo!

Zosvetlenie tmavých blond vlasov – tipy 

Tmavé blond vlasy Karamel Blond farba na vlasy Balayage trendy vlasov Nápady na ženy

Pokiaľ ide o zosvetlenie tmavých blond vlasov, možnosti sú nekonečné.

  • Najznámejšia a najrýchlejšia metóda je Bielenie. Ale pretože je to obzvlášť škodlivé, vaše vlasy potom potrebujú veľmi intenzívnu starostlivosť.

Chceli by ste zosvetliť tmavé blond vlasy, ale bojíte sa, že si vo výsledku poškodíte vlasy? Potom vyskúšajte jednu z našich šetrných metód!

Tmavé blond vlasy s nápadmi na účesy z hnedých prameňov, dlhé vlasy, kadere, trendy vlasov, ženy 2019

  • Zosvetlite tmavé blond vlasy medom – Med je už dlho známy tým, že podporuje prirodzenú vlhkosť vlasov a používa sa aj ako zosvetľovač. Medová maska ​​na vlasy zosvetlí vaše vlasy. Pri zahrievaní medu sa rozvíja enzým peroxid, ktorý je tiež obsiahnutý v bielidlách. Aby ste predišli strate tohto enzýmu, mali by ste med zahriať v hrnci a nie v mikrovlnnej rúre. Potom, čo trochu vychladne, dobre ho premiešajte s vodou a jablčným octom. Masku naneste na vlasy, prikryte potravinovou fóliou a nechajte pôsobiť 2 hodiny. Potom ich umyte ako obvykle.

Tmavé blond vlasy svetlé pramene dlhé vlasy natáčky vlasové trendy ženy

  • Zosvetlite tmavé blond vlasy pomocou Harmančekový čaj a citrón – Najprv vytlačte pol šálky citrónovej šťavy a pridajte asi 50 ml vody. Zmes dajte do rozprašovača a nastriekajte na vlasy. Asi po 30 minútach ich opláchnite šampónom. Rovnaký postup funguje aj s harmančekovým čajom. Za týmto účelom uvarte 4 vrecká, nechajte čaj vychladnúť a jednoducho ho použite ako citrón. Ak chcete zvýšiť účinok, sadnite si na slnko a nechajte vlasy vonku uschnúť. Tento postup by ste však nemali opakovať viac ako dvakrát týždenne – citrónová šťava vlasy a pokožku hlavy trvale vysušuje.

Tmavo blond vlasy med blond vlasy farba vlasov nápady nápady ženy

  • Zosvetlite tmavé blond vlasy pomocou Prášok do pečiva – Áno, sóda bikarbóna dokáže veľa, dokonca aj zosvetlí vlasy! Vezmite 2 balenia prášku do pečiva a rozpustite ich v 250 ml vlažnej vody. Nechajte pôsobiť 20 minút na suchých vlasoch a potom opláchnite šampónom ako obvykle.

Tipy na starostlivosť o tmavé blond vlasy

Tmavé blond vlasy s nápadmi na účes s blond prameňmi trendy v trende vlasov pre ženy

  • Vyhnite sa zelenému obsadeniu – Čerstvo nafarbené tmavé blond vlasy môžu zo soli a chlórovanej vody zozelenať. Pred kúpaním v bazéne alebo oceáne si zopnite vlasy a dávajte pozor, aby boli suché. A tu je malý zasvätený tip – predtým, ako skočíte do vody, si vopred navlhčite vlasy minerálnou vodou – týmto spôsobom nebudete nasávať chlór.
  • Poraďte sa so svojim kaderníkom  Olaplex – Pri neustálom farbení tmavé blond vlasy väčšinou krehnú a strácajú lesk. Olaplex opäť posilňuje vlasovú štruktúru a pomáha chrániť vlasy zvnútra aj zvonku.

Huba s tmavými blond vlasmi Blond vlasy s trendom Účesové nápady Dámy

  • Namiesto uteráka použite na sušenie tmavých blond vlasov tričko. Trenie uterákom môže spôsobiť vlnenie a zbytočnú suchosť, ale mäkká bavlna pomôže udržať vo vlasoch prirodzenú vlhkosť. Existujú aj špeciálne vlasové turbany z mäkkého mikrovlákna, ktoré vlasy jemne sušia.

Hubová blond farba vlasov Tmavé blond vlasy Balayage vlasové trendy ženy

Tmavé blond vlasy, karamelové vlasy, nápady na účesy, dlhé vlasy, dámy

Tmavé blond vlasy, med, blond, balayage, pohľad na účes, nápady na vlasy, trendy pre ženy

Tmavé blond vlasy tmavohnedé pramene krátke vlasy bob účes účesy ženy

Tmavé blond vlasy hnedé pramene nápady na účes pre dlhé vlasy ženy

Tmavé blond vlasy balayage ombre vlasové trendy dlhé kadere

Tmavé blond vlasy balayage účesy nápady vlasové trendy ženy

Tmavá blond blond popol farba vlasov dlhé vlasy Balayage Look Nápady na účes dámy

Hnedé tmavé blond vlasy Ombre nápady na účes Trendy vlasov pre ženy 2019

Tmavé blond vlasy jaseň ombre vzhľad nápady vlasové trendy ženy

Tmavé blond vlasy zosvetľujú vlasové trendy, ženy majú obrovské účesy

Tmavé blond vlasy Balayage nápady na účesy Krátke vlasy Kučery Trendy vlasov Ženy

Tmavé blond vlasy, hnedé pramene, hnedá farba vlasov, nápady na účes pre ženy

Tmavé blond vlasy karamel blond farba vlasov vlasové trendy ženy

Tmavé blond vlasy ombre hnedé dlhé vlasy účesy nápady vlasové trendy ženy

Tmavé blond vlasy ombre tmavé pramene nápady na účes ženy

Tmavé blond vlasy zvýrazňujú nápady na účesy ombre dámsky pletený sveter hadí vzor