Patio

Moderný nábytok do obývačky pre príjemné chvíle vonku

Zostava obývacieho nábytku-rohová sedačka-čalúnený-drevený rám-béžovo-krémové-vankúše

V nadchádzajúcom lete si určite chcete oddýchnuť a užiť si teplé slnečné lúče vonku vo svojej záhrade, však? Mnoho ľudí už o tom sníva uprostred zimy. Zostavili sme preto pre vás niekoľko úžasných nápadov, ako môžete naplno využiť svoju záhradu alebo balkón, terasu alebo verandu! Potrebujete moderné a praktické Salónik! Takže môžete svoj obytný priestor elegantne a jednoducho premiestňovať von, relaxovať pod holým nebom a užívať si tam krásne počasie! Nie je to veľká výhoda nábytku do obývačky? Áno, ale počkajte a uvidíte, stále je tu veľa zaujímavých vecí, ktoré môžete objaviť! Pretože vám chceme poskytnúť najlepšie možné informácie o nábytku do obývačky, vrátane jeho výhod a nevýhod, aby ste vo svojom neďalekom špecializovanom obchode získali najlepšie možné ponuky!

Salónik pre elegantný vonkajší priestor

záhradný-sedací-rohový model-s-pohovkou-šedým-čalúnením-kovovým rámom-moderným dizajnom

Môžete si byť úplne istí, že teraz existuje vonkajší nábytok pre každého, dokonca aj pre všetky rozpočty! Na to, aby ste si tam vytvorili útulný salónik, nemusí byť nevyhnutne potrebná veľká záhrada. Jeden môže Salónik nájdite aj niečo na malý balkón, napríklad roztomilú sedačku, ktorá presne zapadne do rohového výklenku. Alebo sa nezaobídete bez elegantného záhradného stola s dvoma pohodlnými stoličkami, však??

Áno, samozrejme si môžete vybrať z rôznych štýlov a prevedení v špecializovaných predajniach alebo online! Od pohodlného ležadla po elegantné záhradné kreslo k rôznym prvkom sedenia. Tieto je možné nekonečne kombinovať podľa želania. A ako som povedal, všetko v konečnom dôsledku závisí od oblasti, ktorú máte vonku.

Flexibilita v dizajne obývacieho nábytku je veľmi dôležitá

dizajnér-pohovka-konferenčný stolík-biele-zakrivené-čiary-biele-závesy-záhrada

Zostavy záhradného nábytku majú rôzny dizajn a veľkosti a v zásade pozostávajú z niekoľkých prvkov, ktoré je možné ľahko kombinovať. Pozrime sa podrobnejšie na niektoré modely?

Záhradná súprava napríklad ponúka dostatok vonkajšieho posedenia pre rodinu alebo blízky okruh priateľov. Vankúše sedadiel majú zvyčajne hrúbku 6 cm, čo znamená, že sú veľmi pohodlné. Väčšina záhradných setov je vyrobená z polyratanu, farba polyratanového vlákna je prírodná, hnedá alebo béžová. Polyratan vyzerá ako konvenčný ratan, ale má výrazne viac výhod. Je vodotesný a veľmi nenáročný na údržbu. Je tiež pevný a odolný voči UV žiareniu. Vďaka tomu má nábytok do obývačky dlhú životnosť a môžete bez problémov stáť hodiny na slnku bez straty farebnej hĺbky.

moderné-lehátka-ratan-čierna-záhradný nábytok-salónik-tvar listu

Každé ležadlo vás pozýva na priateľské opaľovanie! Môžete na ňom stráviť nádherné hodiny vonku, úplne oddýchnutí. Ležadlá tiež vykazujú určitú rozmanitosť štýlu a dizajnu. Niektoré sú pre jednu osobu obdĺžnikové, iné majú priestor pre dvoch, ale najzaujímavejšie sú bezpochyby okrúhle! Aj tie sú veľmi žiadané a absolútny hit na trhu!

Lehátko-nábytok-pohovka-so-slnečníkom-polohovateľné operadlá

Keď hovoríme o rôznych modeloch záhradného nábytku, nemôžeme vynechať typickú a veľmi funkčnú 2 -miestnu pohovku. Takýto vonkajší nábytok má spravidla výškovo nastaviteľné operadlá a prídavnú časť pre nohy, takže ho možno používať ako ležadlo. Niektoré modely boli dokonca ešte pohodlnejšie – existujú rozkladacie police, kde môžete ukladať jedlo a nápoje. Hovoríme tomu čistý komfort!

