príslušenstvo

Aké sú správne slnečné okuliare pre váš tvar tváre? Stručný prehľad užitočných tipov na nákup a trendových modelov

Slnečné okuliare dámske varianty tvaru tváre

Slnečné okuliare sú štýlovým a zároveň funkčným doplnkom. Chráni naše oči pred škodlivým UV žiarením a dotvára letný outfit. Niet divu, že výber nových modelov je každú sezónu obrovský. Napriek širokej ponuke je pre väčšinu žien ťažké nájsť si správne slnečné okuliare. Ani ženy uvedomelé z módy nevedia posúdiť, čo im pristane a čo – nie. Pomáhame vám užitočnými tipmi na nákup, aby ste našli slnečné okuliare, ktoré pristanú vášmu tvaru tváre.

Nájdite tie správne slnečné okuliare pre hranatú tvár

skutočné slnečné okuliare cateye model

U žien s hranatými tvárami je čelo široké a spodná čeľusť je vďaka svojmu hranatému tvaru obzvlášť výrazná. Herečky Olivia Wilde a Keira Knightley a modelka Rosie Huntington-Whiteley majú hranaté tváre. Tento tvar je obzvlášť vhodný pre slnečné okuliare s okrúhlymi alebo oválnymi šošovkami. Obzvlášť obľúbené sú vzorované rámy v želvovinovom vzhľade. V každom prípade zabudnite na hnedo-čierny variant, tento rok sa budú nosiť modely v letných farbách. Rámy slnečných okuliarov zdobí žltá, oranžová, modrá, ale aj nežná ružová a romantická fialová. Ak nechcete experimentovať, môžete sa rozhodnúť pre okuliare pre letcov. Títo Slnečné okuliare pre ženy je považovaný za absolútnu klasiku a dodáva každému štýlu štýlový nádych.

Nájdite tie správne slnečné okuliare pre okrúhlu tvár: Tieto modely sú trendy

Dámske slnečné okuliare v pestrofarebnom ráme v ružovej farbe

Ženy s okrúhlou tvárou majú plné líca a zaoblené brady a čelo. Speváčka Selena Gomez, herečka Jennifer Lawrence a modelka Chrissy Teigen majú všetky okrúhle tváre. Vďaka slnečným okuliarom so hranatými šošovkami pôsobia užšie a výraznejšie. Hranatý model mačacieho oka je v súčasnej dobe obzvlášť trendy a predstavuje vzrušujúcu kombináciu klasických okuliarových okuliarov so špičatými špičkami a trojuholníkových slnečných okuliarov. Alternatívou k tomu sú takzvané šesťuholníkové okuliare, ktoré štýlu dodávajú romantický retro nádych.

Správny výber slnečných okuliarov pre tvár v tvare srdca

nájdite tie správne slnečné okuliare pre svoj vlastný tvar tváre

Typickými znakmi tváre v tvare srdca je široké čelo a malá brada. Lícne kosti môžu byť, ale nemusia, širšie. Ženy, ktoré majú tvár v tvare srdca, stoja pred výzvou zúžiť si čelo. Herečky Natalie Portman, Reese Witherspoon a Dakota Johnson majú tváre v tvare srdca. Hranaté slnečné okuliare s tenkými sklami dobre padnú perfektne v tvare tváre a. V minulom roku zaznamenala móda 90. rokov návrat, a preto sa ponúka množstvo variantov v retro štýle. Rám môže byť ozdobený potlačou alebo kamienkami.

Správne slnečné okuliare pre oválne tváre

správne slnečné okuliare ženy okrúhla tvár

Predĺžený tvar tváre, vysoké čelo, úzka brada a mierne výrazné tváre sú charakteristickými znakmi oválnej tváre. Ženy s oválnymi tvárami majú šťastie, pretože môžu nosiť prakticky akýkoľvek tvar slnečných okuliarov a budú na nich vyzerať dobre. Ak máte oválny tvar tváre ako Jessica Alba, Kendall Jenner alebo Anne Hathaway, môžete experimentovať aj so štýlom. Trendové štítové slnečné okuliare majú výrazný tvar. Farebné okuliare dodávajú modelu retro kúzlo. Na trhu je k dispozícii mnoho verzií – s objímkou ​​aj bez nej, s plastovým alebo kovovým rámom. Pokiaľ ide o farby, tu sa medze nekladú: Módny doplnok je k dispozícii v jemnej čiernej, ako aj v trendových farbách oranžovej, tmavo modrej, žltej alebo fialovej. Pre skutočných určovateľov trendov existujú modely zdobené kamienkami alebo saténovými stužkami.

správne slnečné okuliare so štvorcovým tvarom tváre

Slnečné okuliare, dámska optika želvovinovej tváre