Remeselné nápady

Vyrobte si fanúšikov pre originálnu dekoráciu pri rôznych príležitostiach

ozdoba drotárskeho ventilátora-červeno-modro-žltá-párty-dizajn

Chcete si urobiť fanúšikov? Potom ste pravdepodobne už rozpoznali rôzne účely, na ktoré môžete predmety používať. Nie je ideálna len na schladenie v horúcom letnom dni. Často sa používa aj na dekoratívne účely, vrátane girlandy na oslavy, na ozdobenie romantickej svadby alebo na zaujímavejšie darčekové balenie. Bez ohľadu na to, na čo chcete použiť ventilátor, máme niekoľko návodov, ako to urobiť Drotári dať dohromady, aby vám pomohol a inšpiroval vás.

Urobte si fanúšikov na večierok

Fan-drotár-veniec-inšpirácia-ozdoba-párty-atmosféra

Môžete tiež zložiť ventilátory a ozdobiť nimi párty. Tu máte k dispozícii rôzne možnosti. Na jednej strane je možné použiť rôzne materiály. Na výzdobu večierkov sa však zvyčajne používa pevný papier. Na druhej strane, tvar si môžete zvoliť aj sami. Môžete vyrábať klasický, polkruhový tvar a zavesiť ventilátory alebo ich zaobliť, ak vyrábate ventilátory.

Vyrobte si veniec pre fanúšikov

Fan-drotár-veniec-party-dekorácia-urob si sám-návod

Táto girlanda sa skladá z oddelení rôznych farieb a veľkostí, ktoré sú navzájom zlepené. Vytvorte trojuholníkové ventilátory. Väčšie oddelenia sa potom na jednej strane prepichnú a cez tieto otvory sa prevlečie šnúrka. S ich pomocou môžete teraz zavesiť girlandy fanúšikov, ako sa vám páči. Môžete si tiež urobiť viac fanúšikov a vyrobiť niekoľko girlandov.

Urobte si fanúšikov na nápoje

ventilátor-drotár-nápoje-miešadlo-jednoduché-drevené-špajdle

Tento nápad na párty dekoráciu z oddelení považujeme za veľmi roztomilý. Ide o miešadlá pre nápoje, s ktorými rozoznáte vlastný pohár oveľa rýchlejšie. Nasleduje rýchly návod, ako si týchto fanúšikov vyrobiť. Sú vyrobené naozaj veľmi rýchlo. Pripravte si špajle na lepidlo, papier a kebab.

Vyrobte si svoj vlastný dekoratívny ventilátor

fan-drotkar-farebne-farby-papier-ruzova-

Pretože rovné hrany pre ventilátor sú dosť nudné, môžete ich trochu zmeniť. Potom, čo ste zložili papier pre ventilátor ako harmoniku, zaistite jednu zo strán nožnicami. Druhú stranu nie je potrebné tvarovať, pretože nebude viditeľná. Nakoniec by papier mal vyzerať ako na fotografii.

Dierovací papier

fan-tinker-punch-paper-party-drink-ozdoba

Ozdoby na nápoje budú vyzerať ešte krajšie, ak ich vyrazíte podľa obrázku. Namiesto okrúhlych dierok si môžete vybrať aj akýkoľvek iný vzor. Na to samozrejme potrebujete aj správny úder. Ako vidíte, pri drotárstve a navrhovaní fanúšikov môžete popustiť uzdu svojej fantázii.

Fanúšikovia drotárskeho papiera

fan-tinker-diy-tutorial-lepenie-kebab špíz-oslavovať-zdobiť

Potom vložte drevený špíz cez spodný otvor. Tento bude najskôr vyčnievať. Teraz sú horné a dolné oblasti špajle potiahnuté lepidlom. Najlepšie je použiť tekuté lepidlo, pretože vydrží dlhšie a lepšie sa fixuje. Teraz vytiahnite ventilátor od seba a prilepte obidve strany na špíz. Nechajte lepidlo zaschnúť a môžete urobiť ďalší ventilátor. Rovnakým spôsobom môžete vyrobiť slamky.

