spálňa

Posteľ v spálni – moderné modely od LeComfort

posteľ-spálňa-dylan-parkety-ošumelé-industriálne-nábytkové-štýl

To Posteľ v spálni tvorí stred. Je to tiež kus nábytku, ktorý by mal nielen esteticky pôsobiť a ladiť so zvyškom zariaďovacieho štýlu spálne, ale mal by zaručiť aj potrebné pohodlie. Je to šperk, ktorý musí prispieť k uzdraveniu. Dnes by sme vám chceli predstaviť niekoľko jedinečných modelov postele v spálni, ktoré sú moderné a luxusné. Ide o modely od LeComfort. Postele zapôsobia svojou talianskou eleganciou a kvalitou a urobia zo spánku obzvlášť relaxačný zážitok.

Posteľ v spálni “Fris “

postel-spal-ucet-model-farba-modra-siva-inspiracia-barova stolicka-obrázky-tyrkysovo-deka-vankúše

Posteľ v spálni Fris sa stane skutočným pútačom pozornosti, keď je umiestnená v neutrálne zariadenej miestnosti. Jeho oceľovo modrá farba vyzerá moderne a zároveň subtílne, a preto nie je príliš rušivá.

Metropolita Posteľ v spálni

posteľ-spálňa-metropolitná-policová-nástenná jednotka-drevo-čierna-hlboká hromada

Posteľ v neutrálnej farbe je možné nádherne okoreniť farebnou posteľnou bielizňou. Táto posteľ v spálni stojí na atraktívnych nohách a má jednoduchý, ale moderný dizajn. Okrem toho existuje moderný, monochromatický dizajn steny, v ktorom si farby prídu na svoje.

Kalvínova posteľ

posteľ v spálni calvin tmavomodrý monochromatický dizajn miestnosti nízka doska

Tento model je tiež pozoruhodný. Posteľ Calvin ponúka nielen maximálny komfort, ale tiež zvyšuje celkovú atmosféru. Skombinujte s nábytkom v rovnakej farbe alebo si zvoľte neutrálny návrh interiéru, ak chcete, aby bola posteľ ústredným bodom spálne.

Interiér spálne s Illy

posteľ-spálňa-illy-farebné-dekorácie-zeleno-žlté-tapety-originálne-rastliny

Posteľ Illy so svojou svetlou a neutrálnou farbou je úžasne vhodná na vytváranie akcentov v jasných farbách. Navyše existuje jednoduchý dizajn, ktorý vyzerá elegantne a umožňuje použitie rôznych dekorácií vedľa postele v spálni bez rizika kýčovitého prostredia..

Prestávka

posteľ v spálni zlom-oceľ-modrá-nápad-žltá-deka-rastlina-dekorácia-stĺp

Jednoduchý dizajn nájdete aj v tomto modeli postele v spálni. Mierne zakrivené čelo postele poskytuje pohodlie pri sedení a uľahčuje čítanie pred spaním. Pekný farebný akcent dajte na tmavú posteľ vankúšmi alebo prikrývkou.

Theodore

posteľ-spálňa-theodore-oranžová-posteľná bielizeň-vešiak-stojan-originál-bočné-stolné-nástenné maľby

Už viete, že bielu je možné kombinovať s akoukoľvek farbou. Ak nastavíte svoju spálňu v tejto farbe, môžete pridať farebné akcenty s dekoratívnymi predmetmi, textilom a príslušenstvom a kedykoľvek ich zmeniť. Tu môžete vidieť bielu posteľ v spálni s oranžovými prestieradlami.

Tmavá spálňa s gaučovou posteľou

háčik-konferenčný stolík-gaučo-biely kabát-relaxačný-dizajn

Tmavá spálňa by mala byť pokiaľ možno vybavená nábytkom svetlých farieb, aby sa vytvorila potrebná rovnováha. Tu môžete vidieť bielu posteľ v spálni s čiernym dizajnom. Zlaté akcenty, ktoré nájdete v tapetách, dodávajú spálni potrebnú eleganciu.

Horúce

posteľ-spálňa-hot-chic-štýl-čierna-koža-kreslo-malá-podlahová lampa-hnedý-koberec

Tento model tiež dokazuje, že taliansky dizajn sa dá len ťažko porovnať s inými. Polstrované čelo postele a sivý box na posteľ tvoria jedinečný model postele v spálni, ktorá by mala byť zariadená neutrálne.

