Účesy, novinky celebrít

Účes Justina Biebera za tie roky – 15 účesov

Účesová ikona účesu Justina Biebera

Justin Bieber je mladý kanadský spevák s nemeckými koreňmi, ktorý sa stal populárnym v USA. Narodený 1. marca 1994 v Londýne, Ontario, Kanada, svoju kariéru začal tvorbou coververzií známych piesní. Jeho matka ho dala vedieť prostredníctvom domáceho videa na You Tube, keď sa o talentovanom chlapcovi dozvedela americká speváčka Usher. V roku 2009 vyšiel jeho prvý singel „One Time“, ktorý sa umiestnil na prvom mieste v hitparádach, najmä v USA a Kanade. Justin sa stal superstar vo veku 15 rokov a chytil za srdce tisíce pubertálnych dievčat po celom svete. V marci 2010 sa uskutočnil debutový album – „My World 2.0“, potom do roku 2015 vydal ďalšie tri albumy. To, čo na ňom dievčatá milujú, je nielen jeho hudba, ale aj nové účesy. Tu je pohľad na to, ako sa účes Justina Biebera za tie roky zmenil.

Účes Justina Biebera v roku 2009, ktorým sa preslávil

Účes Justina Biebera 2009

Justin Bieber mal sotva 15 rokov, keď sa preslávil týmto účesom. Vtedy mal vlasy vyčesané do tváre ako prilbu, ktorá mu zakrývala takmer celú tvár. Absolútne museli sedieť vpravo a pekne svietiť. V prvých rokoch svojej kariéry je účes Justina Biebera považovaný za jeho hlavné mesto a skutočnú ochrannú známku.

Účes Justina Biebera v roku 2011

Účes Justina Biebera 2011

V polovici roku 2011 si ostrihal vlasy a rozišiel sa s charakteristickým strihom prilby. Prvýkrát sa so svojim novým účesom ukázal na udeľovaní cien Billboard Awards 2011. Rozosmutnil mnoho fanúšikov, pretože mal vypnuté vlasy.

Účes Justina Biebera v roku 2012

Účes Justina Biebera 2012

V rokoch 2011 a 2012 si Justin upravil vlasy na strapaté vlasy, čo dosiahol s množstvom vlasových prípravkov. Čelo je voľné a obočie tiež. Máte tak dobrý výhľad na tvár mladej popovej hviezdy. A vlasy sú stále kratšie a kratšie. Niekedy sa objavil aj s účesom Elvisa Presleyho.

Účes Justina Biebera s podrezaním v roku 2013

Účes Justina Biebera 2013 podrezaný

Asi vo veku 19 rokov Justin pred niekoľkými rokmi prerušil predstavu o dobrom chlapcovi, akým bol. Namiesto slávneho strihu prilby si v roku 2013 obliekol trendy podrezanie a rád si ofinu upravil mierne nahor. Mladá hviezda teda vyčarovala mužný pohľad a skúsil si nechať narásť aj bradu.

Účes Justina Biebera – máj 2014

Účes Justina Biebera, máj 2014, gala amfAR

Justin je vo svojich 20 rokoch už mladým mužom, ktorý by chcel byť prijatý trochu vážnejšie. To neplatí len pre jeho účesy. Hoci si spevák dal prvé tetovanie, keď mal len 16 rokov, o štyri roky neskôr má na koži cez 40 motívov, ktoré tiež rád predvádza. To je súčasťou požadovaného vzhľadu popovej hviezdy. Po roztomilom tínedžerskom rozdrvení už niet ani stopy.

Účes Justina Biebera v auguste 2015

Účes Justina Biebera platinový blond, august 2015

V roku 2015 Justin Bieber predstavil prvýkrát úplne iný štýl. Jeho účes s dlhou ofinou a chrapľavými krátkymi bokmi v neprirodzenej farbe vlasov ako platinová blondínka pripomínal 80. roky a predovšetkým vtedy raver strihaný dozadu. Alebo možno je za touto očividnou zmenou iný dôvod. Platinové blond vlasy zasvätení vysvetľujú jeho veľkou túžbou po úspechu. Je pravdepodobne poverčivý a verí, že ak sa nad tým zamyslí, niečo sa stane. Justin si želal, aby jeho štvrtý album získal platinové postavenie a „Purpose“ sa v mnohých krajinách nakoniec dostal na prvé miesto. Možno mal aj pravdu.

