Vlasy a účesy

Farbenie vlasov na ružovo: toto je 30 najlepších odtieňov ružovej (pre každý typ pleti)

Pastelové vlasy sú teraz všade – od celebrít vo vašich kanáloch sociálnych médií až po ženu, ktorú ste dnes ráno stretli na ulici. Trend farby vlasov, ktorý sa teší najväčšej obľube a robí vyhlásenie, je rozhodne ružový! Myslíte si, že túto odvážnu farbu vlasov môžu nosiť iba trendy? Ale naopak. Každá žena si môže zafarbiť vlasy na ružovo – ide o to, nájsť správny odtieň ružovej, ktorý lichotí jej pleti. Existuje nespočetné množstvo odtieňov ružovej – od romantickej pastelovej ružovej cez žiarivo ružovú až po tlmenú staroružovú. Pokračujte v čítaní a objavte 30 nápadov na ružové vlasy rozdelených podľa najlepších odtieňov ružovej pre každý tón pleti.

Farbenie vlasov na ružovo: vyberte si najlepší odtieň ružovej pre svoj typ pleti

Farbenie vlasov na ružovo - aký odtieň ružovej pre ktorý typ?

Chcete si zafarbiť vlasy na ružovo? Inšpiráciu na dokonalý odtieň ružovej môžete nájsť v našej zbierke nápadov na základe typu vašej pokožky.

Aká farba vlasov vyhovuje svetlému typu pleti? Tu je 10 pekných odtieňov ružovej, ktoré budú lichotiť vašej svetlej pleti.

1. Pastelové ružové vlasy

Pastelové ružové vlasy s perleťovým leskom pre svetlé typy pleti

Nedá sa poprieť, že pekné pastely sú už nejaký čas na našom trendovom radare a ak máte svetlú pleť, pastelovo ružové vlasy by mohli byť perfektným spôsobom, ako sa k tomuto trendu pripojiť! Tento jemný ružový odtieň nie je v kontraste k vášmu svetlému tónu pleti, ale dodáva vašej pleti správne množstvo tepla.

2. Ružovo-blond vlasy

teplé blond vlasy s ružovými odleskami

Chcete sa pomaly priblížiť k ružovej farbe vlasov? Potom by ste mali zvoliť mierne broskyňový odtieň. Farba vlasov ružovo-blond je perfektnou kombináciou ružových a broskyňových tónov. Oba pôsobia obzvlášť harmonicky na prirodzene blond vlasoch a sú vynikajúce pre svetlé typy pleti.

Ružové blond vlasy - ružové s broskyňovým podtónom

3. Fialové a ružové odlesky na popolavých blond vlasoch

Stredne blond vlasy s ružovými a fialovými odleskami so strieborným leskom

Broskyňové farby nie sú podľa vášho vkusu? Možno budete chcieť do zmesi pridať purpurový nádych. Strieborné a orgovánové tóny krásne podčiarknu a zvýraznia chladný podtón vašej svetlej pokožky.

Fialové ružové vlasy pre svetlé typy pleti

4. Ružová balayage

Ružová balayage na hnedých vlasoch

Ak dávate prednosť farbe vlasov, ktoré sa ľahko ošetrujú, ale napriek tomu chcete vyskúšať trend ružových vlasov, odporúčame vám balayage look. Tieto ručne maľované zvýraznenia uľahčujú predĺženie času medzi občerstvením, pretože vaša vlasová línia nie je ošetrená. To vytvára prirodzene vyzerajúci farebný gradient od hnedej alebo blond po ružovú.

5. Bavlnené cukríky ružové vlasy

Cukrová vata ružové vlasy a modré dvojfarebné

Pamätáte si veľtrhy, na ktoré ste boli ako deti, a ružové oblaky cukrovej vaty? Ružové vlasy z cukrovej vaty vyzerajú rovnako rozkošne, ako chutí jej menovec! Tento krásny odtieň ružovej je ideálnym spôsobom, ako pre ženy so svetlou pokožkou vycvičiť žiarivý účes bez toho, aby vytvárali drsný kontrast k ich pleti. V kombinácii s nebeskou modrou ako dvojfarebnými vlasmi vyzerá vzhľad ešte chladnejšie.

