príslušenstvo

Louis Vuitton navrhuje ochranný štít, ktorý slúži aj ako čiapka

Vitajte v novom darčeku, kde je tvárový štít novým nevyhnutným doplnkom, ktorý do hry vnášajú dokonca aj módne domy ako Louis Vuitton. Očakáva sa, že francúzska luxusná značka uvedie na trh vo vybraných obchodoch koncom októbra špeciálny ochranný štít. To sľubuje pridanie diskrétneho, ale sofistikovaného dotyku k osobnej ochrane a zároveň slúži ako ochrana hlavy.

Ochranný štít proti koronavírusu od Louis Vuitton

Prototyp ochranného štítu proti koronavírusu navrhnutý módnym domom Louis Vuitton

Štýlovému štítu sa hovorí LV Shield, ako keby samotná sila podpisu značky mohla odvrátiť chorobu. Vďaka monochromatickému povlaku by však mal ponúkať ochranu pred slnečnými lúčmi. Je to spôsobené tým, že pri vystavení slnečnému žiareniu sa stáva tmavším. Francúzsky módny dom Louis Vuitton navrhol takú ochranu tváre svojim charakteristickým monogramom NN. Môžete ho tiež zložiť a použiť ako slnečnú clonu. Osobné ochranné prostriedky (OOP) sú vyrobené z materiálu, ktorý je podobný plastu, a sú ozdobené tkaninou a elastickým popruhom, ktorý tesne prilieha okolo hlavy nositeľa. Zlaté nity s názvom spoločnosti umožňujú nositeľovi sklopiť šilt a premeniť ho z tvárového štítu na šiltovku.

trend počas pandémie covid 19 z luxusného štítu lv štítu aj ako čiapočka

Pretože je štít vyrobený z materiálu citlivého na svetlo, na priamom slnečnom svetle stmavne a zmení sa z číreho na tónovaný. Takže môže chrániť svojho nositeľa pred miernym oslnením slnkom. Ozdoba aj popruh na hlavu sú potlačené typickým monogramom LV spoločnosti v klasickej hnedej a zlatej farbe. Louis Vuitton vo vyhlásení popisuje označenie ako „pútavú náhlavnú súpravu, štýlovú aj ochrannú“. Očakáva sa, že LV Shield bude k dispozícii od 30. októbra 2020 vo vybraných obchodoch Louis Vuitton na celom svete. Aj keď značka zatiaľ ochrannému štítu neposkytla konečnú cenu, odhadované náklady by sa mohli pohybovať na úrovni 800 eur. To je porovnateľné s jediným podobným výrobkom v tomto štýle v ich kategórii – Strawgram Visor, ktorý stojí asi toľko. Obvyklé čiapky módneho domu naopak stáli od 500 do 800 eur.

Orientujte sa na trend

ázijská modelka má na tvári fotomonochrómový ochranný štít od Louisa Vuittona

Keďže masky na tvár a ochranné štíty sú počas pandémie COVID-19 stále súčasťou každodenného života, stále viac módnych značiek a návrhárov si vytvára svoje vlastné verzie OOP. Napríklad britská spoločnosť Burberry nedávno uviedla na trh rad bavlnených tvárových masiek. Podľa toho sú vytlačené s modrými alebo béžovými verziami vzoru vintage check. Ďalším návrhárom, ktorého cieľom je, aby bola ochrana tváre veľmi módna, je New Yorker Joe Doucet. Vytvoril štít na tvár, ktorý je možné nosiť ako slnečné okuliare.

elegantne vyzerajúca maska ​​na tvár od Louisa Vuittona s balením a taškou vyrobenou z látky

Louis Vuitton teda nie je jedinou luxusnou značkou, ktorá uvádza na trh položky, ktoré môžu ľudia počas pandémie nosiť ako módne doplnky. Športová spoločnosť Adidas taktiež uviedla na trh vlastnú opakovane použiteľnú tvárovú masku vyrobenú z priedušného recyklovaného materiálu, rovnako ako druhá značka športového oblečenia ASICS, ktorá vyvinula kryt na tvár pre bežcov s integrovanými vetracími otvormi proti koronavírusom.