Uncategorized

Syn Rity Ory a syna Juda Lawa Raffertyho vyvoláva romantické zvesti na after-party po odovzdávaní cien Fashion Awards

Rita Ora by mohla mať vo svojom živote nového muža. V utorok večer speváka nevideli nikto iný ako najstaršie dieťa Juda Lawa, Rafferty Law. 29-ročného Ora a 7-ročného Lawa videli, ako sa zúčastňujú after-party British Fashion Awards v bare Harry’s v Londýne. Očití svedkovia tvrdia, že títo dvaja mali "pobozkal vonku na terase". Očitý svedok dodal: "Vyzerali ako pár, držali sa za ruky a maznali sa."

Len flirt pre Ritu Oru?

britské módne ceny po prehliadke, rita ora, zákon o rafferty

Potom, čo sa večierok odmlčal, obaja herci opustili bar okolo 1:30 ráno a zamierili na ocenenú after-party Rihanny, ktorá sa konala v Laylow. V jednom bode v noci očitý svedok videl, ako obaja unikli z párty kvôli bozku. "Rita a Rafferty vyzerali skutočne láskyplne. Rafferty ich bozkával na verande, kým fajčili", povedal očitý svedok. "Títo dvaja vyzerali veľmi šťastní, že sú spolu."

rita ora ako rafinovaný zákon o uhýbaní a vychyľovaní ako oliver Twist vo filme odohrávajúcom sa v Anglicku

Stále nie je jasné, ako vzťah medzi Ritou Orou a Raffertym v súčasnosti vyzerá, ale špekuluje sa, že títo dvaja boli vo vzťahu odkedy pracovali na sérii remakeu Olivera Twista. V novembri Rafferty oznámil, že on a jeho filmová partnerka "okamžite" by nadviazal spojenie. Ukázalo sa to z nespočetných fotografií, ktoré vzišli zo sady. Tí dvaja teda pozitívne žiaria a vzdorujú týmto spôsobom chladnému londýnskemu počasiu.

syn Juda Lawa a Rita Ora hrajú v remaku hry Oliver Twist

V skutočnosti sa Rita Ora a Rafferty Law po svojej zábavnej noci vrátili do zostavy Olivera Twista, kde hrala Artful Dodger a Rafferty stvárnil Olivera Twista. Ako už bolo povedané, paparazzi obrázky sú pravdepodobne jedinou vecou, ​​ktorú na tomto potenciálnom páre uvidíte. V tom istom novembrovom rozhovore Rafferty povedal, že má verejný aj súkromný Instagram, ktorý obsahuje všetky tie veci, s ktorými sa až tak necíti. Vyzerá to tak, že fanúšikovia sa budú musieť uspokojiť sledovaním dvojice, keď film vyjde budúci rok.

Videli sme, ako idú von na večierok Rihanny, rita ora a rafferty law Viac fotografií a informácií nájdete na stránke Stránka dennej pošty viď.