spálňa

Spálňa s pružinovými posteľami – kultúra spánku a pohodlie pri spánku

Dizajn-v-modrom-box-jarnom-posteli-spalni-so-stenami-zo skla

Kovové postele, postele z masívu, čalúnené postele, vodné postele, postele s pružinovými matracmi – výber postelí do našej milovanej spálne je v dnešnej dobe obrovský. Spálňa s pružinovými posteľami vybavenie znamená nezanedbávať svoje zdravie. Pretože pohodlie a krásny dizajn sú na dennom poriadku. Investujte do svojho zdravia a navrhnite spálňu s modernou pružinovou posteľou.

Spálňa s pružinovými posteľami – kultúra spánku s tradíciou

Pohodlie s podložkou na matrac z boxovej pružiny

Krabicová pružinová posteľ bola prvýkrát použitá v USA na konci 19. storočia ako posteľ založená na dvoch matracoch. Chceli čistý spôsob, ako dostať matrace z podlahy, ale v rovnakej rovnej polohe na rovnom povrchu. Takže nový typ postele bol vynájdený pomocou konštrukcie dreveného boxu s pružinovým jadrom pre základný matrac. Názov box spring je odvodený z anglického slova „box“ pre box a „jar“ – pre jar. Niektorí stále volajú box s lamelovým roštom pružinu. Na známej potopenej výletnej lodi RMS „Titanic“ v roku 1912 boli vyššej triede ponúkané vysoké postele a pohodlie pri spánku. Do polovice minulého storočia Spálňa s pružinovými posteľami nie je skutočne zavedený a presadzovaný, s výnimkou Ameriky a severnej polovice európskeho kontinentu. Až po uvedení prvých roštových roštov a pružinových matracov na trh na začiatku päťdesiatych rokov minulého storočia sa postele s pružinovými matracmi nepoužívali len pre prvotriedne hotely, ale aj pre zariadenie súkromných spální..

Spálňa s pružinovými posteľami – typ postele proti bolestiam chrbta

matrac-of-the-box-pružina-posteľ-a-jeho-pohodlie

Stále viac ortopédov odporúča svojich pacientov Spálňa s pružinovými posteľami ako druh liečebného lieku proti bolestiam chrbta. Existujú rôzne štýly a prevedenia, jednoduché a dvojité pružinové postele; niektoré sú elektricky nastaviteľné a iné sú vybavené LED osvetlením. V porovnaní s normálnym lôžkom má boxové pružinové lôžko 3 základné vrstvy, ktoré ponúkajú optimálne pohodlie pre chrbticu a svaly a vysokú mieru adaptability na celé telo. Nazvali sme škatuľu s pružinovým jadrom alebo základný matrac, horný matrac a vrchný matrac a v normálnej posteli nájdeme rám postele, rošt a matrac. Doprajte si radosť a darujte svojej spálni niečo luxusné, pretože v posteli prechádza polovica ľudského života, na to by sme nemali zabúdať!

biela-čalúnená-box-pružinová-posteľ-stena-dekorácia-hlava jeleňa

Moderná spálňa s pružinovou posteľou

červená posteľná bielizeň box pružinová posteľ dlažba

Manželská posteľ v tmavom prevedení

Dizajnové postele-vlnitý dizajn

Nezvyčajný dizajn

polstrovaná boxová pružinová posteľ dvojité pohodlie

Optimálna prispôsobivosť

komoda-matrac-vzor-matrac-cierna-masiv-drevo

Klasické akcenty v modernej spálni

biela-spalna-box-jarna-postel-s-nocnymi-stolkami-vyrobena z koze

Prešívané high-end boxové pružinové postele

Luxusné postele-prešívané-čalúnené-sochy koní

Luxusné pružinové boxové postele v sivom koberci

Sky-blue-bed-box-spring-bed-so-zásuvkami

Pružinová posteľ do spálne so šedou stenou

Dekoratívna manželská posteľ na stenu v čierno-zelenom boxe

zaoblená špičková posteľná skrinka s pružinovou posteľou

Boxová pružinová posteľ na valčeku v sivej farbe

Podkrovná izba-box-pružinová-posteľ-v-modrom

Krabica s pružinovou posteľou, drevený taburet, závesný svetelný vzor