6. Dvojfarebné vlasy – ružová a sivá / platinová blond

pastelovo ružové sivé vlasy v ombre vzhľade

V dvojfarebných vlasoch je momentálne všetko v móde. Nemôžeme si myslieť nič lepšie, ako spojiť dva trendy farby vlasov do jedného: pastelovo ružovú a platinovú blond. Pre tento vzhľad môžete vlasy farbiť vertikálne alebo horizontálne – v každom prípade bude výsledok ohromujúci. K pastelovej ružovej sa okrem ľadovej platinovej blond perfektne hodí aj strieborná sivá.

7. Konfety ružové vlasy

Konfety ružové dlhé vlasy s farebnými odleskami

Považujete sa za náladové delo? Potom môže byť konfetovo-ružová hriva presne tým účesom, ktorý ste vždy hľadali. Vďaka ružovej základnej farbe vlasov a tenkým prameňom zelenej, žltej, fialovej a modrej v končekoch táto trendová farba vyzerá, ako keby sa práve začala strieľačka na konfety.

8. Ľadová ružová

Platinové blond vlasy ružové tóny ľadová blond

Ak máte svetlú pleť s chladným podtónom, môžeme vám ako farbu vlasov odporučiť ľadovú ružovú. Tento svetlo ružový odtieň je kombináciou platinovej blond s ružovým odtieňom. Ak chcete, môžete požiadať svojho koloristu, aby pridal ľadové odtiene.

9. Broskyňovo ružová farba vlasov

Broskyňové ružové vlasy ružové a oranžové

Už sme spomenuli, že broskyňovú a ružovú je možné navzájom nádherne kombinovať, ale možno chcete, aby bol broskyňový odtieň trochu intenzívnejší? Aj keď sú ružové blond vlasy o niečo jemnejšie, broskyňová ružová je skvelá pre každého, kto rád vynikne. Jasná farba si na Instagrame zaručene získa veľkú pozornosť.

10. Malinové ružové vlasy + tmavšie korienky

Malinovo ružové vlasy a tmavšie korienky

Možno poznáte príslovie: „Choďte všetci von alebo choďte domov“. Ak hľadáte odvážnu, žiarivú ružovú farbu vlasov, malinová červená alebo malinová ružová je perfektnou voľbou. Táto žiarivá ružová má červené podtóny, vďaka čomu je v našom zozname najpozoruhodnejším odtieňom pre svetlé tóny pleti. V kombinácii s prerasteným tmavým prístupom bude ľahké udržať farbu medzi návštevami kaderníka. Ak si nie ste istí, či ste pripravení predviesť svoje vlasy s tak intenzívnou farbou, môžete použiť dočasnú farbu na vlasy v malinovo červenej farbe.

Najlepšie odtiene ružovej, ktoré budú vyhovovať strednému typu vlasov

Ak máte stredný tón pleti, zvážte nasledujúce odtiene ružovej.

11. Svetlé ružové vlasy (baby pink)

Žuvačkové ružové vlasy

Vaša pokožka má prirodzený zlatý lesk, ktorý môže byť nádherne doplnený svetlo ružovou farbou vlasov. Na rozdiel od pastelových ružových, detské ružové nebudú príliš kontrastovať s vašim stredným tónom pleti.

12. Ružové a fialové vlasy

ružové a fialové odlesky na hnedých vlasoch ako západ slnka

Tu sme sa zamerali na to, aké farby vlasov sa hodia k akým typom pokožky, ale poďme sa chvíľu porozprávať o dvoch farbách, ktoré sa navzájom úžasne dopĺňajú! Áno, kombinácia ružovej a fialovej je úžasný spôsob, ako dodať vlasom hĺbku a zároveň lichotiť vašej zlatej koži. Nechajte svojho koloristu pracovať v levanduľových odleskoch balayage do zafarbených ružových vlasov pre farbu, ktorá pripomína najkrajší západ slnka.

13. Žuvačkové ružové vlasy

Svetlo ružové vlasy zvýraznia zlatý lesk stredného typu

Ružové žuvačkové bublinky vám hneď urobia dobrú náladu, nie? Ako naznačuje názov, Bubblegum je svieža, žiarivá ružová. Táto ružová farba vlasov je žiarivá, ale nie príliš svetlá pre váš stredný tón pleti. Je to ideálna voľba pre každého, kto chce klasickú ružovú hrivu.

