Vlasy a účesy

Prírodné kučeravé účesy 2021: Toto sú najväčšie trendy natáčania roka

2021 je veľký rok pre vlasové trendy. Jednoduchý, tupý zostrih včerajška je na konci. Teraz je to všetko o okrajoch, ofine a vrstvách v štýle 70. rokov. Jeden z najväčších trendov, ktoré vítame s otvorenou náručou, je návrat prirodzených kučier. Ak sa inšpirujeme najnovšími trendmi na sociálnych sieťach, vidíme, že objatie našich prirodzených vlasov je trendom hodiny. Vychutnajte si zákruty, ktoré prirodzene prichádzajú, keď svoje zámky vysušíte na vzduchu – nevyrovnávajte ich. Zozbierali sme najlepšie prírodné kučeravé účesy na rok 2021 a ukážeme, ktoré farby vlasov, strihy a štýly sú momentálne v móde.

Účesy s prírodnými kučerami 2021: zrážky

Divoké kučeravé vlasy sú v roku 2021 všetkým zúrivé

Pokiaľ ide o prirodzené kučery, zdá sa, že výber zrážok je obmedzený. Väčšina dám, ktoré majú požehnane krásne definované kučery, sa len málokedy odváži skúsiť nový účes a väčšinou nosí ostrihané vlasy v klasickej strednej dĺžke. Ak však hľadáte zmenu, môžete vyskúšať Natural Curl Trends 2021. Ide predovšetkým o odvážne, ale elegantné strihy, ktoré nádherne zvýraznia prirodzené kučery.

Prirodzený kučeravý trend 2021 – poník

Prírodné kučery účesy v štýle 70. rokov vrstvený strih s ofinou

Trendové strihy pre prírodné kučery 2021 dajú ofinu do centra pozornosti. Účesy s strapcami so strapcovou ofinou v štýle 70. rokov oslavujú tento rok veľký návrat a líšia sa od krátkych po stredne dlhé. Bez ohľadu na dĺžku vlasov vyzerá kombinácia kučier a ofiny skutočne šik a zaisťuje štýlový a trochu extravagantný vzhľad. Kučeravé poníky naďalej obzvlášť pekne padajú a dodávajú tvári jemnú kontúru. To, či sa rozhodnete pre tupú ofinu, strapec alebo trendovú záclonu, závisí predovšetkým od tvaru tváre..

Dlhá ofina vyzerá skvele na kučeravých vlasoch po ramená

Účes Bob po dlhé vlasy pre prirodzené kučery s ofinou 2021

Krátky bob

Trendové účesy pre prirodzené kučery 2021 krátky bob

Krátko strihaný bob je jedným z trendov prirodzeného zvinutia do roku 2021. Tento účes, známy aj ako Malý Bob, je nadčasovou klasikou a tento rok je opäť v centre pozornosti. Veľkou výhodou tohto trendu účesu je, že lichotí črtám tváre, a preto sa dobre hodí pre ženy s hranatými tvárami. Krátky bob je tiež účes s jednoduchou údržbou, ktorý vyzerá skvele s ofinou aj bez nej.

Krátky bob sa nádherne kombinuje s bočným delením a šikmou ofinou

Krátky kučeravý bob so šikmou ofinou

Vrstvený strih pre stredne dlhé vlasy

Stredne dlhé vlasy vrstvené prírodnými kučerami

Keď hovoríme o charizmatických kučeravých účesoch, nemôžeme sa dostať cez jeden z hippest strihov tohto roku. Stredne dlhý viacúrovňový strih pre prírodné kučery miluje mnoho celebrít ako Zendaya, Sandra Oh a Alanna Arrington. Tento účes úžasne funguje aj s poníkom, ktorý skvele zvýrazní účes.

V roku 2021 budú trendom viacúrovňové strihy pre prírodné kučery

Najlepšia časť stredne dlhého viacúrovňového strihu je však v tom, že je mimoriadne ľahké sa oň starať. Nemusíte sa teda starať o pravidelný styling a strih bude tiež vyzerať skvele, keď vlasy o niečo viac narastú.

