Remeselné nápady

Nápady na zaujímavé domáce dekorácie: vyskúšajte!

drotárske nápady na domácu výzdobu-skrášlite svoj domov a záhradu

Pre každého, kto má šikovné ruky a predstavivosť, pár nápadov, ako si môžete vyrobiť zaujímavé domáce dekorácie do domu a na záhradu.

Domáce dekorácie pre váš domov a záhradu – vzory na vašich gaučových vankúšoch

Domáce dekorácie-kvetinový vzor zdobia vankúše na gauč

Čo hovoríte na originálne, vlastnoručne vyrobené vzory kvetov, nápisov alebo geometrických tvarov na vašich gaučových vankúšoch? Stačí kúsok filcu, z ktorého vystrihnete šablónu, valček, okolo ktorého musíte filc zabaliť (musí byť pevne utiahnutý, aby pod ním farba nemohla tiecť), farba na textil a jednofarebná obliečka na vankúš pre Dekoratívne vankúše, ktoré chcete opečiatkovať modernizovaným valčekom.

Decoupage hodiny

Vyrobte si vlastné hodiny z korku-dekorácie-nápady-farebné-látky

Toto je tajomstvo každej šikovnej ženy v domácnosti, keď si chce vyzdobiť svoj domov. Všetko, čo potrebujete, je kartónová škatuľa v tvare valca s vekom (napr. Krabica na klobúky), obrúsky, lepidlo a hodinový mechanizmus.

Korkové hodiny

Vyrobte si hodiny z korku sami-techniky zdobenia, nápady na remeslá

Je to dokonca vhodné aj pre ľudí, ktorí nie sú takí kvalifikovaní, ako je to rýchle a jednoduché. Budete potrebovať list korku (na tvare nezáleží), hodinový mechanizmus, čísla (nemusí to byť všetkých 12), lepidlo a niečo špicaté, čím prepichnete korok. Tieto hodiny môžete použiť aj na poznámky.

Drevený podnos

tanierová tácka, drevený kotúč, kávová šálka, hrnček

Nájsť ten správny kus dreva môže byť náročné, ale akonáhle ho máte po ruke, môžete vyskúšať tento zaujímavý nápad. Stačí trocha farby a laku, aby ste z tohto jednoduchého kúska dreva urobili zaujímavý pútač očí.

Skrýša na káble

Tinkerova skrýša pre káble tipy-kreatívne nápady-dekorácia

Krásny kvetináč

keramické kvetináče-ozdobiť drotár skvelé nápady-doma

Zaujímavý nápad pre tých, ktorí milujú rastliny. Potrebujete keramický hrniec, ktorý potriete lepidlom a potom posypete trblietkami alebo iným efektným práškom. Nakoniec nalakujte alebo nastriekajte lakom na vlasy.

Papierové hviezdy ako zaujímavé domáce dekorácie

Papierové hviezdičky zaujímavé nápady na domácu dekoráciu plné fantázie

Sú vhodné na zimu aj na jar. Z farebného papiera, nožničiek a lepidla teda môžete vyrobiť zaujímavé hviezdy.

Remeslá s kryštálmi – zdobenie kožených sandálov