Uncategorized

Paris Jackson reaguje na správy o svojom pokuse o samovraždu na Twitteri

Paris Jackson s tmavými vlasmi a stredne dlhými hnedými vlasmi

Paris Jackson, dcéra zosnulej popovej hviezdy Michaela Jacksona, poprela správu, že by sa 16. marca pokúsila o samovraždu, tvrdila, že ju šíria klamári.

V sobotu TMZ uviedla, že Jackson bola v pokuse o samovraždu vo svojom dome v Los Angeles v stabilizovanom stave. TMZ uviedla, že údajný pokus o samovraždu bol čiastočne spôsobený účinkami dokumentu “Odchod z Neverlandu”. Vo filme sú obvinení voči Michaelovi Jacksonovi dvaja muži, ktorí uviedli, že ich spevák v roku 2009 ako deti sexuálne zneužíval.

Paris Jackson bojuje proti fámam o pokuse o samovraždu

Potom, čo bola správa o jej očividnej hospitalizácii zverejnená, Paris odmietla pokus TMZ o samovraždu a tweetovala „F * ck you, you f * cking liers“. Tiež odpovedala na už odstránený tweet od Bethenny Frankel a pridala niekoľko emodži.

Napriek odmietnutiu Paris Jackson o tom informovali aj slávne časopisy ako E !, People a ABC News. Vaše zdroje označovali príbeh ako „nehodu“ a „incident“, a nie ako priamy pokus o samovraždu. „Paris mala dnes ráno nehodu, ktorá si vyžiadala lekárske ošetrenie,“ uviedol zdroj. „Momentálne odpočíva doma a je v poriadku.“

Predtým, ako prišla Paris, aby objasnila, čo sa skutočne deje, boli jej fanúšikovia znepokojení. Začiatkom tohto roka bolo hlásené, že Paris bola v liečebnom zariadení, aby pracovala na svojom emocionálnom a fyzickom zdraví. Speváčka a modelka tiež rýchlo zareagovala na túto správu a ubezpečila svojich fanúšikov, že si dáva pauzu, cíti sa zdravo a pripravuje sa na objavenie novej hudby..

Paris Jackson so svetlými blond vlasmi na hrudi vytetovaných siedmimi čakrami