Láska posteľ

posteľ-spálňa-láska-betón-optika-dizajn steny-ošumělý-štýl-biela-podlahová lampa-koberec-béžová

Šedá je obľúbenou farbou v modernom dekore. Dá sa kombinovať aj s rôznymi odtieňmi šedej, ale veľmi dobre znáša aj farebné akcenty. Betónová posteľ Love v spálni túto teóriu dokazuje. Je tiež kombinovaný so svetlým, teplým béžovým tónom, ktorý nájdete na koberci a strope.

Posteľ Belmondo

posteľ v spálni belmondo-moderný-model-tmavo-sivá-stena-tapeta

Ak chcete zariadiť spálňu monochromaticky, ale stále teplo, môžete si vybrať posteľ Belmondo. Posteľ v spálni je kombinovaná s čiernymi tapetami a hnedým kobercom. Namiesto priamych línií má tento moderný model zaoblené rohy potiahnuté jemnou kožou.

Pane v elegantnom kréme

posteľ-spálňa-pane-krémová-farba-polička-originálne-dekorácie-stena-tapeta-šesťuholníkový vzor

Svetlá posteľ v spálni s tmavým dizajnom má nápadné čelo postele s čalúnením. Poličku je možné nastaviť aj tak, aby ladila s posteľou, čo sa dá úžasne využiť pri zdobení. Atraktívna krémová farba nádherne vynikne prostredníctvom tmavej parkety a rovnako tmavej tapety.

Moderná elegancia s medzerou

posteľ-spálňa-medzera-elegantný-interiér-drevo-stôl-ročník-lampa-hrniec-kov

Neviete si vybrať medzi moderným a vintage štýlom? Potom stačí skombinovať oba štýly. Posteľ „v medzere“ v spálni má rovné aj moderné línie, ako aj zakrivené v tvare čela postele. Model je možné nádherne rozšíriť o niektoré vintage akcenty a dekorácie, ako napríklad o konferenčný stolík a zodpovedajúcu lampu.

farba

posteľ-spálňa-farba-dekorácia-zrkadlo-bočná stolná lampa-biely-nábytok-rebrík-drevo

Elegantný vzhľad dosiahnete s bielou posteľou v spálni. Dizajn čela postele je skôr ako vankúš, čo dodáva originálny vzhľad. Napriek jednoduchému dizajnu sa posteľ stane skutočným pútačom pozornosti v rovnako jednoducho zariadenej spálni.

Lara s pekným čelom

posteľ-spálňa-lara-čelo postele-nápad-tvarovaný-kockovaný-hodiť vankúše-svetlá-podlaha

Pokiaľ je pre vás rovné čelo postele príliš jednoduché, môžete si v spálni rozložiť posteľ Lara. Predovšetkým, umiestnená na stene, môžete s čelom postele vytvoriť určitú nástennú dekoráciu. Šedá farba pôsobí subtílne a elegantne a opäť ju zdôrazňujú dekorácie a doplnky v rovnakom odtieni.

Hlina

posteľ v spálni íl-farba-biela-nábytok-hnedá-akcenty-rám obrazu

Hnedá je moderná a má skutočne veľkú charizmu. Zvýraznite čokoládový odtieň bielou posteľou v spálni. Koža ako materiál vyzerá luxusne a perfektne oživí každú spálňu. Použitím kontrastných farieb môžete zdôrazniť akýkoľvek odtieň.

Veža s nastaviteľnými operadlami

posteľ-spálňa-veža-tmavý-interiér-umenie-parkety-sivá

Nie každý si váži čelo postele. To však môže byť skutočne užitočné pri čítaní pred spaním alebo pri rozprávaní v posteli. S vežovou posteľou v spálni môžete robiť kompromisy. Model má praktické operadlá, ktoré je možné v prípade potreby zdvihnúť a potom opäť sklopiť.

Perla

posteľ-spálňa-perla-modro-šedo-žltá-kontrastná-komoda

Atraktívnou a modernou farebnou kombináciou je sivá a žltá. Môžete tak skombinovať moderný štýl so slnečnou atmosférou. Model Perla ako posteľ v spálni má tiež lesklé kovové nohy, ktoré je možné rozšíriť o nočný stolík. Drevená komoda tiež upúta pozornosť.

