svadba

Svadba s panorámou: Ako nájsť perfektné miesto pre akciu s fantastickým výhľadom

Silvester a Valentín sú tradične obľúbenými príležitosťami na romantické manželstvo. Zimné dni vás pozývajú na oslavu veľkej lásky vo dvojici alebo s rodinou a priateľmi. A je práve dostatok času na detailné naplánovanie nadchádzajúcej svadby v lete. Pri mnohých pároch vyvstáva otázka, najmä po zásnubách, kde povedať áno. Pre všetkých milovníkov prírody je aspoň jedna vec istá: oslava svadby s panorámou je niečo veľmi špeciálne. Nájdenie perfektného miesta akcie uprostred prírody sa však môže ukázať ako náročná úloha. Poradíme vám, na čo si dať pri výbere pozor.

Panoramatické svadby: pri plánovaní s tým musíte počítať

Svadba s Panorama Swabian Alb obľúbeným miestom pre akcie v blízkosti Stuttgartu Stuttgart

Ďaleko od zhonu veľkomesta a späť do prírody. Ak oslavujete svoju svadbu s panorámou, vy a vaši hostia si zaručene vychutnáte úchvatný výhľad. Malebné západy slnka poskytujú dokonalú kulisu pre svadobné fotografie. Môžete tiež zabávať dlho do noci, pretože v bezprostrednom okolí nie sú žiadni susedia a nemusíte sa báť nepozvaných hostí. Väčšina miest na akcie uprostred prírody je ideálna aj pre rodiny s deťmi, pretože sa môžu celý deň motať vonku. A pre všetkých hostí prichádzajúcich zo vzdialeného mesta sa svadba stáva mini dovolenkou.

Zorganizujte svadbu v horách Švábska reštaurácia Alb

Ale nech to znie akokoľvek krásne, pre mnohé páry je realita veľmi odlišná. Pretože nevesta a ženích musia často zápasiť s mnohými organizačnými problémami. Komplikovaná doprava z dôvodu nedostatočnej infraštruktúry alebo obmedzení jazdy, napríklad preto, že sa reštaurácia nachádza v chránenej oblasti, chýbajúcich alebo nedostatočných parkovacích miest, žiadne možnosti ubytovania pre hostí výrazne sťažujú plánovanie. Väčšina reštaurácií má tiež veľkú terasu, ale obmedzený vnútorný priestor. Mnohé z nich majú aj menšie predné okná, aby sa v zlom počasí svadobčania nemohli kochať nádherným výhľadom.

Svadba s panorámou: kontrolný zoznam miesta udalosti

Svadba v horách Miesto konania Stuttgart Waldcafe s nádherným panoramatickým výhľadom na Švábske Alby

Preto sa oplatí zostaviť kontrolný zoznam a vyplniť ho pre každé jednotlivé miesto akcie. Dáme vám príklad kontrolného zoznamu, aby ste si mohli urobiť lepšiu predstavu. V ideálnom prípade by vaše svadobné miesto malo ponúkať:

1. Ľahký prístup a dostatočné parkovacie miesta pre všetkých hostí a pre vozidlá, ktoré v svadobný deň doručia ozdoby, tortu a kvety.

2. Dostatočný priestor pre všetkých hostí v interiéri a terasa čo najväčšia.

3. Moderná budova s ​​veľkými okennými čelami, ktoré umožňujú široký výhľad.

4. Zariadenie, ktoré zaručuje pohodlie hostí: klimatizácia a ozvučenie.

5. V prípade potreby: Dodatočná rezervovateľná izba.

6. Pekný panoramatický výhľad.

Svadba s panoramatickým výhľadom na Švábske Alby: Waldcafé Pfullingen

Svadba v horách Waldace Swabian Alb

Vyhlásené reštaurácie, ako napríklad Waldcafé Pfullingen, obľúbená reštaurácia Miesto svadby blízko Stuttgartu, ponúka aj ďalšie flexibilné možnosti použitia. Moderná budova má idylické miesto s nádherným panoramatickým výhľadom na Švábske Alby. Poloha je blízko Reutlingenu, malebného mestečka v srdci Bádenska-Württemberska.

Waldcafé Pfullingen zaujme svojou vznešenou architektúrou, ktorá dokonale kombinuje tradičné a súčasné architektonické štýly regiónu. Veľkoryso zasklené čelá prepúšťajú dostatok slnečného svetla do moderného, ​​klimatizovaného interiéru s priestorom až pre 190 osôb. V lete posuvné sklenené dvere úplne spájajú hranicu medzi interiérom a priľahlou terasou s rozlohou 130 m².

Waldcafe Pfullingen Stoly a dekorácie na stôl s kvetmi na svadbu

Vysoko kvalitné vybavenie a funkčné vybavenie nenechávajú nič na želanie. Hostí môžete najskôr privítať v trvalo nainštalovanom bare s nápojom na uvítanie, potom vás stoly s pohodlnými stoličkami pozývajú, aby ste si urobili pohodlie. Flexibilitu v dizajne ponúka niekoľko oddeľovačov miestností a veľa možností sedenia. Na požiadanie je možné poskytnúť ďalší nábytok. Waldcafé Pfullingen poskytuje kulinárske vrcholy s cateringovou službou od Rauschenberger. V prípade potreby je možné rezervovať susednú reštauráciu „Fritz“, ktorá má vínnu pivnicu s kvalitnými vínami. Hostia sa môžu zabaviť ozvučením s reproduktorom a mikrofónom.

Vedenie Waldcafé Pfullingen tiež rád pomôže s ďalšími požiadavkami a môže vytvoriť individuálny zábavný program, poskytnúť ďalšie technické vybavenie alebo podľa toho vyzdobiť interiér..

Svadba v horách Švábskeho Alba štýlovo zariadenej terase s dostatkom miest na sedenie

Ako moderné miesto na akcie ponúka Waldcafé so svojim osobitým šarmom nielen perfektné romantické prostredie pre svadbu snov, ale aj pre narodeniny, konferencie, workshopy alebo vianočné večierky.

Fotografie z Waldcafé Pfullingen