Piercing do pępka dla dziewczynek – wszystko, co musisz wiedzieć przed zabiegiem

W warunkach współczesnego życia dla wielu dziewcząt przekłuwanie pępka stało się integralną częścią modnego wizerunku..

Kolczyk do pępka dla dziewczynki - zdjęcie 3

Piercing do pępka dla dziewczynek – cechy, zasady, wskazówki

Popularne nakłucie to jeden z najlepszych sposobów na ozdobienie ciała, podkreślenie urody i seksualności idealnie płaskiego, napompowanego brzuszka. Niektórzy fashionistki nie ograniczają się do jednego przebicia pięknym kolczykiem, ale robią sobie dwie, trzy lub nawet więcej dziurek, które następnie ozdabiają najbardziej niesamowitą biżuterią.

Kolczyk do pępka dla dziewczynki - zdjęcie 1

Robimy to w przyzwoitej cenie i przyzwoitej jakości

Kiedy dziewczyna jest gotowa spełnić swoje marzenia o przekłuwaniu brzucha, interesuje ją również pytanie, ile kosztuje przebicie pępka – naprawdę ważny warunek. W przeciwieństwie do piercingu na penisie, który wiąże się z dużym ryzykiem i wymaga od mistrza najwyższego profesjonalizmu, piercing w pępku jest uważany za niedrogi. Nie oznacza to jednak, że konieczne jest nakłucie żołądka w warunkach rzemieślniczych – problemy i komplikacje mogą pojawić się u każdego, jeśli zabieg przeprowadzany jest bez przestrzegania standardów sterylności..

Kolczyk do pępka dla dziewczynki - zdjęcie 2

Podstawowe rzeczy, które należy wiedzieć przed nakłuciem pępka

Kolczyk w pępku, niegdyś uważany za ozdobę statusową ciał starożytnych władców lub kapłanek, jest teraz dostępny dla każdej dziewczyny. Przed przekłuciem zaleca się zanotowanie sobie wszystkich zalet i wad takiego intymnego nakłucia – czy jesteś gotowy się nim zająć, znieść pewne niedogodności, a także ból podczas zabiegu? Uzdrowienie uważane jest za najtrudniejszy etap. Na ten okres warto powstrzymać się od kolczyków wykonanych ze złota i innych metali szlachetnych, można je odrzucić. Lepiej jest włożyć pierścień lub pręt wykonany z tytanu lub stali medycznej do pierwotnego otworu. Będziesz musiał zrezygnować z zabiegów kąpielowych, solarium i pływania w basenie – przynajmniej na 3-4 tygodnie. Do czasu całkowitego wygojenia przekłucia wędzidełka języka i pępka nie można bez powodu zakłócić i zastąpić innym.

Kolczyk do pępka dla dziewczynki - zdjęcie 4

Jakie są przeciwwskazania do nakłucia pępka

Należy pamiętać, że kontaktując się z salonem w celu uzyskania informacji o tym, ile kosztuje przebicie pępka, musisz dowiedzieć się o przeciwwskazaniach. Dotyczy to szczególnie tych rodzajów kolczyków, które mogą powodować silne krwawienie. A jeśli coś jest nie tak z krzepnięciem krwi, to jest to powód do zmiany zdania.

Kolczyk do pępka dla dziewczynki - zdjęcie 5

  • WAŻNY!

Materiał ma charakter wyłącznie informacyjny – nie stanowi rekomendacji do działań bezpośrednich.

Przed wykonaniem jakichkolwiek manipulacji przy przekłuwaniu – koniecznie skonsultuj się z lekarzem (specjalistą).