Salony tatuażu

Używanie tatuaży przez celebrytów jako narzędzia PR

Rysunki na ciele były używane przez ludzi od niepamiętnych czasów. Ale jeśli wcześniej tatuaż miał święte znaczenie, to we współczesnym społeczeństwie jest bardziej ozdobą i dobrze spełnia swoją rolę – przyciąga uwagę innych ludzi. Osoba z tatuażem zawsze uderza, jest dobrze pamiętana i dyskutowana. Gwiazdy zauważyły ​​to od dawna, więc od dawna używają tatuaży do PR. Jednak w większości są to aktorzy filmowi lub śpiewacy..

Gucci Main - zdjęcie tatuażu 1 Gucci Main - zdjęcie tatuażu 2 Gucci Main - zdjęcie tatuażu 3 Gucci Main - zdjęcie tatuażu 4

Kiedy przeciętny człowiek dowiaduje się o jakimkolwiek amerykańskim raperze, od razu wyobraża sobie czarnoskórego, dobrze umięśnionego mężczyznę z mnóstwem tatuaży na ciele. Ale Gucci Main zwiększył swoją popularność, wybijając sobie tatuaż na twarzy w kształcie rożka do lodów i natychmiast po wypisaniu ze szpitala psychiatrycznego. Ten PR okazał się bardzo udany. Światowej sławy bokser Mike Tyson również dostał tatuaż na twarzy, co przyniosło mu jeszcze większą popularność..

Mike Tyson - zdjęcie tatuażu 4 Mike Tyson - zdjęcie tatuażu 3 Mike Tyson - zdjęcie tatuażu 2 Mike Tyson - zdjęcie tatuażu 1

Marilyn Manson również uwielbia szokować tatuażami. Do swojego, i bez tatuaży, strasznego spojrzenia, dodał tatuaż głowy zielonego cyklopa na prawym ramieniu, zieloną czaszkę pyszni się na przedramieniu, diabła z kostką na ramieniu. Uzupełnienie tej całej listy przerażających tatuaży to najbardziej prawdziwy satanistyczny symbol – głowa czarnej kozy w formie odwróconego pentagramu.

Marilyn Manson - zdjęcie tatuażu 4 Marilyn Manson - zdjęcie tatuażu 3 Marilyn Manson - zdjęcie tatuażu 2 Marilyn Manson - zdjęcie tatuażu 1

Płeć piękna wśród celebrytów również uwielbia ozdabiać się tatuażami. Na przykład bardzo popularny jest tatuaż Marilyn Monroe na prawym ramieniu Megan Fox. A po tym, jak Rhiana dostała na palcu wskazującym napis „Shhh …”, mnóstwo dziewczyn rzuciło się do salonów tatuażu, aby wypełnić się tym samym tatuażem.

Megan Fox - zdjęcie tatuażu 4 Megan Fox - zdjęcie tatuażu 3 Megan Fox - zdjęcie tatuażu 2 Megan Fox - zdjęcie tatuażu 1

Wiele celebrytów bardzo lubi robić sobie tatuaże z portretami lub imionami swoich bliskich, którzy są również osobami publicznymi. Co również zwiększa ich popularność. Na przykład Brad Pitt wypełnił się krzyżem, po obu stronach którego napisane są wielkie litery jego żony i dzieci..

Ale są też przypadki przeciwne. Kiedy Johnny Depp rozstał się z Winoną Ryder, zmienił swój tatuaż z oddanej ukochanej frazy „Winona Forever”, która w tłumaczeniu z angielskiego oznacza „Wino Forever” na „Wino Forever”..

Wino Forever - zdjęcie tatuażu 4 Wino Forever - zdjęcie tatuażu 3 Wino Forever - zdjęcie tatuażu 2 Wino Forever - zdjęcie tatuażu 1

Modelki wykorzystują również tatuaże jako metodę PR. Niektóre z nich celowo napychają się tatuażami na całym ciele, aby stać się sławnymi. Uderzającym tego przykładem jest model Rick Genest. Nie jest ani szczególnie przystojny, ani utalentowany. Ale oto jego tatuaż. Ogólnie rzecz biorąc, jest to szkielet wypchany na całym ciele faceta. Dzięki niej bierze udział w pokazach mody, występował w teledyskach, a nawet udało mu się zagrać w filmie..

Rick Genest - zdjęcie tatuażu 1 Rick Genest - zdjęcie tatuażu 4 Rick Genest - zdjęcie tatuażu 3 Rick Genest - zdjęcie tatuażu 2

I w końcu. Jakkolwiek paradoksalne to może brzmieć. Ale częściej gwiazdy lubią się wypełniać gwiazdami. Według statystyk są to najpopularniejsze rysunki wśród celebrytów..

Ale tak czy inaczej, tatuaż podkreśla tylko kreatywne i osobiste cechy celebryty. Jeśli się rozejrzymy, zobaczymy, że jest wiele osób z tatuażami, ale czy są sławni? Jednak podstawą wszystkiego, co sprawia, że ​​celebrytka jest celebrytą, nie jest tatuaż, ale jej talent..

Opublikowane zgodnie z informacjami dostarczonymi przez zasób, który wie wszystko garnitur dla mężczyzn, polecamy odwiedzić i dowiedzieć się, jakie drobiazgi pomogą uzupełnić wizerunek wytatuowanej osoby.

Przygotowane przez: naga (Babuta Anastazja Romanowna)