Uncategorized

Romeo Beckham + Millie Bobby Brown: sú roztomilý pár!

Romeo Beckham a Millie Bobby Brown sú roztomilý pár

Podľa modelu „The Sun“ je Romeo Beckham novým priateľom herečky Millie Bobby Brown. Romeova matka Victoria vraj Millie miluje a schvaľuje ich vzťah. Beckham Junior sa údajne stretol s 15-ročným britským dievčaťom Millie, keď v decembri 2016 na galavečere Unicef ​​odovzdávala cenu s jeho otcom Davidom.

“Je skoro ráno, ale sú to veľmi milí manželia.” Posh jej dala požehnanie, pretože je obrovskou fanúšičkou Millie, ”povedal zdroj denníku The Sun.

Romeo Beckham a Millie Bobby Brown sú spolu

Kým Romeov veľký brat Brooklyn (20) je pravidelne v titulkoch o ženách, s ktorými sa stretáva, bude to pre Romea (16) prvý verejný vzťah. Romeo Beckham má na Instagrame viac ako 2 milióny sledovateľov. Rád sa delí o rodinné fotografie so súrodencami a rodičmi, ako aj o niektoré svoje fotenia. V roku 2014 bol dokonca súčasťou vianočnej kampane Burberry.

Romeo Beckham je súčasťou vianočnej kampane spoločnosti Burberry.

Millie má však na Instagrame 18,3 milióna sledovateľov. Od očarujúcich módnych záberov až po pekné selfie, Brown využije každú príležitosť a ohromí svojich fanúšikov. Predvádza svoju charitatívnu činnosť a ponúka kontakty s inými známymi hviezdami, ako sú Taylor Swift a Drake.

V roku 2016 debutoval Netflix americký sci -fi hororový televízny seriál s názvom „Stranger Things“. Millie sa preslávila úlohou Jedenástky. Séria Netflix mala zatiaľ dve sezóny. Tretí sa objaví 4. júla 2019, oznámil Vox.

Millie Bobby Brown sa preslávila úlohou Jedenástky v sérii Netflix - Podivné veci

BBC oznámila, že je najmladšou osobou, ktorá kedy bola na zozname Time 100, a je najmladšou, ktorá bola menovaná veľvyslankyňou dobrej vôle UNICEF..

Tento rok absolvuje Brown svoj veľký debut v Godzille: King of the Monsters, ktorá vyjde 31. mája. 13. marca 2020 by sa malo objaviť pokračovanie „Godzilla vs. Kong“, v ktorom tiež hrá.