Veľká noc a jar

Ručné práce na jar – nápady v neónových farbách, aby ste sa urobili sami

Ručné ručné dekorácie stola sami, farba lampáša nová

Jar je čas remesiel! Teraz je ten pravý čas pripraviť dom na letnú sezónu a ozdobiť ho domácimi ozdobami. Pretože výrazné farby prinášajú dobrú náladu a vytvárajú príjemnú atmosféru. Ukážeme vám niekoľko inšpiratívnych nápadov na ručné práce – stačí len dodať interiéru osobitý nádych a vytvoriť útulné prostredie pomocou papierovej pásky, papiera, balíkového povrazu a neónovej sprejovej farby. Potešte svojich hostí nápaditými domácimi girlandami, bežcami na stôl a vázami.

Ručné práce na jar – nápadité nápady na dekoráciu stola na slávnostné príležitosti

Ručné remeselné nápady na dekoráciu stolu na jar neónovo zelenej farby

Pozvali ste hostí na večeru alebo organizujete rodinnú oslavu a chceli by ste podľa toho vyzdobiť stôl? Potom experimentujte s neónovými farbami – dajú sa navzájom perfektne kombinovať a vytvárať šťastnú atmosféru. Tu sú tri nápady na rýchle remeslá, ktoré sú vhodné aj pre začiatočníkov. A deti samozrejme môžu pomôcť.

Ručné práce na jar – urobte zo zaváraninových pohárov vázy

Poháre na jar s džemom zdobia nápady štýlovo originálne

Máte doma prázdne zaváraninové poháre – potom ich môžete použiť na svoj prvý ručný projekt. Potrebujete tiež nasledujúce materiály – balíkový reťazec, lepidlo, neónovú farbu v spreji, nožnice. A takto sa váza vyrába – zaváraninové poháre poriadne umyte a nechajte uschnúť. Kúpte si balíkový kábel v bielej farbe a potom ho zafarbite neónovým sprejom. Omotajte šnúru okolo zaváraninových pohárov, konce prilepte k zaváraninovému poháru.

Ručné práce na jar – starú vázu ozdobte papierovou girlandou

Vyrobte si vázu na papier z jarnej girlandy sami

Ďalším pekným nápadom na jar je papierový veniec. Môžete to použiť na zabalenie starých váz a kvetináčov alebo ich jednoducho rozhádzať po stole. Potrebujete nasledujúce materiály – biely papier, biely balík, lepidlo, neónovú farbu v spreji. Takto sa vyrába girlanda: z papiera najskôr vystrihnite malý kruh. Tento kruh použite ako šablónu a vystrihnite ďalších 40 kruhov. Potom sprejovou farbou zafarbite malé papierové kruhy a motúzik a nechajte ich uschnúť. Na konci kruhy prilepte lepidlom na šnúrku.

Jarné remeslá – okoreníte kvetináče, riad a príbory akcentnými farbami

Remeslá jarné kvetináče veniec zdobia žltozelenú

Staré kvetináče, riad a príbory môžete skrášliť neónovou farbou za okamih. Predmety očistite, prilepte papierovou páskou, naneste sprej na farby a nechajte uschnúť. Náš tip – biela a neónová zelená vytvárajú na stole atraktívny súbor. Obývacia izba môže byť okorenená oranžovou a ružovou a fialovou sú vhodné na použitie vonku / napríklad ako akcentová farba pre staré kvetináče /.

Ručné práce na jar – šikovne dajte do centra pozornosti izbové rastliny

Remeslá jarné neónové farby nápady farba sprej ružová farba

Stále viac ľudí si vyberá sukulenty ako izbové rastliny. Dôvod – je ľahké sa o ne starať a rýchlo rastú. Aby črepník so sukulentmi nepôsobil nudne, môžete ho ozdobiť akcentovými farbami / tu v ružovej /. Samotný hrniec je dostupný napríklad od Ikea. Podobné prevedenie nájdete na Robte bláznivé veci Nájsť.

Zo starých svietnikov sa stanú pútače pozornosti

Ručné práce na jar nápady na okorenenie starých váz na svietniky na vyfarbenie

Staré svietniky nemusíte vyhadzovať. Namiesto toho zafarbite neónovým sprejom a naaranžujte na stôl farebnými vonnými sviečkami. Náš tip – zladte farbu obrúskov s farbou svietnikov. Takto sa robí šťastný jarný súbor.

Nový vzhľad starého nábytku

Remeselný jarný stôl kovové nohy neónovej farby žlté

Dajte svojmu starému nábytku nový moderný vzhľad. Malý konferenčný stolík vlastnej výroby je uvedený vyššie. Doska stola z regenerovaného dreva si príde na svoje vďaka trávovo zelenej farbe rámu stola. Táto myšlienka sa netýka iba starého nábytku – dá sa v skutočnosti použiť na premenu prakticky akejkoľvek poličky na knihy, ktorá upúta pozornosť. Komody, čelo postele a nočné stolíky je možné v interiéri zvýrazniť aj neónovým sprejom.

Zo starej komody sa stane pútač očí

Remeslá jarná neónová farba zelená okorenia starú komodu

Táto komoda bola najskôr natretá na bielo a až potom zafarbená neónovým sprejom. Náš tip – starý nábytok musíte pred lakovaním poriadne skontrolovať – ​​niekedy je potrebné opraviť dvere skrinky alebo nohy stola. Potom starú farbu / lak dôkladne obrúste brúsnym papierom a až potom naneste novú farbu.

Vyrobte si krásne veľkonočné darčeky sami

Výroba jarného riadu okorení sprej na farby neón

Láskyplný a zároveň funkčný veľkonočný darček – táto sada príborov bola kúpená lacno a potom jednoducho ozdobená farebným sprejom. Milé prekvapenie pre rodičov, na ktoré sa určite budú tešiť.

Riad vyrobený v akcentových farbách

Remeselné nápady na dekoráciu jarného stola na vyfarbenie starého riadu

Štýlový darček do prvého spoločného bytu. Aj takto sa môže začať rodinný život! Náš tip – aby si drevená misa prišla na svoje, môžete ju aranžovať na biely obrus.

Nákupnú tašku si ušite alebo ozdobte sami

Vyrobte si jarnú nákupnú tašku a ušite si nápady na neónové farby

Potrebujete novú nákupnú tašku alebo záhradnú tašku? Kúpte si jednoduchý model alebo si ho ušite sami! o Vlastná práca môžete nájsť mnoho rôznych variantov.

Vyrobte si šperky sami zo zvyškov balíkovej šnúry

Ručný jarný náhrdelník, vyrobte si stužku macrame

A tí, ktorí pracujú svedomito, budú na konci odmenení – pretože zvyšky šnúry od obalu je možné za chvíľu použiť na výrobu krásnych šperkov.

Náhrdelník v neónových farbách – vyrobte si šperk sami

Remeslá jarné šperky macrame sami nápady

drotárska-jarná dekorácia-neónová-farebná-tabuľka-flákač-žltá-zelená-váza-kvety

drotárska-jarná dekorácia-neónová-farebná-stolná-dekorácia-riad-sada-sviežich farieb

drotárska-jarná dekorácia-neónová-farebná-papier-lampáš-veniec

drotárska-jarná dekorácia-neónová-farebná-vôňová taška-tuell-papier-kvety-pestrá

drotárska-jarná dekorácia-neónovo-farebná-ružová-spálňová-lampa-posteľ-nočný stolík