Vlasy a účesy

Dokonalý styling s žehličkou – takto uspeje trendový elegantný

Žehličky na vlasy s elegantným vzhľadom

Žehličky na vlasy sa stali obľúbeným nástrojom na úpravu účesu. Profesionálne aj súkromné ​​ženy používajú tento kadernícky nástroj. Vlasy je možné pomocou vyrovnávacej žehličky upravovať rôzne. Kučeravé vlasy môžete narovnať, ako aj tvarovať rovné vlasy na vlny alebo kučery. Dnes vám dáme pár tipov, ako pomocou žehličky na vlasy dosiahnuť perfektný styling.

Elegantné a cool – elegantný môže byť upravený rôznymi žehličkami

Žehlička na vlasy štýlový večerný outfit

Trendom, ktorý pravdepodobne viedol k obľúbenosti žehličky na vlasy, je takzvaný uhladený vzhľad. Moderný vzhľad je minimalistický a stále elegantný. Existujú rôzne spôsoby, ako upraviť štýl na uhladený: vlasy sú buď česané dozadu, upravené ako pevný cop alebo vyčesané do strednej časti.

Správne použitie vyrovnávacích žehličiek zaisťuje úspešný výsledok

rovnanie-žehlička-styling-vlasy-rovnanie-rovnanie

Po umytí a fénovaní je možné uhladiť žehličku na úpravu uhla. Aby ste však dosiahli slušný výsledok, pri vyhladzovaní je potrebné dodržať niekoľko vecí:

• Používajte špeciálny šampón: Mali by ste používať šampón, ktorý robí vlasy pri umývaní hladké a lesklé.

• Vyfénujte si vlasy: vlasy musia byť pred použitím žehličky na vlasy úplne suché. Sušič vlasov by mal byť nastavený na stredné teplo.

• Používajte tepelnú ochranu: žehlička na vlasy vystavuje vysokým teplotám. Aby bola chránená pred poškodením, tepelná ochrana nanesie na vlasy tenký film.

• Vyberte správnu teplotu: Teplotu žehličky je potrebné prispôsobiť stavu vlasov. 200 stupňov je vhodných len pre obzvlášť pevné, husté vlasy. Ak máte tenké vlasy, teplotu by ste naopak nemali nastavovať nad 150 stupňov.

rovné železo-vlasy-styling-triky-tipy

• Prameň po prameni: Pri narovnávaní musíte dávať pozor na vhodnú šírku prameňov. Najlepšie sú 4-6 cm. Šírka prameňov by mala byť vždy 2 cm.

• Rovnomerný pohyb: vyrovnávacia žehlička je vytiahnutá širokým oblúkom od vlasovej línie po končeky. Ak zostanete príliš dlho na jednom mieste, môže dôjsť k prehriatiu.

• Pohybujte sa horizontálne od hlavy: pramene musia byť vodorovne k pokožke hlavy. Aby ste si nespálili pokožku hlavy, mali by ste dodržať určitý odstup od základne. Pri Sleek nie je prístup vyhladený, pretože inak vlasy budú ležať príliš blízko hlavy a budú pôsobiť plocho.

• Naneste lak na vlasy: Nakoniec je nový účes nastavený lakom na vlasy.

2017 sa zameriava na kučery a objem

rovné železo-vlasy-štýl-vlnité-kučery

S žehličkou na vlasy môžete ľahko vytvoriť nový vzhľad bez toho, aby ste šli ku kaderníkovi. Sleek je napríklad možné dobre kombinovať s honosnými večernými šatami, pretože neupútava pozornosť od šatníka k účesu. Krásna tvár môže byť obzvlášť zdôraznená týmto účesom. Elegantný je stále v móde, ale v roku 2017 sa pozornosť opäť zameriava na kučery a objem. www.haarglaetteisen.com poskytuje návod, ako upraviť kučery pomocou žehličky.