Vlasy a účesy

Návod na jednoduchý DIY zapletaný účes so drdolom

Dutt-späť-vysoko pletené-ležérne-zapletené účesy do štýlu

Vlasy zopnuté dozadu nemusia vždy pôsobiť veľmi striktne. Toto romantické a elegantné updo môžete ľahko okoreniť a uberať na strohosti. Prevrátený francúzsky vrkoč s drdolom má niekoľko variácií, ale dá sa veľmi ľahko napodobniť. Aby ste skopírovali tento DIY zapletaný účes s drdolom, mali by ste mať vlasy suché. Ideálne je, ak neboli práve vyprané, aby sa dali jednoduchšie zapletať.

DIY zapletaný účes s drdolom: Francúzsky vrkoč zapleťte naruby

Vysoko zapletaný drdol-DIY-obrázky-návod-trendové účesy

Tento zapletaný drdol je nádherný každodenný účes, ktorý vyzerá takto: rozčesajte vlasy dopredu a oddeľte časti, ktoré použijete na zapletanie prevráteného copu. Začnite vrkočom na zátylku – nie príliš tesným – a pri každom kroku striedavo pridávajte tenký prameň zľava a sprava, kým sa nedostanete k temenu hlavy a všetky vlasy nebudete mať zapletené do vrkoča. Môžete tiež splietať jednotlivé pramene každej sekcie oddelene, než budete potom spletené s veľkými časťami.

Cop s drdolom – chladný každodenný účes

účes s vysokým vlasom a drdolom s copom-pletený účes

Zaistite vrkoč tenkými vlasovými gumičkami a sponkami. Potom si pripnite vlasy na temene hlavy do voľného chignonu. Omotajte pramienok vlasov okolo vlasov elastickými do špirálového tvaru, aby ich už neskôr nebolo vidieť. Nakoniec na vlasy naneste dotyk laku. Voila!

Nádherné zapletané účesy za 10 minút – 26 nápadov pre domácich majstrov

Ležérny pletený účes s uzlami – jednoduchý návod

Pletené účesy na pláž – 5 skvelých návrhov

na zadnej strane-drdol-pletený-uterák-na-kravatu-a-mašľa-kutilstvo

Okúzlite pletené updo doplnkom

Ak máte dlhé vlasy, musíte si ich splietať o niečo pevnejšie. DIY pletený účes s drdolom môže používať aj doplnky. S trochou času a peknou sponkou do vlasov sa vyčaruje moderný účes, ktorý okamžite padne do oka.

hore nohami-francúzsky vrkoč-vrkoč-v-krku-ležérny-chignon

Dĺžky upevnite ako drdol

Vrkoč-vlasy-na-hlave-do-voľného-chignonu

Vysoko nahromadený vrchný uzol s vrkočom

spletaná-updo-elegantná-vlasy-bižutéria-mašľa

Elegantný DIY zapletaný účes s drdolom