14. Ružové zlato

Ružovo-blond vlasy pre letné typy

Žiarlite na broskyňovo ružové, ktoré sme vám predstavili na začiatku článku pre svetlé typy pleti? Nebojte sa, existuje aj ideálny broskyňovo-ružový odtieň pre ženy so stredným typom pleti: ružové zlato! Tajomstvo ušľachtilej farby vlasov: meď obohacuje jemné ružové, takže dokonale ladí s vašou teplou pleťou.

15. Horúce ružové vlasy

Teplé ružové vlasy s tmavou bázou

Chcete vyraziť s o niečo intenzívnejším odtieňom pre vaše vlasy? Potom je Hot Pink to pravé pre vás! Tento odtieň nechá vaše vlasy zažiariť a zaručene upúta pozornosť každého. Len majte na pamäti, že taká odvážna farba vlasov vyžaduje dosť starostlivosti. Ak si myslíte, že to stojí za námahu, začnite s polopermanentnou horúcou ružovou farbou vlasov.

16. Ružové farbivo

medové blond vlasy s ružovými končekmi

Niekedy nepotrebujete úplné zafarbenie, aby ste svojim vlasom dopriali moderný upgrade. Ak ste fanúšikom malých zmien, ktoré znamenajú veľký rozdiel, potom stačí, ak svoje tipy zafarbíte na ružovo. Áno, pomocou techniky ponoreného farbiva môžu byť iba konce vlasov namočené v pekne ružovej farbe podľa vášho výberu. Keď ste pripravení rozlúčiť sa s ružovými vlasmi, choďte k holičovi a nechajte si to odrezať.

blond vlasy s ružovými cípmi Pink Dip Dye.jpg

17. Fuchsiová farba vlasov

Fuchsiová farba vlasov medzi ružovou a fialovou

Ďalšia odvážna ružová farba vlasov, fuchsia, vyzerá ako hlboká, ale svetlo ružová s purpurovými odtieňmi. Konečným výsledkom je dokonalá rovnováha medzi horúcou ružovou a sýto fialovou. V kombinácii s moderným bobom radu A vaše vlasy zaručene upútajú pozornosť.

18. Millenial Pink

Millenial Pink farba vlasov teplá ružová

Millennial Pink Hair je viac trendy ako kedykoľvek predtým. Odtieň je presne taký, ako si predstavujete: jemná, teplá ružová s ružovým nádychom. Ak máte tisícročie (dnes máte 37 až 22 rokov) a máte stredný tón pleti, potom tento nádherný odtieň musíte vyskúšať..

19. Melón

Melón červené a zelené dvojfarebné vlasy

Chcete mať na leto novú farbu vlasov a zafarbiť si vlasy na ružovo? Potom sa môžete inšpirovať jednou z vašich obľúbených letných pochúťok: vodným melónom! Tento svetlý odtieň dodá vašej hrive šťavnatý upgrade, ktorý zaručene upúta závistlivé pohľady. Farbu je možné kombinovať aj so zelenou, aby ste získali chladný dvojfarebný vzhľad.

Melón červený a zelený v účese pixie

20. Vyblednutá ruža

Ružová zlatá farba vlasov s tmavou základňou

Máte radšej tmavšiu ružovú? Faded Rose je ideálna pre stredné typy pleti, ktoré sa chcú pomaly približovať k trendu ružových vlasov. Odtieň obsahuje tóny prašnej fialovej, vďaka čomu je extrémne nositeľný a lichotivý pre stredné tóny pleti.

Faded Rose Dusty ružová farba vlasov pre stredný typ pleti

21. Flamingo Pink

Flamingo Pink svetlo ružové vlasy

Na opačnom konci farebného spektra je ružový plameniak. Táto ružová farba na vlasy, inšpirovaná krásnymi tvormi, ktorým je odtieň pomenovaný, je ideálna pre exotických tvorcov trendov, ktorí si chcú zafarbiť vlasy na ružovo..

Farbenie vlasov na ružovo: Najlepšie nápady pre typy tmavej pleti

Máte tmavú pleť? Tu je 9 ružových farieb na vlasy, ktoré stojí za vyskúšanie!

