Vlasy a účesy

Pekný DIY drdol pre každú príležitosť

hotový-drdol-hotový-drdol-up-účes-kutilstvo-doma

Chystáte sa cez víkend na párty a stále si nie ste istí, čo robiť s vlasmi? Krásna DIY drdol účes, ktorý vám v tomto článku ukážeme, je účes, ktorý môžete nosiť na akýkoľvek typ večierku. Jedná sa o kompletný styling vlasov, ktorý môžete nosiť s každodenným, ležérnym aj elegantným oblečením. the DIY drdol účes je vhodný aj na svadby bez ohľadu na to, či ste hosť alebo jedna z družičiek. A často sa stáva, ako viete, že na poslednú chvíľu ste hotoví so všetkými ozdobami oblečenia a len vlasy nerobia to, čo by ste v tej chvíli očakávali.

Pekný DIY drdol pre každú príležitosť

Návod-ryšavé vlasy-drdol-updo-účes

V tomto prípade je výhodou, ak máte skúšobný účes a v zhone presne viete, čo s vlasmi chcete na nadchádzajúcu príležitosť. the DIY drdol účes je účes inšpirovaný účesom s dizajnom koruny, ktorý zahŕňa úpravu a zdvihnutie vlasov, aby sa vytvorila dokonalá koruna. Je ideálny na stretnutie v piatok večer alebo na večer s dievčaťom. Stačí, ak k tomu nájdete vhodný outfit a budete zo všetkých najštýlovejšia.

Pokyny pre styling vedľa účesu s DIY drdolom

Drdol-účes-návod-urob si sám-zapletanie vrkoča

Pretože DIY drdol účes Je úžasný sám o sebe, príliš veľa make -upu spôsobí, že štýl bude pôsobiť príliš vysoko. Lepšou voľbou by teda bolo líčenie v prírodných odtieňoch a viac by ste venovali očiam. Takže zlaté alebo čierne očné linky by boli perfektnou voľbou pre toto DIY drdol účes. Na úpravu vlasov by vlasy nemali byť príliš hladké a hebké, aby všetko mohlo dobre držať. Nechajte ich teda radšej v prirodzenej forme. Ak máte prirodzené kučery, je to v poriadku. Nerovnávajte ich príliš (alebo vôbec) ani ich nerobte mäkšími. Ak máte prirodzene jemné vlasy, lak na vlasy vám môže pomôcť nájsť ich DIY drdol účes na získanie vhodnej textúry.

Vytvarujte chvost

ležérny účes-francúzsky uzol-vlasy-kutilstvo

Takže keď ste pripravení s DIY drdol účes Na začiatku bude prvá vec, ktorú budete potrebovať, hrebeň na usporiadanie a tvarovanie vlasov a pekná sponka do vlasov alebo pásik na dokončenie. Musíte uviazať vysoký chvost a na to musíte česať vlasy zozadu hore pomocou hrebeňa. Najlepšie je použiť sponku do vlasov, z ktorej necháte vlasy visieť, čo uľahčuje rozčesávanie vlasov vzadu. Česanie zozadu tiež spôsobuje, že vlasy vyzerajú voľnejšie, čo spôsobuje, že DIY drdol účes, že neskôr navrhnete z drdola, vyzerá ešte krajšie. Teraz, keď ste s česaním zozadu skončili, začnite. česanie vlasov spredu a zapletanie vzadu, začínajúc od zátylku. Vždy naberte veľké pramene a zapleťte vrkoč, kým sa nedostanete na úroveň, kde budete robiť drdol.

Základ účesu drdolu

diy-drdol-účes-ležérne-červené-dlhé vlasy

Teraz si vezmite kravatu alebo čelenku a vrkoč zopnite dohromady, čím vytvoríte chvost, ktorý je základom pre DIY drdol účes formy. Pomocou hrebeňa dráždite chvost a vytvorte pekný, objemný drdol. Ak si myslíte, že sú vaše vlasy príliš mäkké alebo sa vám nebudú správne upravovať, môžete na konský chvost použiť väčšie množstvo laku na vlasy a pomocou prstov skontrolovať stav vlasov. Teraz sa dostanete do kritickej časti, ktorá pre nich formuje drdol DIY drdol účes. Aby ste to urobili, musíte omotať chvost okolo seba. Keď skončíte s balením, drdol bezpečne zaistite niekoľkými špendlíkmi alebo sponkami. Nakoniec uviažte okolo drdolu peknú mašličku, stužku alebo peknú šatku podľa toho, čo sa vám páči a čo sa hodí na príležitosť. Luk môžete zarovnať dopredu aj dozadu a šatám dodá roztomilý vzhľad. Ak si myslíte, že by sa k vášmu tvaru tváre viac hodilo, keby ste si všetky vlasy uviazali dozadu, pokojne to urobte. Ale aj na to máte možnosť DIY drdol účes Nechajte vpredu visieť niekoľko prameňov, aby si orámovali tvár a skrútili ich kulmou a natreli lakom na vlasy..

Pokyny pre ďalší nápad

motýľ-účes-drdol-nápad-vlastné pokyny

 Účes drdola s ozdobou 

zaujímavé-updo-účes-s-skutočnými kvetmi

 Návod na účes do drdolu

fish-burr-cop-drdol-design-do-it-yourself

 Žemľa s chvostom 

urob si sám-nižšie-drdol-urob si sám-návod