Vlasy a účesy

Chlapci s kučeravými vlasmi: 30 krásnych detských účesov a nápadov na styling

Detské účesy bobbali podrezaných malých chlapcov s kučerami

Dlhé vlasy alebo chladný krátky účes: Pokiaľ ide o strih detí, najneskôr od štvrtého ročníka majú slovo nielen rodičia. Mladí ľudia majú väčšinou možnosť vyjadriť sa a presadiť sa štýlovo. Našťastie existuje veľa trendových detských účesov, ktoré nie sú nijako nižšie ako strihy dospelých. Stylisti vedia, že za alebo proti strihu by nemali hovoriť iba o jednoduchej údržbe a prianiach tých najmenších. Všetko závisí od štruktúry vlasov. Kým rovné vlasy je možné bez problémov upravovať, kučeravé alebo vlnité vlasy sú pre detského kaderníka výzvou, malý výber účesov majú najmä chlapci s kučeravými vlasmi. Ale snažili sme sa a dali sme dokopy 30 krásnych detských účesov pre batoľatá.

Chlapci s kučeravými vlasmi: tieto detské účesy sú trendy

Guyov kučeravý účes polovičného zaobleného strihu

Divoké kučeravé vlasy

Kučeravá hlava vždy vyzerá roztomilo a sladko. Chlapcom s kučerami na vývrtku môže detský kaderník strihať jednoduché kroky. Dodávajú vlasom väčšiu štruktúru a objem. Účes je zaoblený, vlasy sú vzadu výrazne dlhšie ako vpredu a môžu siahať až po zátylok. Styling dotvára niekoľko predností poníka. Keďže aj chlapci môžu tento rok nosiť vlasy dlhšie, rodičia môžu deťom nechať ostrihať vlasy každé 2-3 mesiace.

Kučeravé účesy chlapci s kučerami krátke dieťa

Hríbová hlava je interpretovaná moderne

Kto by nepoznal cool účes zo 70. rokov. V tom čase bola hubová hlava veľmi populárna, ale potom pomaly upadla do zabudnutia. Účes zažíva oživenie už niekoľko rokov. Účes Justin Bieber s hubovou hlavou spôsobil senzáciu a styling sa opäť stal populárnym. Strih vyzerá dobre aj u chlapov s kučeravými vlasmi.

Detské účesy sú malí chlapci s kučeravým krátkym podrezaním

Trendový podrezaný účes s oholenými bokmi 

Podrezanie je jednoduchý a ľahko udržiavateľný účes, ktorý vyzerá dobre u chlapcov s rovnými aj kučeravými vlasmi. Stránky sú buď vystrihnuté a zaradené do viacerých vrstiev. Oholené vzory mimochodom nie sú trendy len u teenagerov, milujú ich aj batoľatá. Naopak, horné vlasy môžu byť dlhšie. Najväčšou výhodou strihu je, že nevyžaduje žiadny špeciálny styling. Ideálne pre každodenný život v škôlke alebo škole, keď je ráno málo času na účesy.

Chlapci s kučeravými vlasmi chladné účesy malé deti z materskej školy

Dlhé účesy pre chlapov s kučerami

Výrazné výhody majú dlhé účesy. Rodičia si musia každé štyri mesiace naplánovať návštevu detského kaderníka, aby mohli deťom ostrihať vlasy. Takže dlhé vlasy sú ako stvorené pre chlapov, ktorí sa boja ísť ku kaderníkovi. Dlhé vlasy môžu byť tiež upravené akýmkoľvek spôsobom, ktorý sa vám páči. Môžete ich zviazať dohromady v drdole. Vrstvené strihy dodávajú vlasom extra objem a sú perfektné pre batoľatá s vlnitými vlasmi.

Chlapci s kučeravými vlasmi najskôr zostrihajú dieťa

Účesy Mohawk pre batoľatá 

Väčšina krátkych účesov pre chlapcov vyzerá príliš nudne a slušne. Účes mohawka je úplne super. Boky a zadná časť hlavy sú skrátené alebo dokonca oholené a vlasy na temene hlavy sú upravené do hrebeňa. Účes je skvelý aj pre bábätká.

Deti kadernícke nápady nápady na štýl

Podrezaný ako Christiano Ronaldo

Rašpľle ostrihané boky a zadná časť hlavy a dlhšie horné vlasy, ktoré sú zafixované trochou gélu. Mnoho malých chlapcov sníva o účese Christiana Ronalda. Keďže detské vlasy sú väčšinou veľmi jemné, účes je možné upraviť aj bez gélu alebo laku na vlasy. Ideálne pre všetkých malých športovcov, ktorí radi hrajú futbal.

Kučeraví chlapci – rozväzovanie vlasov

Účesy pre deti účes pre chlapca a boba

Kučeravé vlasy pôsobia super očarujúco, ale vyžadujú si pravidelnú úpravu. Pri hre, behaní a lezení vlasy často tvoria uzly, ktoré je ťažké odstrániť. Problém je možné vyriešiť ľahkým hrebeňovým sprejom. Ak sú deťom vlasy často zapletené, potom by rodičia mohli zvážiť, či chcú zmeniť účes. Dlhé vlasy je možné upraviť na drdoly, zatiaľ čo kratšie vlasy nie je také ľahké zauzliť. Dermatológovia radia rodičom, aby odolali pokušeniu umývať si detské vlasy každý deň. Odporúčajú, aby sa detská hriva prala maximálne dvakrát týždenne.

Účesy pre malých chlapcov deti nápady

Účesy pre malých chlapcov s kučerami polovičnej dĺžky

Chlapské účesy s kučerami skvelé nápady na účesy

Malé účesy pre malých chlapcov podrezané vlny

Účes Podrezaní chlapi s kučerami upravujú hornú časť vlasov

Účes v štýle ofina pre chlapcov, kučery

Chlapi s kučerami dole v spodnej časti dlhými v hornej časti

Chlapi kadere vlny ofina účes

Chlapci s kučeravým účesom ofinou malým deťom

Chlapci s kučerami vpredu v polovičnej dĺžke

Chlapci s kučerami a nápadom na detský účes nakrátko cez uši

Detské zrážky malí chlapci s kučerami

Chlapi s kučeravými vlasmi a krátky účes

Chlapci s kučeravými vlasmi krátke bob deti školského veku

Chlapi s kučerami v štýle dlhých vlasov

Štýl deti chlapci kučeravé účesy polovičná

Detské účesy chlapci s kučeravým podrezaním oholenou stranou nahor

Detské účesy chlapci podrezané kučery teenagerov

roztomilé detské účesy objemné dlhé kučeravé vlasy

Detské účesy chlapcov kučery vlny strih