22. Tmavo ružové vlasy

Tmavo ružové vlasy s čiernou bázou až po tmavú pokožku

Viete si predstaviť farbu vlasov, ktorá by vyhovovala tmavým typom pokožky lepšie ako tmavo ružová? Tmavo ružové vlasy vyzerajú nádherne, ale nie sú vhodné pre svetlé typy pleti, pretože vytvárajú príliš veľký kontrast a rýchlo pôsobia neprirodzene. Ale ak máte tmavý odtieň pokožky, môžete bez váhania nosiť aj najtmavšiu ružovú.

23. Ružové ombré na afro vlasy

Ružový ombré gradient pre afro vlasy

Chcete ružovú farbu na vlasy, ktorá sa ľahko ošetruje? Náš návrh pre vás: ombré vlasy. Ombré look vytvára nádherný farebný gradient od prirodzenej farby vlasov po iný odtieň v špičkách, v tomto prípade by bol ružový. Je ideálny pre tých, ktorí chcú ísť čo najdlhšie bez akéhokoľvek osvieženia, pretože nevidíte, ako tento prístup rastie.

24. Lícenka ružová / púdrovoružová

Púdrová ružová farba na vlasy pre olivovú pokožku a stredné typy pleti

Pamätáte si odtieň „Faded Rose“, ktorý sme spomínali skôr? Blush, alebo stále nazývaná púdrovo ružová, je zhodou okolností v rovnakej farebnej rodine, ale o niekoľko odtieňov svetlejšia. Tento odtieň má nádych jemnej béžovej a teplej oranžovej, vďaka čomu je pútavý dymový vzhľad.

marshmallow červenať ružové afro vlasy

25. Medená ružová

Medená ružová s purpurovými odleskami

Milujete kombináciu oranžových a ružových tónov? Potom vás poteší aj medená ružová. Váš farbista zapracuje do vašich vlasov odlesky v medenej, ružovej a fialovej farbe, aby vyzeral plný rozmerov a pohybu.

26. Ružové vlasy

Ružová levandulová farba pre tmavé typy pleti

Ak máte stredný až tmavý tón pleti a chceli by ste vyskúšať trend pastelových vlasov, potom siahnite po tejto nádhernej zmesi lila a ružovej. Keď premýšľate o šeříkoch, zvyčajne si spomeniete na okrasný ker s kvetmi v svetlo purpurovom odtieni. Existuje však aj mnoho druhov lila, ktoré sú prezentované v jemnej ružovej farbe. Fialová doplní namodralé tóny na chladnej pokožke a oživí vašu tmavú pokožku.

27. Purpurová

Tmavo ružové vlasy až tmavá pokožka

Chcete ružovú hrivu, ktorá robí vyhlásenie? Magenta je horúci ružový odtieň s krásnymi živými červenofialovými podtónmi. Aj keď táto farba nie je pre slabé povahy, bol by to skvelý spôsob, ako okoreniť vlasy. Navyše, purpurová bude dokonalým kontrastom k vašej tmavej pleti!

29. Neónová ružová

Neónová ružová farba vlasov pre tmavé typy vlasov

Ak chcete dramatickú farbu vlasov, ktorá zaručene nezostane bez povšimnutia? Nie je to nápadnejšie ako neónová ružová hriva. Ak chcete na krátku dobu vyskúšať vzhľad, môžete experimentovať s neónovo ružovým dočasným farbivom na vlasy.

29. Koralovo ružové vlasy

Koralovo ružové vlasy až tmavá pokožka

Máte tmavú pokožku s teplým podtónom? Potom môžete tento zlatý lesk nádherne zvýrazniť koralovou ružovou. Živý broskyňovo-ružový odtieň dostal od spoločnosti Pantone v roku 2019 názov Farba roka a odvtedy si podmanil naše byty, šatníky a boxy na make-up. Trendová farba vlasov vyžaruje teplo a vyrovnanosť a je ideálna pre stredné až tmavé typy pleti.

30. Ovocný punč

Ružová farba vlasov pre tmavé typy pleti - ovocný punč

Čo môže byť lepšie v horúcom letnom dni ako pohár osviežujúceho ovocného punču? Jasný ružový letný nápoj má výraznú ovocnú chuť, ktorej sa väčšina z nás nevie nabažiť. Nemalo by byť prekvapením, že vlasy Fruit Punch Hair majú rovnaké vlastnosti. Je to pútavá, ovocná ružová farba, ktorú si jednoducho zamilujete!

krátke účesy afro vlasy v ružovej farbe