technológie

Elektrobicykel zo starého bicykla – s bicyklom GeoOrbital

Elektrobicykel-kolo-georbitál-začlenenie-vhodný-dizajn-udržateľný

Elektrobicykle sú v súčasnosti obzvlášť aktuálne. Elektrický pohon môže byť skutočne užitočný pri obzvlášť dlhých cestách a môže slúžiť ako dôveryhodný zadný vietor. Pedelec je však tiež drahý a o niečo prístupnejšie varianty svojím zvodným moderným dizajnom väčšinou nepresvedčia. A Elektrický bicykel GeoOrbital je možné nainštalovať do bežných bicyklov výmenou predného kolesa za trvalo udržateľný variant s elektrickým pohonom.

Elektrobicykel z obyčajného bicykla

Elektrobicykel-bicykel-georbitál-udržateľná-technológia-dizajn-moderný

Celá prestavba by mala trvať dobrých 60 sekúnd a mala by byť vhodná pre každý bicykel. Dve veľkosti sú voliteľné, navrhnuté pre 26, 28 a 29 palcové kolesá. Vymeniteľné predné koleso vyzerá veľmi futuristicky, pretože v ňom je integrovaný elektrický motor a batéria.

Premeňte bicykel na elektrický bicykel

Elektrobicykel-bicykel-geoorbitál-detail-pohľad-batéria-elektrický

500-wattový elektromotor a lítium-iónová batéria umožňujú maximálnu rýchlosť 32 km / h. a dosah až 80 km. Vďaka tomu vyzerá „náhradný diel“ trochu futuristicky, ale môže to byť trochu aj znak technologického pokroku.

Elektrobicykel výmenou jedného kolesa

elektrobicykel-geoorbitál-technologický-pokrok-dizajn

Tím GeoOrbital v posledných rokoch vyvinul rôzne druhy poštovného, ​​kým nebol určený optimalizovaný konečný variant. GeoOrbital ako prestavbová súprava samozrejme nestojí toľko ako celý elektrobicykel. Zatiaľ nie je v sériovej výrobe, ale každý zákazník ho môže získať prostredníctvom KickStarter za približne 800 eur za zvýhodnené ceny.

Elektrické koleso na bicykel vhodné pre rôzne typy bicyklov

elektrobicykel-geoorbital-

Hlavnou výhodou konceptu pre elektrobicykle je flexibilita. Vďaka jedinej časti, ktorú je možné dodatočne namontovať na existujúci bicykel, je možné bežný bicykel prestavať na elektrobicykel. Bez svojho obľúbeného bicykla by ste sa nemali zaobísť a nakoniec vznikne skutočný dizajnérsky kúsok, skutočný unikát.

E -transformácia – jednoduchá montáž

elektrobicykel-bicykel-geoorbitál-rýchlo-montáž-funkcia-dizajn

Či už je váš bicykel vhodný na GeoOrbital, mal by spĺňať iba dve podmienky:

  • byť vhodné na zahrnutie rýchleho uvoľnenia
  • mať ráfkovú brzdu

Celá montáž by mala byť vykonaná rýchlo v niekoľkých jednoduchých krokoch – jednoducho vymeňte predné koleso a prepojte kábel s ukazovateľom.

Elektrobicykel pre každého cyklistu

elektrobicykel-georbitál-možnosti-bicykle-rôzne

Elektrifikované predné koleso môže byť v zásade namontované na akýkoľvek bicykel s ráfkovou brzdou a rýchlym uvoľnením a dáva každému bicyklu novú licenciu. Je univerzálne použiteľný a je navrhnutý ako dostupné riešenie prevodu pre elektrobicykel.

Nenechajte si ujsť svoj obľúbený bicykel s elektrobicyklom

elektrobicykel-bicykel-geoorbitál-moderný-návrh-vývoj-technológie

Elektrobicykel pre každého!

sada na prestavbu elektrického bicykla-bicykla-geoorbitálu-udržateľnej-technológie

GeoOrbital v akcii:

* Získajte viac informácií o GeoOrbital tu a podporte projekt na KickStarter