Remeselné nápady

Lego remeselné nápady – praktické DIY inšpirácie do interiéru

Remeslá-nápady-lego-kontajner-farebné ceruzky-deti-diy-ľahké

Lego je len pre deti? Ale myslel si to zle. Pretože budete ohromení praktickými a atraktívnymi vecami, ktoré je možné vyrobiť s pomocou tejto obľúbenej detskej hračky. Výhodou remeselných nápadov Lego nie je len to, že si môžete vytvoriť dizajn podľa svojich predstáv. Navyše zaistíte v interiéri farebný pepř, čo robí z novej dekorácie skutočný pútač pozornosti.

Lego remeselné nápady – farebná váza na kvety

drotárstvo-nápady-lego-atraktívna-kvetinová-váza-pruhy-výzdoba stola

Či už ide o krúžok na kľúče, obloženie steny, lampu alebo rám obrazu. Lego remeselné nápady sú nielen mimoriadne originálne a praktické, ale aj implementácia je veľmi zábavná. Ak teda máte radi kutilské projekty, naše nápady sa vám budú určite páčiť a možno sa nebudete môcť vôbec zastaviť.

Lego remeselné nápady – nabíjacie stanice

lego remeselné nápady mobilný telefón-stojan-nabíjacia stanica-zostava-červeno-modro-žltá

Chcete praktický stojan na mobilný telefón alebo iné zariadenie, v ktorom ho môžete súčasne aj nabíjať? Stačí postaviť jednu aj z lego kociek. Ak je konektor na nabíjanie pod zariadením, naplánujte v konštrukcii otvor, cez ktorý môžu prechádzať káble.

Lego mydlo a držiak na mydlo

drotárstvo-nápady-lego-vtipné-mydlo-urob si sám-stavebné bloky-hračky-deti

Neželáte si tiež, aby vaše deti zistili, že si umyjú ruky samy bez toho, aby ste im to museli neustále pripomínať? Našli sme perfektný variant. S remeselnými nápadmi Lego dokážete zázraky.

Remeselný nápad s mydlom

drotárstvo-nápady-lego-deti-mydlo-hygiena-hračka-zábava

Môžete si sami vyrobiť mydlo, ktoré si vaše deti zamilujú. Okrem toho stimuluje deti k umývaniu rúk. Do mydla schováš figúrku Lego, ktorú je možné vytiahnuť až po spotrebovaní mydla. Také nápady na remeslá Lego sú tiež na rozdávanie.

Držiak na mydlo Tinker

drotárstvo-nápady-lego-držiak na mydlo-jednoduché-pokyny-sivé

Na mydlo budete určite chcieť vhodný držiak na mydlo. Hore je príklad, ako môžete tento štýl štylizovať. Mnohé z našich Lego remeselných nápadov sa dajú rýchlo a ľahko replikovať.

Kuchynský doplnok

drotárstvo-nápady-lego-kuchynské doplnky-farebný-akcent-držiak na príbor

Ak by ste chceli obzvlášť originálny sušič príborov, môžete použiť jeden z našich nápadov na ručné práce v Lego a vyrobiť si ho sami. Na tento účel je najlepšie nechať v podlahe niekoľko otvorov, aby mohla prebytočná voda odtiecť.

Domček škrečka vyrobený z lego tehál

Remeselné nápady-lego-doplnky-pre domácich miláčikov-pyramída-škrečok-dom-hlodavec

Lego kocky umožňujú najrozmanitejšie tvary figúrok. Urobte svojmu škrečkovi radosť a postavte mu dom z lega. Lego remeselné nápady, ako sú tieto, sú samozrejme vhodné aj pre iných hlodavcov, ale aj pre mačky. Ďalším väčším projektom je domček pre psa. Ak teda máte čas a chuť, vyskúšajte to.

Zábavné rámy na obrázky Tinker

drotárstvo-nápady-lego-rámy-obrázkov-pestré-farby-figúrky-dekorácia-interiér

Obrazové rámy ako príklad našich remeselných nápadov s legom sú tiež skvelým spôsobom, ako vylepšiť interiér. Podľa toho, aké stavebnice Lego použijete, ich môžete použiť na ozdobu obývačky alebo detskej izby. Máte na výber medzi hravým dizajnom ako vo vyššie uvedenom príklade a obyčajným pre oblasť dospelých.

Lego hodiny 

lego nápady na ručné práce nástenná dekorácia-hodiny-farebné-kamene-kutilstvo

Prišli by ste na tento originálny nápad? Hodiny ako nápady Lego remesiel sa dajú tiež veľmi ľahko napodobniť. Aké vzory a farby použijete, je len na vás. Získate vtipnú a hravú dekoráciu na stenu, komodu alebo odkladací stolík.

