svadba

Svadobné šaty 2014- najnovšie trendy vo svadobnej móde

Svadobné šaty-rúško-s-nárazníkmi-ružová-farba

Najnovšie trendy pre Svadobné šaty 2014 vám môže pomôcť nájsť vhodné svadobné šaty, ak si stále nie ste istí, čo si vybrať. Ak chcete byť trendovou nevestou, pozrite sa na tieto najlepšie trendy z kolekcie svadobných šiat na jeseň 2014.

Najlepšie módne značky pre svadobné šaty 2014

Šifónové svadobné šaty-2014-variácie-módny-trend-2014

S trendmi pre Svadobné šaty 2014 z najväčších svadobných návrhárov od Vera Wang po Marchesa, nájdete všetko od tradičného, ​​romantického vzhľadu až po dokonalé šaty pre modernú nevestu. Teraz objavte najlepšie módne trendy svadobných šiat 2014 a nájdite si moderné šaty, ktoré najlepšie zodpovedajú vášmu štýlu.

Krátke svadobné šaty 2014

Šifónová saténová čipka, krátke svadobné šaty

Ak nemáte radi dlhé svadobné šaty od podlahy až k stropu, zamilujete si, že návrhári vytvorili skvelé šaty s vyšším lemom. Monique Lhuillier, Jenny Packham, Matthew Christopher a Marchesa experimentovali s dĺžkou a dokázali, že je to jeden z najdôležitejších trendov pre Svadobné šaty 2014 kratšie varianty sú.

Svadobné šaty pre každý vkus 

Tabuľka-retro-móda-šifón-svadobné šaty-trend-2014

Či už dávate prednosť šatám do pol lýtok alebo tým, ktoré idú pod kolená alebo dokonca nad kolená, každému sa niečo páči a vo svoj veľký deň budete v trende.

Čipka s dlhým rukávom

Svadobné-2014-dlhé-šifónové-šaty-saténové šaty

Vďaka rozkošným čipkovaným detailom môžu rukávy vašich svadobných šiat vyzerať ešte lepšie a najlepšie – patria medzi trendy svadobných šiat 2014. Ak sa vám páčili svadobné šaty Kate Middleton, tak prečo ich vo svoj veľký deň neurobiť súčasťou svojho looku. Temperley London, Marchesa a Monique Lhuillier zaradili tento trend do svojich najnovších kolekcií. Inšpirovať sa ale môžete aj modelmi s krásnymi čipkovanými rukávmi od Claire Pettibone alebo Anny Maier.

Krátky závoj

Svadobné šaty 2014 čipkovaná šifónová čelenka

Ak nie ste fanúšikom krátkych šiat, stále môžete ostať moderná výberom krátkeho závoja. Jeden z najväčších trendov svadobných šiat v roku 2014, krátky závoj, vám dáva väčšiu voľnosť pri výbere ďalších doplnkov. Verte v jednoduchosť a ľahkosť, aby ste vyzerali skvele. S nie tak honosným závojom si môžete vybrať aj šaty, ktoré majú prepracovanejšie detaily.

Kapucne a bolerká

Updos-kytica-svadobné-šaty-s-bolerkom

Rovnako ako závoj, aj bolerká sú ľahké ako nikdy predtým, ako je vidieť na trendoch svadobných šiat 2014 z jesennej kolekcie. Zabudnite na klasický vzhľad a vyberte si čisté a ľahké látky. Badgley Mischka, Naeem Khan a Reem Acra prispeli k predefinovaniu bolera. Je to tiež perfektný spôsob, ako pridať krajkové detaily na ramená, ak ste si vybrali šaty bez rukávov alebo bez ramienok.

Ružový alebo iný farebný prízvuk

Svadobné šaty-prehodené-s-nárazníkmi-ružovej farby

Biela bude vždy klasickou farbou, ale jedným z hlavných trendov svadobných šiat 2014 je pridať malú farbu. Vera Wang na to zvolila sýtejšiu ružovú a Monique Lhuillier, Maggie Sottero a Jenny Lee pridali iba niekoľko farebných akcentov. Bez ohľadu na variant, mnoho moderných svadobných šiat má akcenty farby. Napriek tomu, ak dávate prednosť tradičnej neveste, doplnky môžu tiež dodať farbu.

perie

Svadobná móda-trendové značky-2014-krátke-dlhé-s perím

Perie je dokonalým detailom vašich svadobných šiat. Patria medzi trendy svadobných šiat 2014 a môžu slúžiť ako jediný doplnok v tomto roku. Môžu sa objaviť kdekoľvek, od pokrývok hlavy až po vlaky, takže s týmto ľahkým doplnkom nič nepokazíte. Môžete si dokonca vybrať operený živôtik alebo sofistikovanejší vzhľad s opereným bolerkom. Johanna Johnson, Reem Acra a Ines Di Santo patria medzi tých návrhárov, ktorí sa zdajú byť do tohto trendu blázniví.

3D kvety

Čipka-svadobná móda-2014-dlhá-krátka-zdobená

Motívy kvetov sú tento rok výraznejšie než kedykoľvek predtým. 3D kvety a najmä ruže sú nepochybne jedným z najväčších trendov svadobných šiat 2014. Ak chcete vytvoriť sofistikovanejší vzhľad, vyberte si na šaty menšie kvety alebo veľké a výrazné kvety. Tento trend je o tom, že kvety nevyzerajú plocho.

Topánky s ozdobami

Topánky-s-ozdobami-zelené-kamienky-čierne-prvky

Ploché, biele saténové topánky by nemali chýbať ako doplnok k vašim svadobným šatám, pretože sú jedným z trendov svadobných šiat 2014. Obzvlášť krásne sú v kombinácii s trakmi, mašľami alebo iným typom dekorácie. Uistite sa však, že sú rovnako očarujúce ako samotné svadobné šaty.

Znížte príslušenstvo

jednoduché-svadobné-šaty-bez-šperku

Či už si vyberiete šaty s čipkovanými rukávmi, 3D kvetmi alebo pierkami, dávajte pozor, aby ste nepoužívali príliš veľa doplnkov. Pretože jedným z trendov svadobných šiat v roku 2014 je nepreháňať to s doplnkami. Sústreďte sa preto na svoje šaty a vyhnite sa pohľadu, ktorý je príliš preplnený príliš honosnými doplnkami.

Kytica zdobená saténom a čipkami

Šifónové svadobné šaty s náušnicami na čipke

Náramok svadobný doplnok bižutéria

Pletený diadém rukávy výstrihu do V z čipky