svadba

Stolové dekorácie na svadby – 19 sezónnych nápadov

Prestieranie-svadba-reštaurácia-umenie-stromy

the Svadobné dekorácie na stôl sa zvyčajne vyberá podľa sezóny, okrem prípadov, keď nevesta a ženích chcú nájsť a vidieť určité nápady a koncepty v praxi. Dá sa povedať, že kvety a sviečky hrajú na svadbe najväčšiu úlohu. Nálada a estetika to prinášajú a premenia každú oslavu na magický zážitok. Pozrite sa na našich 19 fotografií kľúčových položiek na svadbách a nechajte sa nimi inšpirovať.

  Stolové dekorácie na svadby, v závislosti od sezóny

Páv-pierko-svadobná výzdoba-na-stole

Páv kladie vybrané akcenty na svadobný stôl a prináša tak istú symboliku a tému ako Svadobné dekorácie na stôl. Vázy na kvety vyrobené z muránskeho skla so zelenými rastlinami a tmavomodrým pávím perím sú umiestnené na umelej tráve alebo pravom machu, rovnako ako modré obrúsky vyrobené z látky sú kombinované s bielymi obrusmi a krištáľovými pohármi. Srdcom dekorácie stola je časť trávnika, odrezaná ako prestieranie, ktorá vyzerá skutočne a prináša svadbe letné kúzlo. S nádychom zimnej sezóny sú na svadbe zahrnuté ľadovo studené, moderné a čisté motívy. Štýl a eleganciu dodajú napríklad biele kvety, biele obrusy, krištáľové vázy s trblietkami alebo bez nich, biele zúžené sviečky a biele svietniky.

Dekorácie svadobného stola – sila farieb

Vianočné dekorácie na stôl

Voľný výber kvetinových dekorácií a Svadobné dekorácie na stôl má v tento výnimočný deň nevestu a ženícha. Ruže, ľalie, georgíny a karafiáty očaria každý svadobný stôl a sú zvolené ako základná farba celej svadby. Či už je to svadba vonku, na verande alebo na zámku, každá váza s kvetom na stole sa stane ústredným bodom a priťahuje oči hostí, očarí nevestu a ženícha v ich špeciálny deň. Z farebnej palety na svadby sa vyberá modrá, fialová, lila purpurová alebo svetlo béžová. V lete vidíme nádheru všetkých druhov kvetov, na jeseň a v zime sa hľadajú bobuľové tóny a zlaté akcenty a jar je obdobím tulipánov. Nechajte sa inšpirovať, je to najkrajšie nezabudnuteľné obdobie vo vašom živote!

Zimná dekorácia-svadba-s-bielymi kvetmi

Štýlová elegancia v zime

biele kvety trblietavá váza na kvet svadobná výzdoba

Akcenty striebornej farby zdôrazňujú sezónu

Svadba vo fialovo-modrej farebnej palete

Veľkolepý výber farieb

Stolná dekorácia s bežcom a ozdobnými kamienkami v modrej farbe

Akvamarín s čiernymi motívmi

Dekorácia stola-svadobné-lupene ruží-obrusy-obrúsky-vyrobené z látky-čajové svetlá

Sila kráľovnej kvetov – ruže

čierno-bielo-červené-akcenty-svadba

Sviečky zužujúce sa ruže

Fialové svetlá-vázičky-zo skla-a-kryštálu-s-kyticou

Stredobodom stola sú prvky zlatej farby

Vonkajšie prestieranie svadobného stolu

Svadobná dekorácia pri stole s tulipánmi

Svadba-v-zámku-fuchsiová-farebná-výzdoba stola

čerstvé kvety-biely-obrus-listy-stromu-riad a strieborné príbory

Lila-Fialová-Stolná dekorácia-Veranda-Svadba

extravagantné-dekorácie-stola-torty-sladkosti

Držiak na obrúsky s perlou