Podrezané Pixie

Podrezaný pixie pre trend prirodzených kudrliniek 2021

Pre veľmi odvážnych je tento trend zvlnenia 2021 vynikajúcou voľbou. Krátke účesy majú spravidla väčšiu charizmu a postoj k nim, čo ich výrazne odlišuje od ostatných strihov. Pokiaľ ide o kučeravé vlasy, podrezaný pixie je jednou z najlepších možností, pretože vďaka svojej očarujúcej aure a silnej individualite ľahko vyčnieva z davu..

Prírodné účesy, účesy 2021 krátky zostrih so vzorom

Pixie s podrezaním je v skutočnosti považovaný za jeden z najúžasnejších krátkych prírodných účesov s loknou do roku 2021, ktorý dokáže vizuálne predĺžiť tvár a zatraktívniť tak črty tváre. Okrem toho horná kučera vyzerá obzvlášť ľahko ako pierko vďaka podrezaniu, vďaka čomu je účes pútavejší. Aby bol účes ešte zaujímavejší, môžete sa rozhodnúť pre podrezanie vzorom alebo vrchné vlasy okoreniť melírom. Tento článok vám povie, ktoré farebné odtiene sa najlepšie hodia k tmavým vlasom.

Ak chcete zistiť, či vám tento účes pristane, vyskúšajte si najskôr styling vysokého obláčika. Je skvelý pre stredne dlhé kučeravé a kučeravé vlasy a poskytne vám predstavu o tom, ako by vaše vlasy vyzerali s podrezaním.

Dlhé a jemne odstupňované

Účesy z prírodných kudrliniek 2021 dlhé vrstvené

U niektorých žien krátke vlasy jednoducho nevyzerajú dobre. Ak medzi nich patríte, mali by ste si nájsť vhodný strih na svoju dlhú hrivu. Najlepším účesom pre dlhé prírodné kučery je opäť krokový strih, ktorého prechody sú takmer neviditeľné. Kroky pre dlhé vlasy sú však nevyhnutné, inak budú ťažké a budú pôsobiť matne. To, čo stále hrá veľkú úlohu v dlhých účesoch pre prírodné kučery, je samozrejme správny styling.

Dlhodobo definovaný trend prírodných kudrliniek 2021

Jedinečnosťou tohto strihu je, že na rozdiel od ostatných vrstvených strihov pre kučeravé vlasy neodreže žiadnu dĺžku z celých vlasov. Namiesto toho sú iba horné vrstvy mierne vrstvené, čo dodáva vlasom štruktúru.

Účesy s prírodnými kučerami 2021: styling

Krátky bob s ofinou, prirodzené kučery, trend 2021

2020 bol rokom, kedy sme všetci začali akceptovať svoj prirodzený vzhľad. Čoraz viac žien sa vzdialilo od tepelného stylingu a učilo sa, ako definovať svoje prirodzené kučery bez tepla a ťažkých výrobkov. Styling s jednoduchou údržbou je tiež trendom v roku 2021 a dodáva našim kučerám prirodzený a obzvlášť atraktívny vzhľad.

Kopírovanie vlasov – trend stylingu prirodzených kaderí 2021

Trend prirodzených kučeravých vlasov klieští na vlasy 2021

Počuli ste o krepovatení vlasov? Tento trend zvlnenia zasiahol TikTok za posledných niekoľko mesiacov a je to všetko, čo ženy s krásnymi prírodnými kučerami potrebujú, aby si tento rok upravili vlasy..

Pri vlasoch sú mokré vlasy pevne zabalené do handričky z mikrovlákna (alebo bavlneného trička) a ponechané tak najmenej 30 minút alebo najlepšie cez noc. Toto stláčanie kudrliniek nielenže ich udrží vo forme, ale tiež udržiava trenie na minime, takže získate hladké, definované špirály bez krepovatenia. Toto trenie medzi vlasovým vláknom a pohybom vankúša môže poškodiť štruktúru vlasov. Pri ploppingu naopak vlasy zostanú zhutnené a zopnuté na hlave. Vďaka tomu sa toľko nepohybuje a je teda menej náchylný na poškodenie vlasového vlákna. Ďalej sa vlhkosť počas sušenia zachováva, čo je pre kučeravé vlasy veľmi dôležité. Po ploppingu by ste mali vlasy vytriasť bez toho, aby ste po nich prechádzali prstami. Potom môžete nechať svoje kučery vyschnúť na vzduchu alebo v prípade potreby vysušiť fénom. Potom by mali byť vaše zámky definované a hydratované.