Nová hra z hračiek

lego nápady remesiel šachovnica-figúrky-hranie-modro-biele

Máte náladu na šach, ale ani hrací plán, ani figúrky k nemu? Potom si ho vyrobte sami. Na to opäť použi lego kocky. Postavy si môžete navrhnúť akýmkoľvek spôsobom chcete. Nasledujú ďalšie nápady Lego remesiel.

Rám zrkadla

Remeselné nápady-lego-zrkadlo-rám-do kúpelne-kúpeľňové podložky-bodové-farebné

Jednoduchú kúpeľňu je možné nádherne vyzdobiť niekoľkými farebnými akcentmi. To sa dá opäť úžasne zrealizovať pomocou Lego remeselných nápadov. Stačí vytvoriť farebný rám. Či už pestré alebo z kombinácie vybraných farieb – výsledok je skutočným vrcholom.

Tenká nástenná maľba

Remeselné nápady-lego-nástenná maľba-písmeno-m-dúhové farby

Ako je známe, tehly Lego sa dodávajú v rôznych veľkostiach a tvaroch. Tenké varianty napríklad môžete použiť na vytvorenie peknej nástennej maľby, ako je táto. Pre tieto nápady Lego remesiel si môžete vybrať akýkoľvek motív.

Lego lampa

tinkering-nápady-lego-lampa-detská izba-zariadenie-urob si sám

Nie je váš stojan na lampu príliš pekný na pohľad alebo je rozbitý? Lampu nemusíte vyhadzovať! Namiesto toho použite naše nápady na Lego remeslá a vytvorte niečo nové. Môžete postaviť dutý kontajner, do ktorého vložíte lampu.

LEGO nápady remesiel – odložiť kľúče

drotárstvo-nápady-lego-kľúčenka-rodina-príslušenstvo-chodba

Veľmi praktická je oblasť hneď vedľa vchodových dverí, kde si môžete zavesiť kľúče, keď prídete domov. Lego tehly sú na to opäť veľmi vhodné a dostanete k nim aj originálny prívesok na kľúče, ktorý v zásade slúži na pripevnenie lego plechu pripevneného k stene.

Remeselný nápad ako variant

drotárstvo-nápady-lego-kľúč-stena-akcent-moderné-šedo-modré

Tu vidíte ďalší variant kľúčovej myšlienky. Ako vidíte, všetky naše nápady na Lego ručné práce môžete jednotlivo prepracovať a vytvoriť tak správny dizajn pre váš vkus a štýl interiéru..

Dámska kabelka

lego-drotár-nápady-originál-dámy-kabelka-ozdobiť-farebné

Hľadáte nápady na Lego remeslá pre obzvlášť extravagantných ľudí? Kabelka, ako je táto, je v tomto prípade to pravé. Je to skvelý spôsob, ako okoreniť starú kabelku. Prilepte ich tenkými kockami Lego.

Veľké projekty Lego

lego remeselné nápady zábradlie-dizajn-farebné-biele-detská izba

Lego kocky možno okrem menších dekorácií a akcentov využiť aj na väčšie projekty. Na tento účel je obzvlášť vhodný obklad stien. Tu môžete vidieť detskú izbu so schodiskom, kde bolo zábradlie ozdobené legom. Jedná sa o skutočne prepracované nápady Lego remesiel, ale rozhodne stoja za to, nenájdete ich?

Ručné práce s legom – jedálenský stôl

drotárstvo-nápady-lego-stôl-tanier-kutilstvo-farebné-sklenené-kovové-nohy

Pod sklenenou doskou je možné zobraziť rôzne veci, napríklad obrázky, hádanky alebo plagáty. Ale páči sa vám to, keď znova použijete jeden z našich nápadov na ručné práce v lego. Vytvorte farebný a šťastný neporiadok alebo navrhnite určité motívy. Popustite uzdu svojej predstavivosti.

Navrhnite kuchyňu

drotárstvo-nápady-lego-kuchyňa-ostrov-stavať-moderná-barová stolička-červená

Rovnako ako v bielej kúpeľni môžete bielu kuchyňu zvýrazniť obzvlášť originálnym spôsobom. Praktické je, že škaredý, starý kuchynský ostrov môžete sami použiť na ozdobenie Lega. Tento časovo veľmi náročný dizajn môžete dokonca implementovať s celou rodinou. Dúfame, že ste našli užitočnú inšpiráciu medzi našimi nápadmi na Lego remeslá, ktoré chcete napodobniť.

Pokyny pre nabíjaciu stanicu tu.

Návod na mydlo Lego tu.