Účes Justina Biebera v roku 2016

Účesový drdol Justin Bieber 2016

V posledných rokoch Justin veľa experimentuje so svojim vzhľadom a najmä s účesmi. Rovnako ako futbalová hviezda uviedla na titulky titulkov účesov, robí to aj mladý Justin. Krátky čas nosil vlasy, najmä predné, skutočne dlhé a kedysi si ich stočil do malého drdola a zopol. Malý drdol sa teraz stal trendom v pánskych účesoch a je známy ako „mužský drdol“. Justin predstavuje svoj trendový účes na „Haiti Benefit Gala“.

Účes Justina Biebera v januári 2016 – cornrows na žiadosť vtedajšej priateľky 

Účes Justin Bieber január 2016 vrkoč vrkoč účes

Experimenty s účesom Justina Biebera dokazuje fotka, ktorú sám zdieľal na Instagrame. Údajne ho ovplyvnila vtedajšia priateľka Hailey Baldwin a ona ho k tomuto výzoru inšpirovala. Pravdepodobne sa snažil vyzerať viac dospelý a tým pre ňu atraktívnejší, ale jeho tvár stále vyzerá relatívne malicherne. V blízkej budúcnosti vyskúšala superstar niekoľko účesov.

Účes Justina Biebera – Snáď jeho najlepší pohľad na Grammy na Február 2016

Grammy účesov Justina Biebera 2016

Kedykoľvek Justin Bieber niečo zmení na svojom vzhľade, fanúšikovia sa začnú zdesiť. Očividne si nevie vybrať medzi svojim prirodzeným tónom a blondínkou. Preto je každých pár mesiacov na jeho vlasoch niečo nové. Vo februári 2016 Bieber prekvapil nielen novým účesom, ale aj ďalším pokusom o rast brady. Svoj nový vzhľad predstavil po prvý raz na udeľovaní cien Grammy a myslíme si, že je úplne vhodné pre špeciálnu príležitosť, akou sú Grammy, pretože klasický účes je súčasťou elegantného oblečenia. Oblečený bol do čiernobieleho smokingu, v ktorom bol iba sako biely a zvyšok oblečenia – čierny. Takže kontrast s odfarbenými vlasmi je pochopiteľný. Sladkým spoločníkom superhviezdy bol jeho šesťročný brat, ktorý chcel úplne rovnaký účes ako jeho slávny brat.

Účes Justina Biebera v marci 2016

Účes Justina Biebera, marec 2016

Krátko po odfarbení opäť vyjde prirodzený odtieň v spodnej časti Justinových vlasov. Dlhšie horné vlasy, ktoré Justin počas posledných mesiacov vyrástol, poskytujú dobrý základ pre rôzne účesy. Vlasy teda nosí v každodennom živote mierne strapaté a pre špeciálne príležitosti úhľadne učesané.

Účes Justina Biebera „späť do 90. rokov“ – apríl 2016

Účesové dredy Justina Biebera 2016

Asi najhorším účesom Justina Biebera sú zatiaľ vybielené dredy a dokonca nimi šokoval svojich fanúšikov. Prvýkrát predstavil tento vzhľad v apríli 2016 a jeho fotka na Instagrame vygenerovala 1,9 milióna „lajkov“.

Účes Justina Biebera v júni 2016

Účes Justina Biebera, máj 2016

Potom, čo fanúšikovia vydesili a kritizovali Justina, boli davy v máji 2016 preč. Holenie vlasov je po mnohých pokusoch s nimi asi najlogickejším dôsledkom.

Účes Justina Biebera v januári 2017

Účes Justina Biebera, január 2017

V januári 2017 si superstar nechala narásť vlasy v prírodnom odtieni a s okuliarmi vyzerá o niekoľko rokov staršie.

Účes Justina Biebera v marci 2017

Účes Justina Biebera, marec 2017

Niekedy dlhý, inokedy krátky, Justin si v marci výrazne skrátil účes. V skutočnosti nikdy nemal taký krátky. Pridajte k tomu platinovú blond farbu vlasov, ktorá do značnej miery pripomína legendárny účes Eminem z 90. rokov.

September 2017 – Aktuálny účes Justina Biebera 

Účes Justina Biebera, september 2017

Justin Bieber má momentálne neprehliadnuteľný účes. Je to pravdepodobne kvôli problémom, ktoré má superstar v osobnom živote. Musel zrušiť posledné termíny koncertov svojho svetového turné, pretože potreboval čas pre seba a relax.