Nízky chvost v úhľadnom vzhľade

Účesy s prírodnými kučerami, účes 2021 v štýle nižších skosených chvostov

Pre tých, ktorí nosia svoje kučeravé vlasy dlhé, je tento rok veľa skvelých možností stylingu. Elegantný nízky chvost je klasickou voľbou, ktorá je v trende aj v roku 2021. Vlasy pri korienkoch sú vyhladené gélom na vlasy a zopnuté do nízkeho chvosta. To je ponechané čo najprirodzenejšie, aby si kučery prišli na svoje. Ak chcete pridať hravý prízvuk, môžete sa hrať s rozchodom. V tomto účesu sa nepoužíva žiadne teplo a prírodné kučery pôsobia veľmi prirodzene a elegantne.

Štýl preč ofinu

V roku 2021 sa ofiny v štýle prírodných kudrliniek odlepia od tváre

Napriek tomu, že ofina patrí v roku 2021 k najobľúbenejším účesom s prírodnou vlnou, vždy sa nájdu dni, kedy by sme ju chceli dostať z tváre. S sponami a iným vlasovým príslušenstvom môžete ofinu zahodiť a dodať svojmu účesu vzhľad 2000. Dobre to funguje aj s malými vrkočmi alebo uzlami Bantu.

Účesy s prírodnými kučerami 2021: farby na vlasy

Prirodzené kučery trend 2021 stredne dlhé vrstvené vlasy s ofinou

Farbami na vlasy môžete rovnako krásne predviesť svoju kučeravú hrivu. Existuje mnoho farieb na vlasy, ktoré na prírodných kučerách vyzerajú skvele. Tu vám ponúkame niekoľko nápadov, ktoré patria medzi najväčšie trendy v oblasti prírodných kučeravých účesov 2021.

Mäkké odlesky

Mäkké odlesky farieb vlasov trend 2021 pre prírodné kučery Pintura

Potrebujete zmenu, ale nechcete si vlasy úplne zafarbiť? Potom sú pramene presne tým správnym riešením pre vás. Tento rok sa radi hráme s rôznymi farebnými kombináciami a melírmi si okoreníme vlasy a skryjeme sivé vlasy.

Melír je skvelou voľbou pre kučeravé vlasy, pretože vlny a kučery ich nechajú vyniknúť. Okrem obľúbenej techniky balayage existuje aj druhá metóda, ktorou prírodné kučery vyčarujú vo vlasoch krásne odlesky. Metóda pintura pochádza z USA a je známa ako nová balayage pre kučeravé vlasy. V zásade sú tieto dve metódy veľmi podobné, rozdiel je v podrobnostiach. Pri technike pintura každá farbistka starostlivo analyzuje každú jednotlivú vlnu a odlesky sa do vlasov zapracujú s veľkou starostlivosťou. Výsledkom sú prirodzene vyzerajúce odlesky, ktoré v kučeravých vlasoch vyčarujú väčšiu dynamiku.

Karamelová farba na vlasy

Karamelová farba vlasov pre prirodzené kučery, trend 2021

Jednou z najobľúbenejších farebných možností pre prírodné kučery v roku 2021 je karamelová farba vlasov. To, čo robí túto farbu tak populárnou, je fakt, že vyzerá dobre takmer u všetkých žien. Krása karamelovej farby vlasov navyše spočíva v jej neutralite a všestrannosti, vďaka čomu je ideálna pre všetky ročné obdobia. Dá sa okoreniť aj melírom, ak chcete účesu dodať štruktúru.

Prírodné kučery v platinovej blond

Prírodné kučery účesy 2021 farba vlasov platinová blond je trendy

Jednou z najkrajších farieb vlasov, ktoré môžu ženy s prirodzenými kučerami v roku 2021 vyskúšať, je platinová blond. Tento chladný odtieň skutočne upúta pozornosť kučeravých vlasov a vďaka nemu okamžite vyzeráme mladšie. Platinové blond vlasy sú perfektné pre ženy s minimalistickým štýlom oblečenia. Ak sa však rozhodnete pre túto farbu vlasov, mali by ste počítať s pravidelným prefarbovaním, pretože (silne) dospelý prístup nevyzerá s chladným blond tónom tak pekne.