Tatuaż

Tatuaż dla Panny – popularne opcje tatuażu

Tatuaż to nie tylko piękny wzór na ciele, ale także prawdziwa prognoza na przyszłość. Jakie tatuaże są najbardziej odpowiednie dla osób urodzonych pod znakiem dziewicy? Powinieneś się o tym przekonać, czytając artykuł do końca..

Ogólna charakterystyka psychologiczna znaku wyraża się w niezwykłej pracowitości, uczynności, mądrości i spokoju. Osoby spod tego znaku, które chcą ozdobić swoje ciało tatuażem, najczęściej nakładają na skórę odwróconą literę „M”, która jest symbolem czystości, porządku i dystrybucji wszystkiego, co nazywa się „na półkach”..

litera tatuażu litera tatuażu tatuaż litera

litera tatuażu tatuażowa litera tatuaż litera

Ponadto taki obraz, umieszczony w dolnej części brzucha lub w okolicy talii, pomaga rozwinąć intuicję do maksymalnego poziomu. Taki rysunek należy nałożyć na ciało z pełną kolorystyką, a nie tylko rysować kontur. Najlepsze kolory dla dziewic to szary i biały, niebieski, niebieski, fioletowy i jasny lub ciemny szmaragd.

Obrazy w postaci kostek lub kadzi są również bardzo dobre dla dziewic, ale mimo to litera „M” pozostaje najpopularniejszą wśród tatuaży.

Sylwetka lub niewyraźnie przedstawiony profil świetnie nadaje się jako obraz do tatuażu. A potem, a potem w tym przypadku, oznacza subtelną organizację zasady żeńskiej. Bardzo często taki obraz uzupełniają szczęśliwe liczby znaku, czyli liczba 14, 3 lub 5. Liczby te zawsze nosiły i niosły osoby urodzone pod znakiem zodiaku Panny, szczęścia i powodzenia. Bardzo dobrze będzie uzupełnić tatuaż obrazem kwiatu asteru, maku i przebiśniegi lub gałęziami drzewa migdałowego..

Numer litery tatuażu - Panna 1 numer litery tatuażu - panna 2 Numer litery tatuażu - Panna 3

Przedstawiając konika polnego na ciele, dziewica może chronić się przed złymi duchami, ponieważ ten ćwierkający owad jest mentalnym symbolem ludzi urodzonych pod konstelacją tego znaku. Jeśli chodzi o magię kamienia, najważniejszym talizmanem ochronnym dla tego znaku może być dekoracja, w której znajduje się odrobina jaspisu lub jadeitu. Bardzo często tatuaże pisane są w sanskrycie i języku Tybetu..

Bardzo często ludzie spod znaku dziewicy wybierają na tatuaże wizerunki aniołów stróżów lub ikony, które chronią ten znak. Najczęściej przedstawiana jest Dziewica Maryja lub Najświętsze Theotokos. Ozdoby z kwiatów są najbardziej odpowiednie dla młodych dziewcząt o doskonałej organizacji duchowej..

W większości przypadków wizerunek dziewicy symbolizuje wierność własnym zasadom, czystość, niewinność, zwiększoną wrażliwość pozazmysłową i doskonałe logiczne myślenie..

Twarz Dziewicy jest bardzo często przedstawiana przez tatuatorów tak, jakby była ubrana w fioletowy lub jasnoliliowy płaszcz. Kiedy dziewczęta są przedstawiane przez artystów, zwykle do dekoracji używa się różnych pojemników z kłoskami pszenicy. Między innymi taki tatuaż można wykonać z wizerunkiem nie kłosków pszenicy, ale kolb kukurydzy..

Tatuaż Najświętszej Maryi Panny - Panna 1 Tatuaż Najświętszej Maryi Panny - Panna 2 Tatuaż Maryi Panny - Panna 3

Tatuaż Maryi Dziewicy - Panna 4 Tatuaż Maryi Dziewicy - Panna 5 Tatuaż Najświętszej Maryi Panny - Panna 6

Tatuaż Maryi Dziewicy - Panna 7 Tatuaż Maryi Panny - Panna 8 Tatuaż Maryi Dziewicy - Panna 9

Bardzo dobrze, wizerunek dziewicy pomaga kobietom w ciąży rodzić zdrowe dzieci bez komplikacji. We Francji Dziewica Orleańska jest słusznie uważana za święty symbol..

Przygotowane przez: vari14 (Moiseeva Valeria Eduardovna)