spálňa

Navrhovanie purpurovej spálne – 28 nápadov na interiéry v lila farbe

spálne dizajn purpurové nástenné závesy na stenu

Pozvite jar a začiatok leta do svojho bytu tým, že Navrhovanie spálne, ale tentokrát v novej, trendovej lila farbe. Fialová je perfektným farebným motívom, ak chcete elegantnú spálňu v jemných farbách. Celú miestnosť môžete zariadiť lila alebo len pridať niektoré prvky v lila farbe ako akcenty. Fialovú môžete šikovne kombinovať s inými farbami ako je zelená, biela alebo oranžová.

Maľovanie stien a vytváranie purpurových spální

dizajn spálne moderný-šikmá-strecha-orgován-stena-strop-tmavé-drevo

Ak chcete fialový, nechajte steny namaľovať na jemný orgován Navrhovanie spálne chcieť. Dávajte pozor, aby ste trafili správny odtieň, ktorý nie je príliš tmavý. Tmavé farby sa môžu zdať trochu ohromujúce. Pre viac glamouru môžete pridať aj vzory iných farieb ako je zlatá alebo strieborná.

Navrhovanie purpurovej spálne – postele

spálňový dizajn orgován-farba na stenu-kov-posteľ-vinobranie-čierna

Ak máte radi orgován Navrhovanie spálne chcieť, posteľ je veľmi dôležitým prvkom. K jemnej fialovej farbe sa hodí posteľ s elegantnými kovovými prvkami. Obzvlášť vhodné sú vintage modely alebo návrhy v antickom štýle. Ak chcete, aby vaša spálňa vyzerala modernejšie, zvoľte jednoduchý dizajn postele. Fialová posteľná bielizeň alebo prikrývky sú tiež celkom dobrým doplnkom k ďalším purpurovým prvkom v spálni.

Navrhovanie purpurovej spálne – nábytok a dekorácia

vankúše design spálne pruhy-posteľ-purpurová-lila-idea-lososová-hodiť

Ak ste fialová Navrhovanie spálne všetky prvky by ste mali koordinovať nielen z hľadiska farby, ale aj štýlu. Vyberte si nábytok s elegantným a jednoduchým dizajnom, ktorý sa hodí k jemnej lila farbe. Ostatné dekoratívne prvky nemusíte nutne vyberať vo fialovej farbe. Nastavte akcenty v zelenej, bielej alebo iných vhodných farbách. Kvety sú vždy správnou voľbou dekorácie – najlepšie lila.

Fialová tapeta do spálne

dizajn spálne tapeta-lila-nápad-krémová-posteľ-pohodlie

Fialová farba má rôzne efekty. Vzhľadom na rôzne nuansy, ktoré táto moderná farba má, môže pôsobiť sviežo a ľahko, ako aj dominantne. Farba je považovaná za mystickú a kráľovskú zároveň a dodáva vašej spálni elegantný a extravagantný nádych. Fialové tóny môžu tiež podporovať duševnú rovnováhu a majú upokojujúci účinok. Fialová farba pozostáva z rôzne intenzívnych častí modrej a červenej, z ktorých je vytvorená široká škála farieb. Medzi fascinujúcimi farebnými nuansami v levanduľových, lilaových a bobuľových tónoch, ako sú čučoriedky, brusnice, černice a lesné bobule, určite nájdete odtieň, ktorý vyhovuje vášmu vkusu a bude ladiť so zvyškom interiéru..

Lilac ako ozdoba v spálni

pletený stropný nábytok do spálne vo fialovej farbe

Pastelová verzia fialovej je obzvlášť vhodná do priestoru na spanie. Ak chcete použiť túto farbu na veľkú plochu, napríklad ako farbu na stenu, je veľmi vhodná jemná pastelová fialová. Vytvára atmosféru, ktorá vás pozýva na relaxáciu a dobrý pocit. Svetlo fialová spôsobuje, že spálne pôsobia jasnejšie bez dostatočného svetla. Ak chcete zariadiť purpurovú spálňu, vytvorte dokonalý, harmonický celkový obraz pomocou svetlého dreveného nábytku a jemnej fialovej.

Skvele zariadená spálňa

obklad na stenu zlaté prvky dizajn spálne vo farbe lila

Ak chcete dať spálni romantický nádych, môžete skombinovať jemné ružové tóny s teplými bobuľovými tónmi. Ak naopak chcete vytvoriť letný a svieži nádych, môžete si vybrať posteľnú bielizeň vo fialovej farbe alebo použiť rámy na obrázky v tejto farbe. Čalúnený nábytok, ako napríklad kreslo, vytvára na ústupe skvelé farebné akcenty. Tiež môžete použiť textil vo fialovej farbe. Nepriehľadné závesy, prehozy alebo obliečky na vankúše dodávajú spálni svieži a hrejivý nádych. Tí, ktorí sa usilujú o pohodlie a teplo, dokážu s fialovým kobercom zázraky.

