Vlasy a účesy

Dámsky účes pre mladší vzhľad – 6 nápadov

Účes pre mladé

Účes môže mať rôzny vplyv na to, ako vyzeráme. V závislosti od typu môže človek pôsobiť staršie, ale aj mladšie. Preto je také dôležité, aby ste si urobili prieskum, kým získate nový Dámsky účes Oblečte si, aby ste si boli istí, že to nakoniec nevyzerá nudne, ale skôr to dodá svieži vzhľad. V tomto článku pre vás máme niekoľko zaujímavých nápadov na omladzujúci účes, ktoré sú veľmi vhodné, ak hľadáte nový účes.

Dámsky účes z vĺn

Vlasy s vlnami otvorené

Vlny ako Beyoncé ľahko vytvoríte pomocou kulmy alebo dokonca žehličky. Skvelé na tom je, že to nezaberie veľa času. Ak sa teda ponáhľate a potrebujete si vlasy rýchlo upraviť, dôverujte im Dámsky účes. Má omladzujúci účinok. Chcete novú farbu vlasov? Potom stačí vlasom dodať niekoľko farebných odtieňov. Na to sú obzvlášť vhodné nuansy ako karamel a med.

Dámsky účes s klasickým drdolom

Účes hore

Na drdole je skvelé to, že sa hodí na každú príležitosť, či už na večierok alebo len tak do každodenného života. Z tohto dôvodu sa k nemu často uchyľuje väčšina dám. Jeden Dámsky účes drdol môže tiež vyzerať mladšie. K tomu by ste si mali zvoliť ležérny drdol. Ak ho nemáte hneď dostatočne uvoľnený, môžete niektoré pramene jednoducho vytiahnuť prstom a uvoľniť. Skvelým príkladom tohto ženského účesu je účes Scarlett Johansson.

Rovné vlasy

rovné vlasy s ofinou alebo bez nej

Máte veľmi rovné vlasy alebo ich len rada nosíte veľmi rovné? Potom je tento dámsky účes od Gwyneth Paltrow ako stvorený pre vás. Trvá to však trochu viac času, najmä ak sa snažíte skrotiť všetky vyčnievajúce chĺpky. Môžete však očakávať mladší vzhľad.

Dámsky účes pre stredne dlhé vlasy

Ombré-look-účes-so-svetlejším-melírom

So stredne dlhými vlasmi môžete pridať pekné akcenty pridaním ležérnych kučier alebo vĺn. Nezabudnite tiež pridať pekný doplnok. Vhodná je napríklad sponka do vlasov s kamienkami. S týmto účesom by sa mala rozlúčka nosiť uprostred. Dôležité je ale aj mierne bočné rozchod.

Dámsky účes s ofinou

Rovné vlasy-účes-s ofinou-tmavo-modré-šaty

Ofina je vždy perfektnou voľbou, ak chcete na sebe doladiť niečo tak, aby to vyniklo, ale bez toho, aby bola ohrozená celková dĺžka vlasov. To tiež vytvára mladší, dievčenský vzhľad. A na výber sú aj rôzne varianty. Môže byť ležérny alebo dokonale hladký, rovného strihu alebo stupňovitého strihu, ako aj dlhý alebo krátky.

Pootvorený ženský účes

pootvorené účesy VLASY

Tento dámsky účes je veľmi jednoduché napodobniť. Hornú časť stačí vzadu zaviazať alebo pripnúť. Výsledkom je atraktívny a zároveň ležérny vzhľad s dievčenským šarmom.

Účesy-s-ofinou-bob-účes