Staňte sa fanúšikom na svadbu

drotár ventilátor svadba-nápad-romantický-béžový-diery

Nielen vintage svadby sú perfektné na použitie fanúšikov ako dekorácie. V zásade sa im veľmi dobre darí v akejkoľvek téme, zaisťujú romantiku a vyžarujú tak príjemnú atmosféru. Za predpokladu, že nechcete vyrábať veniec z polkruhových fanúšikov, odporúčame na svadbu okrúhle varianty. Majú akosi primeranejšie kúzlo.

Nástenná dekorácia na svadbu

Fanúšik drotár svadobná dekorácia na stenu-nápad-romantický-lososová-farba-ružová-mäta-zelená

Vyrobte si vejáre rôznych veľkostí, farieb, tvarov a s akýmkoľvek vzorom. Hotové kópie potom môžete zavesiť na akúkoľvek stenu. To vám umožní počas príjmu zvýrazniť konkrétnu oblasť. Stôl na dezert je vhodný, ako v tomto prípade, alebo stôl nevesty a ženícha. Tak či onak, atraktívny pútač očí je zaručený!

Látka vyrábaná ventilátorom

Fanúšik drotár zdobiť-oženiť-biela-tkanina-drevo-svadobné kytice

Ventilátor môže samozrejme slúžiť aj ako doplnok nevesty alebo môže predstavovať jeden kus dekorácie. Pomocou neho zvýraznite oblasť knihy hostí alebo iného stolíka. V tomto prípade môžete tiež vyrobiť ventilátor z látky, ale je to trochu komplikovanejšie. Je to spôsobené tým, že potrebujete drevené palice, ktoré na jednej strane spojíte dohromady tak, aby sa s nimi dalo hýbať. V rozloženom stave potom zmeriate potrebnú veľkosť látky. Vystrihnutú látku prilepte na tyče.

Svadobný program

Urobte z fanúšikov originálnych-nápad-menu-dizajn-program-hostí

Ale to nie je všetko, čo môžete pri vytváraní svadobných fanúšikov získať. Čo si myslíte o tejto myšlienke? Jednotlivé položky majú hosťom poskytnúť informácie o svadbe vrátane fotografa, družičiek a ďalších vecí. Rovnakým spôsobom môžete tiež navrhnúť menu alebo môžete pre každého hosťa vytvoriť individuálny dizajn. Je to zároveň váš darček.

Ventilátor ako darček

fan-tinker-gold-mobile-idea-mint-zeleno-ružová

Ak sme stále neboli presvedčení o pozitívnej stránke predmetov, určite to s touto myšlienkou zvládneme. Môžete si vytvoriť fanúšikov a použiť ich na vytváranie jedinečných mobilných telefónov. Atraktívna dekorácia je vhodná na navrhnutie detskej izby alebo ako darček. Keďže je domáci, bude mať pre príjemcu špeciálnu hodnotu.

Pokyny pre drotárov

fan-tinker-mobile-sticks-instructions-diy-easy

K tomuto mobilu sa prepracujete zhora nadol. Zaviažte dostatočne dlhú šnúrku, aby ste ju mohli zavesiť na ďalších šesť. Týchto šesť prevlečiete slamkami podľa vlastného výberu, aby ste dodali mobilu farbu. Po tomto prvom rade môžete urobiť aj prvý, okrúhly ventilátor. Dostane diery, ktorými opäť prevlečiete šnúru. Potom sú opäť na rade slamky, potom ventilátor, opäť slamky a nakoniec zviažu šnúru dole. Môžete tiež pridať pompony.

