spálňa

Vešiak na šaty v spálni: 18 alternatív k stoličke na oblečenie

vešiak na šaty v spálni pohoda-bývanie-nápady-stoličky-rebríky-kov-drevo

Kto by neocenil starú dobrú stoličku v spálni, ktorá je taká nádherná ako polička na nosenie oblečenia večer, keď ste príliš unavení na to, aby ste ich odložili. Ak nechcete, aby vám chýbala stolička na oblečenie a pokračovali bez skladania oblečenia, môžete zvážiť ďalšie zaujímavé alternatívy šatníka, pomocou ktorých môžete dočasne uložiť svoje oblečenie štýlovejším spôsobom. Pozrite sa na to Vešiak na šaty v spálni a nechajte sa inšpirovať pri hľadaní perfektného variantu.

Šatník v spálni – nápady na imitáciu

vešiak na šaty v spálni nábytok-nápady-šatník-alternatíva

Tento stojan na kabáty je skvelým a praktickým nápadom na stojan na kabáty v spálni. Dizajn, ktorý pripomína koňa na šaty, je skvelým spôsobom, ako sa rýchlo vyzliecť. Ak ste zavesený ako kôň oblečenia, nemačkajte sa do druhého dňa. Naplánujte si dostatočne veľkú vzdialenosť medzi priečkami.

Vešiak na šaty v spálni – skvelé nápady na bývanie

vešiak na šaty v spálni rebrík-čierna-minimalistická-nápad-kreatívna

Z jednoduchého rebríka možno vytvoriť praktické zariadenie vrátane stojana na oblečenie v spálni. Rebrík sa jednoducho oprie o stenu a vaše oblečenie sa dá ihneď vyzliecť. Tento variant je nielen praktický, ale aj mimoriadne atraktívny. Ak máte stále prebytočný rebrík, môžete ho hneď použiť.

Rebrík ako ďalší úložný priestor

vešiak na šaty v spálni stena dekorácia-nábytok-nápady-rebrík-dvojfarebný-moderný

Môžete tiež prepracovať rebrík ako stojan na oblečenie v spálni alebo si ho dokonca postaviť sami. Potom je možné drevo (alebo kov) natrieť podľa potreby, ako sa to robilo v tomto prípade. Pozrite sa aj na priečky. Vyčnievajú na jednej strane, a preto ich možno použiť aj ako háčik na kabáty.

Pôvodný životný nápad do spálne

vešiak-spálňa-sklad-nápady-rebrík-bočný stôl-betón-kov

Ak dávate prednosť hotovému rebríku ako stojanu na kabáty v spálni, budete prekvapení, koľko rôznych modelov je k dispozícii. Líšia sa tvarom a veľkosťou a je možné ich vybrať podľa vašich požiadaviek. Keďže je tento druh úložných priestorov do spálne veľmi trendový, vhodné rebríky nájdete aj v mnohých obchodoch s nábytkom.

Vytvorte si nápady na život sami

vešiak-spálňa-rebrík-reťaz-priečky-závesné-oblečenie-inšpirácia

Ak nemáte na podlahe priestor na umiestnenie rebríka, zvoľte túto možnosť. Rebrík je jednoducho pripevnený k stropu ako vešiak na šaty v spálni s retiazkou. Uistite sa, že používate správne háky, hmoždinky alebo skrutky, ktoré unesú hmotnosť. Teraz môžete oblečenie prehodiť cez priečky alebo zavesiť na vešiaky.

Použite vešiak na šaty

vešiak na šaty do spálne bývanie-nápady-urob si sám-vešiak-vešiak-biely

Vešiak na šaty je tiež ideálny na rýchle odloženie oblečenia. Navyše nezaberie veľa miesta, takže sa mu v spálni rýchlo nájde kút. Tento typ vešiakov do spálne si môžete vybrať úplne podľa svojich potrieb alebo ich navrhnúť tak, aby zodpovedali vášmu interiéru.

Jednoduchý vešiak na šaty

vešiak-spálňa-biela-stojan-škandinávsky štýl-jednoduché

Výber je opäť nekonečný. Priečky môžu mať rôznu dĺžku a môžu mať ľubovoľný počet. Môžete sa rozhodnúť v závislosti od priestoru, ktorý máte k dispozícii. Variant pre stojan na oblečenie v spálni vyššie má krátke priečky, čo znamená, že stojan zaberá menšiu plochu.

Nastavte farebné akcenty

vešiak-spálňa-ikea-stojan-na-oblečenie-zeleno-dekoratívny-ležérny

Nábytok a ďalšie príslušenstvo je možné perfektne použiť na nastavenie dekoratívnych a farebných akcentov v spálni. Akonáhle ste sa rozhodli pre vešiak na šaty, môžete si vybrať tento vešiak do spálne v akejkoľvek farbe alebo si ho dokonca sami vymaľovať.