Fialová spálňa s jednoduchým dizajnom

purpurová nástenná dekorácia zariadenie spálne vo fialovej farbe

Využite rôzne efekty fialovej farby a vytvorte skvelú hru farieb s kombináciami. Uvoľnite svoju chuť a buďte ochotní experimentovať. Ak chcete zariadiť extravagantnú a elegantnú spálňu, môžete to dosiahnuť neobvyklou farebnou kombináciou fialovej a zelenej. Táto kombinácia má upokojujúci účinok a používa sa na relaxáciu. Pre teplý a útulný nádych môžete kombinovať farby fialovej a žltej. Vo fialovej miestnosti pôsobia žlté predmety veľmi harmonicky a vytvárajú skvelé kontrasty.

Spálňa s vintage prvkami

Vintage prvky dizajn spálne v lila farbe

Kombinácia fialovej s krémovými farbami vyzerá veľmi romanticky, jemne a žensky. Krémové farby zjemňujú vzhľad fialovej farby. Ak ste ako farbu steny zvolili purpurovú farbu, okolo stien budú jemne hrať krémové záclony. Vzrušujúce kontrasty môžete vytvárať aj kombináciou fialovej a čiernej. Skvelý kontrast vytvoríte umiestnením čierneho kresla k stene vo fialovej farbe. Spálňa sa čoskoro objaví v novom, modernom svetle. Fialovú môžete kombinovať s viac ako jednou farbou. Uistite sa, že dominuje iba jedna farba, inak môže miestnosť rýchlo pôsobiť nepokojne. Kombinácia fialovej, šedej a bielej je elegantná a príťažlivá. Neutrálna biela lepšie zvýrazní purpurovú farbu, zatiaľ čo moderná šedá dodá spálni luxusný nádych.

Jemné nuansy v spálni 

jednoduchý dizajn interiéru spálne v lila farbe

Fialová vo svojich mnohých nuansách veľmi dobre ladí s jasnými farbami, ako je červená, oranžová a ružová. Extravagantnú a neobvyklú atmosféru je možné dosiahnuť kombináciou fialovej s farbami, ako je olivovo zelená. Vneste do miestnosti silnú náladu kombináciou purpurovej farby so sivou, čiernou a jemnou ružovou. Nepochybne odvážna a nevšedná súhra farieb, ktorá si však vyžaduje dostatočné zdroje svetla. Popustite uzdu svojej chuti a navrhnite si jedinečnú spálňu podľa vlastného vkusu. Ako vždy, všetko, čo sa vám páči, je dovolené. Spálňu s elegantným a extravagantným nádychom môžete za chvíľu dosiahnuť pomocou orgovánovej a fialovej farby, ako sú farba steny, dekorácia, rôzne doplnky alebo jednotlivé kusy nábytku.

Elegantne zariadená spálňa

retro dizajn spálne vo fialovej farbe

Kvetinové čelo postele

čelná výzdoba spálne s kvetinovým vzorom vo farbe lila

Fialový pléd v spálni

Kancelársky nábytok do károvaného vzoru vo fialovej farbe

Pruhovaný vzor ako prízvuk

nábytok do spálne v osmanskom štýle vo fialovej farbe

Fialová dekorácia spálne do fialovej farby

Jemná dekorácia na stenu s kvetmi

čalúnené čelo postele a vybavenia spálne vo farbe lila

Spálňa so šikmým stropom vo fialovej farbe

šikmé stropy zariadenie spálne vo fialovej farbe

Elegantná spálňa so saténovými vankúšmi

Krycí rám zariadenia spálne vo fialovej farbe

Nádherný krištáľový luster v spálni

krištáľový luster zariadenie spálne vo fialovej farbe

Interiér spálne v renesančnom štýle

Renesančný dizajn spálne v lilaovej farbe

Farebné prvky vo fialovej detskej spálni

farebné dekoračné prvky na vybavenie spálne v orgovánovej farbe

Dekoračný vankúš v lila farbe

vankúš saténové zariadenie spálne vo fialovej farbe

Fialové prevedenie spální

zelené akcenty zariadenie spálne vo fialovej farbe

Fialové rámovanie spálne

Fialový dizajn spálne

svetlé odtiene farieb na zariadenie spální v orgováne

dizajn spálne s kožušinovým kobercom vo fialovej farbe

Navrhnite spálne moderne – 120 nápadov a inšpirácií

Navrhovanie modernej spálne – 50 nápadov na interiérový dizajn

50 nápadov na spálňu – dizajn v ošúchanom elegantnom vzhľade

Návrh spálne – 40 nápadov na kompletné zariadenie

88 nápadov na modernú spálňu – štýlové zariadenie s dizajnovým vkusom