Drotárski fanúšikovia s deťmi

Fan-drotár-dúhové-deti-nápad-farebné-zmrzlinové tyčinky

Milujú vaše deti ručné práce a chceli by ste opäť niečo spolu vytvoriť? Potom sú predmety skutočne veľmi vhodné, nemyslíte? Ak máte v pláne narodeniny dieťaťa, môžu sa vaši drobci pohrávať s ventilátorom aj na ozdobu. V závislosti od veku dieťaťa sa množstvo pomoci, ktorú budete potrebovať, bude líšiť. Budete potrebovať papier, vodové farby, nanuky a nit.

Len drotár

Fanúšik drotár-deti-zábava-práca-zmrzlinové tyčinky-vodné farby

V prvom rade by ste mali pomocou nitu zaistiť tyčinky nanuku k sebe. Je to vaša práca, pretože do každého drieku je potrebné vyvŕtať dieru. Rozložený rám ventilátora teraz môžete použiť ako šablónu a nakresliť tvar na biely list papiera. Vaše dieťa si to môže zafarbiť akýmkoľvek spôsobom. Potom je tvar vystrihnutý a prilepený na nanuky.

Vyrobte si vejáre z papiera

ventilátor-drotár-rozeta-stena-dekoracia-navrhu-okrúhly tvar-lepidlo

Aby okrúhly ventilátor nevyzeral príliš natiahnutý, tj. Mal pekný tvar. Spravidla je navrhnutý z niekoľkých prvkov. Môžu byť jednofarebné alebo majú rovnaký vzor alebo môžu byť zvolené inak, aby vytvorili pestrý, okrúhly ventilátor v patchworkovom prevedení. Tak či onak, pokyny sú rovnaké.

Okrúhly ventilátor

Fan-drotár-drotár-károvaný vzor-kartón-guľatý-čierno-biely

Dĺžku papiera zvoľte v závislosti od priemeru, ktorý chcete pre ventilátor získať. Po zložení ako harmoniky ho znova zložte do stredu. Na to, aby ste si mohli pohrať s okrúhlym ventilátorom, potrebujete tri také prvky. Prilepte ich k sebe podľa obrázka a keď lepidlo zaschne, jemne ich roztiahnite. Oba konce zlepte rovnako a máte okrúhly vejár.

Vytvorte fanúšikov z peria

fan-drotár-jedlo-farbivo-perie-biele-farbenie-ružové-sušenie

Na to, aby ste si mohli pohrávať s takýmto ventilátorom, potrebujete akýkoľvek rám, ktorý si môžete kúpiť alebo si vyrobiť sami z dreva. Existuje tiež veľa bieleho, umelého peria. akékoľvek potravinárske farbivo a horúcu lepiacu pištoľ. Perie sa najskôr zafarbí vo zvolenej farbe. Tu bola pre ružový výsledok zvolená červená. Ale môžete si vybrať aj inú farbu.

Prilepte perie

vejár-drotár-perie-lepidlo-horúce lepidlo pištoľ-zlatý rám

Pretože perie je stále mokré, musí sa najskôr vysušiť. To sa vykonáva buď cez noc, alebo ihneď pomocou sušiča vlasov. Perie prikryte akýmkoľvek sitom a vyfénujte cez otvory. Keď je perie suché, môžete si vyrobiť vejár. Za týmto účelom rovnomerne rozložte pramene na rám a prilepte ich horúcou lepiacou pištoľou. Uistite sa, že nie sú žiadne otvory.

Ventilátor v bielej a ružovej farbe

Fan-drotár-originál-romantický-nápad-drotárstvo-návod-ušľachtilá-dekorácia

Po niekoľkých radoch potom môžete pokračovať s rôznofarebným perím. Môžete navrhnúť dúhový ventilátor týmto spôsobom alebo prísť s inými vzormi. Keď skončíte s vrtkaním s ventilátorom, môžete ho použiť na ozdobenie akejkoľvek steny. Tento nápad je veľmi vhodný aj ako darček.