svadba

Tipy na svadbu vonku, ohromte všetkých svojich svadobných hostí

Záhradný prestieranie-obrus-svadba

Svadba vonku je naozaj skvelé. Ale môže to tiež viesť k katastrofám v líčení, ak nevesta nie je vyzbrojená šetriacimi pomôckami, akými sú napríklad pijavý papier a vodeodolná riasenka. V tomto článku máme niekoľko užitočných tipov na svadbu vonku, ktoré vám pomôžu vyhnúť sa problémom s líčením a fotografovaním. Vaša svadba teda bude perfektná.

 Tipy na líčenie na svadbu vonku – pripravte si pleť

Tipy na líčenie lícenky na tvár -Svadba -Vonku -nevesta na púdrovú kefku

Na to jedna z najdôležitejších rád Svadba vonku Čo sa týka líčenia, skôr ako sa začnete líčiť a líčiť všeobecne, si v prvom rade dôkladne pripravte T-zónu na tvári. Odporúča to aj Amanda Shackleton, kaderníčka celebrít a vizážistka.

Prvý krok k dokonalému make -upu na svadbu vonku

Make-up-blotting-papier-tvár-aplikácia-make-up-nevesta

Nevesta by tiež mala používať pijavý papier na zlepšenie líčenia, a nie neustále prepúdrovať. “Nadácia by mala byť minerálnym základom.” To platí nielen pre krytie, ale aj pre existujúci slnečný ochranný faktor, “odporúča v jednom zo svojich tipov na líčenie Heather Adessa, vedúca spoločnosti a hlavná vizážistka Glo Beauty Baru v Mamaroneck v New Yorku. pre Svadba vonku. „V závislosti od značky a konzistencie má Mineral Foundation slnečný ochranný faktor 4 až 22.“

Dôležitý tip pri líčení – Vyhnite sa lesku na pery

Mejkap-dôležité- tip- voľba farby- rúž- svadba

Najlepšie je vyhýbať sa lesku na pery a dôverovať matným perám. Shackleton varuje: „Nebudete chcieť, aby počas svadby fúkal vietor a vlasy sa vám lepili na pery. Aká katastrofa na Svadba vonku!

 Používajte vodotesný make-up

Líčenie-nevesta-riasenka-nanášanie-líčenia

Či už sa vaša svadba koná vonku, v interiéri, cez deň alebo večer, rozhodne by ste mali zvoliť vodeodolný make -up. Shackleton hovorí, že vždy používa vodotesný make -up. Aby pomohla s tipmi na líčenie na svadbu, prezradí, že začína matujúcim podkladovým lakom a potom nanesie základný náter so silikónom, gélovou očnou linkou a vodeodolnou maskarou, aby sa nerozmazával. Nakoniec na úpravu make-upu použije dokončovací sprej.

 Všimnite si dennú dobu

Naplánujte si svadobné hodiny Svadobná torta

Čas, kedy sa svadba bude konať, tiež určí, aký make -up by ste si mali vybrať. “Slnko je najsilnejšie popoludní a je priamo nad hlavou.” Nie je to najpriaznivejšie svetlo a môže vrhať tiene pod oči, “hovorí Shackleton v jednom zo svojich tipov na líčenie na svadbu. Na svadby, ktoré sa konajú v skorých popoludňajších hodinách, používa korektor, v ktorom je malý zvýrazňovač, aby sa slnečné svetlo odrazilo späť a pokožka pod očami nepôsobila unavene a tmavo. Ďalšími tipmi na svadbu v exteriéri je, že si na túto dennú dobu vyberú aj ľahšie líčenie, než by zvolili na neskoršie svadby. Na pery a líca používa trochu viac farby a oči vyzerajú jednoduchšie. „Žiadna nevesta tam nechce stáť za bieleho dňa s nadmerným množstvom make-upu,“ hovorí.

Svadobný obrad večer

Novomanželia-tanec-vonku-v strede záhrady

V prípade svadieb, ktoré sa budú konať neskôr, Shackleton zvýrazní oči trochou očných liniek, očných tieňov alebo oboch. „Tlmené svetlo je pekné, a keď sa zotmie a zapália sa sviečky a lampáše, budete potrebovať väčší dôraz na oči,“ hovorí.

Fotky vonku

užitočné svadobné návrhy kvety nevesty profesionálne fotografie

Pre svadbu vonku nie je jediné dôležité, aký make -up si vyberiete. Preto máme niekoľko profesionálnych svadobných tipov, ktoré vám prezradia, ktoré osvetlenie je pre fotografie najprínosnejšie. Alissa Pagels, manažérka internej komunikácie na George Street Photo & Video odhaľuje niekoľko tipov na svadbu vonku na ulici George Street vrátane toho, ako budú nevesta a ženích na vašich svadobných fotografiách vyzerať najlepšie.

Osvetlenie a teplota

Lúka-Svadba-Nevesta-Ženích-vonku

“Jeden z najväčších rozdielov medzi svadbami vonku a v interiéri je osvetlenie a teplota,” vysvetľuje Pagels. “Počas izbovej svadby sa svadobný fotograf musí vyrovnať so slabým svetlom a obmedzeným priestorom.” Svadby vonku môžu byť oveľa náročnejšie. Najťažšie je to vtedy, keď svadobný obrad sprevádza silné slnko pod holým nebom. Potom vaši hostia budú s najväčšou pravdepodobnosťou mžourať, potiť sa a nosiť slnečné okuliare. Slnko bude tiež vrhať nepriaznivé tiene pod nos a oči. “

Pod bielym baldachýnom

Baldachýn-svadba-záhrada-biela-farba

Podľa tipov Pagels na svadbu vonku je veľký biely záhradný stan na dokonalú svadbu vonku. “Biely textil rozptyľuje svetlo za slnečného dňa, takže spravidla vzniká príjemná žiara.” Fotografi môžu navyše pri západe slnka namontovať svetlomety na vrch, aby sa vyhli priamo bleskom. “

Fotografie v záhrade

Svadobný pár fontánových stromov dlhé šaty

Alebo sa fotograf môže rozhodnúť „otočiť“ oslavu, aby bolo slnko za hosťami, a použiť blesk na pridanie výplňového svetla, ”hovorí.

Príroda v pozadí

Svadobný pár Kvet kytice za denného svetla

Skvelý spôsob, ako sa vyhnúť silnému poludňajšiemu slnku, je, keď sú všetci v otvorenom tieni, ako je hustá zalesnená oblasť alebo tienistá strana budovy. Najlepšou technikou je začať s optimálnymi podmienkami namiesto toho, aby ste sa pokúšali bojovať proti silnému priamemu slnku, “hovorí Pagels v jednom zo svojich tipov na svadbu vonku..

Kroky k dokonalej fotografii

Záhrada-svadba-tanec-dážď-večerné svetlo

“Úlohou fotografa je nájsť správne osvetlenie,” vysvetľuje v jednom zo svojich tipov na svadbu vonku. „Niekedy si nevesta a ženích neuvedomujú, že sú na silnom slnečnom svetle a je úlohou fotografa vám vysvetliť, ktoré podmienky sú pre fotografie najlepšie.“

Vonkajšia svadobná váza na kvetinové vázy

Svadba pre hostí Vonkajší svadobný pár

Svadobné biele textilné stoličky

Podstavec-okuliare-konverzácie-nevesta

100 nápadov na svadobné dekorácie – oslavy vo vidieckej atmosfére