Materiály na nábytok do obývačky

moderný-vonkajší-nábytok-pletené-kreslo-vankúše-poťahy-modré

Ako sme už uviedli, väčšina nábytku do obývačky je vyrobená z polyratanu. Prečo je to tak, človek sa prirodzene pýta. Ako môže vonkajší nábytok odolávať všetkým poveternostným podmienkam? Alebo kde by mali prezimovať? Toto je tiež niekoľko dôležitých otázok, na ktorých odpovede budeme hľadať v nasledujúcich riadkoch.

Kvalita obývacieho nábytku je v dnešnej dobe skutočne vynikajúca. Jedným z dôvodov je polyratan, ktorý sa ukázal ako veľmi praktický materiál. Je to súčasná súťaž o ratan, pretože ratan je prírodný materiál so zaujímavou štruktúrou tkania. Nie je však odolný voči poveternostným vplyvom a musí byť chránený pred vlhkosťou. Polyratan vyzerá ako konvenčný ratan, ale je to umelý materiál na pletenie vyrobený z polyetylénu. Ale pokiaľ ide o vonkajší nábytok, má mnoho výhod. Je úplne vodotesný a ľahko sa stará. Ratanový nábytok do obývačky nemožno prezimovať, nie je na to vhodný. Pre nich musíte mať dostatok miesta na ich uloženie v chladných mesiacoch. Nábytok vyrobený z vysokokvalitného polyratanu vydrží teploty mrazu a je možné ho na zimu zakryť vonku. Sú dostatočne tvrdí.

Ostatné materiály používané v obývacom nábytku

štýlový záhradný nábytok-balkón-nábytok-stôl-zostava-so-stoličkami-čalúnenie

Na vonkajšom nábytku je často vidieť rám vyrobený z hliníka s práškovým nástrekom. To závisí samozrejme od dizajnu, môže to byť hliníková konštrukcia, ale v každom prípade je odolná voči korózii a tiež voči poveternostným vplyvom.

Salónový nábytok tkaný hollywoodsky hojdací stôl

Zodpovedajúce čalúnenie je vždy súčasťou elegantného obývacieho nábytku, ktorý dotvára perfektný vzhľad. Čalúnenie je farebne zladené s farbou polyratanu a ponúka mäkké, pohodlné sedenie alebo ležanie. Obliečky na vankúše sú odnímateľné a je možné ich prať ručne. Ale ich najväčšou výhodou je, že odolávajú vlhkosti a UV žiareniu. Čo sa týka čalúnenia, máte na výber z rôznych tkanín – textil zo syntetických vlákien, vonkajšia syntetická koža a vonkajšia koža. Všetky tieto materiály sú vodoodpudivé a odpudzujúce špinu, ako aj proti plesniam. Vďaka tomu sú odolné a zvyšujú kvalitu každej zostavy obývacieho nábytku.

Už ste sa rozhodli, ktorý záhradný nábytok si vyberiete do záhrady??

Terasový nábytok, aby ste sa cítili dobre

Obývací nábytok-záhradná pohovka-sedenie-gauč-možnosť-vonku-béžové čalúnenie

Atraktívny dizajn

záhradný nábytok-prútený-salónik-sedačka-s-baldachýnom-kokon-design

Pohovka nastavená ako pútač očí a príjemný ostrov

ležadlo-ochrana pred slnkom-konferenčný stolík-čalúnená-stolička-vonkajší-nábytok

Hojdacia sieť pre dve osoby

Lounge-nábytok-hojdacia sieť-biela-s ochranou proti slnku-kovový rám

Viac nápadov na dizajn terasy

gauč-pre-vonkajší-bazén-terasa-zastrešenie-salónik-nábytok

pohodlný-záhradný-nábytok-bazén-priestor-salónik-dizajn-moderný dizajn

drevené-terasové-stoličky-ležadlá-moderný-dizajn-bazén-paluba-výroba

Terasa pri bazéne-osvetlené-LED-hojdačka-čalúnené-salónik-nábytok-nápady

terasa-dizajn-nápady-vonkajšia-sedacia súprava-polyratanový-rám-stena-krb-vstav