Priemyselný prízvuk

vešiak-spálňa-biele-vešiaky-nápady na nábytok-originálne

Čo tak použiť kov a rúrky na vešiak na šaty ako vešiak na šaty v spálni namiesto dreva? Tieto si môžete ľubovoľne poskladať a stojan prispôsobiť dostupnému priestoru. Nechajte menšie kúsky potrubia smerovať nahor a máte háčiky, pomocou ktorých môžete zavesiť oblečenie.

Kreatívne nápady na vybavenie – vešiak na stenu

vešiak-spálňa-stimulácia-kabát-háčik-stena-vetva-optika

Variant, keď je málo miesta, je znova použiť stenu. Každý, kto tvrdí, že háčiky na kabáty patria iba na chodbu, ešte nevidel, ako efektívne môžu vyzerať v spálni. Zaveste si tam šaty večer, namiesto toho, aby ste ich dostali na stoličku, a ďalšie ráno ich môžete hodiť bez obáv z vrások.

Jednoduchý háčik na kabát

vešiak-spálňa-klasika-háčik-šatňa-stena

To, či si ako vešiak na šaty v spálni vyberiete efektný alebo jednoduchý dizajn háčika na kabáty, závisí úplne od vášho vkusu a zvyšných dekorácií v spálni. Ak už máte v miestnosti veľa dekorácií na stenu alebo iné nápadné veci, možno bude lepšie zvoliť neutrálnejší háčik na kabáty.

Alternatívne nápady na šatník

vešiak-spálňa-moderná-kov-čierna-minimalistická-vešiak-nápady na vešiaky

Tento kompaktný, ale priestranný systém ako stojan na oblečenie v spálni je možné využiť mnohými spôsobmi. Oblečenie môžete buď prehodiť cez koľajnice, alebo zvoliť úhľadnejšie usporiadanie zavesením na vešiaky. K dispozícii je dokonca aj úložný priestor na tašky alebo škatule. Táto myšlienka je perfektná, keď nemáte miesto na skriňu.

Zlato pre pôvab

vešiak-spálňa-polica-tašky-topánky-zlatá farba

Rovnaký model pre vešiak na šaty v spálni je tu opäť zobrazený v zlatom prevedení. Môžete si tiež nechať vyrobiť taký dizajn a potom si vybrať ľubovoľný počet vodorovných tyčí, cez ktoré potom môžete oblečenie prehodiť. Pri jednotlivých modeloch si vopred dobre premyslite, na čo chcete policu použiť.

Šatníková skriňa do spálne vyrobená zo závesných tyčí

šatník-spálňa-inšpirácia-závesný-nábytok-vešiaky-hacky

Tu môžete vidieť kombináciu závesného rebríka a dvoch modelov vyššie. Jedná sa o kovovú tyč, ktorá je pripevnená k stropu. Aby boli medzi vami veľmi úhľadné, vešiaky môžu byť s týmto vešiakom na šaty v spálni opäť použité. Ale samozrejme je tiež možné oblečenie pohodovo hodiť, ako pri klasickej stoličke.

Neformálny úložný priestor do spálne

Vešiak na šaty-vešiak-tyč-strop-závesný-vešiak

Dĺžku prúta si zvolíte v závislosti od dostupného priestoru. Praktickou vlastnosťou týchto variantov zavesenia na stojan na oblečenie v spálni je, že pod nimi je stále dostatok miesta na ďalšie veci. Oblečte si topánky alebo dekorácie alebo nábytok a naplno využite každý voľný priestor v miestnosti.

Skvelý nápad na vešiak na šaty v spálni

stojan-vešiak-spálňa-stolička-nápad-kovový rám-závesné oblečenie

Ak sa ale nechcete zaobísť bez klasickej stoličky, môžete sa v spálni tešiť na ďalšie dve kreatívne varianty na vešiak na kabáty. Jedným z nich je tento rám, ktorý má tvar stoličky, ale v skutočnosti nie je. Sedadlo chýba, ale to dokonale prispieva k tomu, že celý rám možno použiť na uloženie oblečenia. Ako lacný kutilský nápad jednoducho odstráňte sedadlo stoličky.

Kreatívny nábytok

vešiak-spálňa-pol stolička-ikea-hack-nástenná dekorácia-praktické

Pretože na uloženie odevov sa zvyčajne používa iba operadlo stoličiek, tento nápad šetriaci priestor by bol vhodný aj do spálne. Zaobstarajte si akékoľvek stoličky, ktoré rozrežete na polovicu (alebo viac, v závislosti od priestoru) pílou. Táto stolička je potom pripevnená k stene, pretože nemôže stáť obzvlášť stabilne iba s dvoma nohami. V spálni už máte stojan na kabáty bez toho, aby ste sa museli zaobísť bez stoličky.

Nápady na nábytok

skriňa-spálňa-vinobranie-stoličky-drevo-parkety-interiér

Tento originálny vešiak do spálne môžete prispôsobiť svojmu interiéru pomocou moderných, rustikálnych alebo historických stoličiek. Ako vidíte, fantázii sa pri zariaďovaní domova medze nekladú. Možno sme vás dostatočne inšpirovali na to, aby ste mohli vymyslieť niečo vlastné? Príjemnú zábavu pri tvorbe!