Predsieňová posteľ

posteľ v spálni átrium-sivý-dizajn-monochromatický-nábytok-kreslo

Polstrovanie zaisťuje pohodlie. A kto si cení maximálny komfort, nech si vyberie posteľ Atrium v ​​spálni od LeComfort. Vďaka svojej svetlo sivej farbe získate kus nábytku najmodernejšieho druhu a polstrované čelo postele dodá dizajnu dokonalú atmosféru..

Posteľ v spálni – Java

posteľ-spálňa-java-červená-sivá-farby-nápad-textil-dizajn-kreslo-moderné

S červenou farbou môžete nastaviť neuveriteľne atraktívne akcenty. V kombinácii s béžovým odtieňom, ako sa to robí s posteľou Java v spálni s monochromatickým dizajnom, získate nielen moderný interiér, ale aj teplú atmosféru súčasne.

Jaqueline

závesná lampa na spálňu-jaqueline-farebný akcent-oranžovo-kvetinový vzor-kreslo

Hrajte so svojimi obľúbenými farbami! Koniec koncov, cieľom zariadenia je, aby odrážalo vašu osobnosť. Biela posteľ v spálni má nápadné čelo a je vyzdobená kvetinovými akcentmi. Nájdete ich vo vankúšoch a kresle. To zvýrazní oba kusy nábytku.

dvojaký

posteľ-spálňa-duálny-krb-minimalistický-dizajn-steny-3d-tapeta-červená-stolička

Manželskú posteľ v spálni zdobili aj kvetinové motívy. Veľké čelo postele napodobňuje vankúše a je skutočným klenotom. Akú farbu posteľnej bielizne si vyberiete, je len na vás. Moderná a neutrálna šedá umožňuje akúkoľvek kombináciu.

Fantázia

posteľ-spálňa-fantasy-modrá-akcenty-koberec-podlaha-betónový vzhľad

Veľmi štýlovo vyzerá aj kombinácia neutrálnych sivých a modrých akcentov, ktoré môžete tiež doplniť optimistickým a teplým odtieňom žltej. Vďaka lesklým a tenkým kovovým nohám vyzerá dizajn elegantnejšie. Skombinujte posteľ v spálni so zodpovedajúcim orientálnym kobercom, ktorý je v súčasnej dobe veľmi obľúbený.

fialový

posteľ-spálňa-fialová-farba-nábytok-ružová-akcent-dizajn-miestnosti-monochromatický-vankúš-šesťuholník

Odvážte sa vybrať ružovú posteľ v spálni. Moderný vzor tejto postele v spálni, ktorý napodobňuje pekný prútený dizajn, stavia fialový model do centra pozornosti v monochromatickom dizajne miestnosti a vyzerá moderne a romanticky zároveň.

Akadémie

posteľ v spálni akadémia-svetlo sivá-nápad-stojanová lampa-ročník-drevo-schody-rustikálne

V tomto atraktívnom modeli čelo postele nevyzerá len ako vankúše. Dokonca sa používajú aj vankúše. Tieto sú pripevnené k úzkej doske a zaručujú plný komfort sedenia. Jednoduchá posteľ v spálni je obklopená rôznymi dekoráciami, z ktorých niektoré vyžarujú vintage štýl.

Ipanema

posteľ-spálňa-ipanema-obklad na stenu-taburetka-monochromatický-béžový-akcent

Ak máte radi rovné línie, ktoré odrážajú minimalistický štýl zariaďovania, posteľ v spálni Ipanema je presne tou správnou voľbou. V dizajne je možné pokračovať vo svojej jednoduchosti aj pre zvyšok miestnosti alebo ho rozšíriť o nápadnejšie doplnky.

Dizajn postele Giselle

posteľ-spálňa-giselle-nástenka-nápad-hodiny-drevené-schody-sivý-nábytok-kreslo-koberec

Na záver by sme vám chceli predstaviť posteľ Giselle. Posteľ v spálni je napriek celému monochromatickému dizajnu skutočným pútačom pozornosti. Vytvárajte textúry pomocou vzorovaných prikrývok alebo iných textílií. Úchvatnú atmosféru môže vytvoriť aj ďalší drevený nábytok.

Dizajn od LeComfort.