osvetlenie

Svetlo v záhrade s modernými stĺpovými svetlami – 20 dizajnérskych modelov

svetlo v záhradnej terase-kameň-stredozemí-kríž-manel-llusca

Postarajte sa o niečo príjemné Svetlo v záhrade, pomocou štýlových žiaroviek na osvetlenie. Existuje nespočetné množstvo dizajnérov, ktorí ponúkajú nádherné modely. V tomto článku by sme vám chceli ponúknuť malý výber. Moderné vonkajšie svetlá patria k trendovým, takzvaným stĺpovým svetlám, ktoré svojim tvarom pripomínajú kolíky a zdá sa, že rastú priamo zo zeme. Pozrite sa na moderné žiarovky a nájdite perfektný model, ktorý s príjemným svetlom v záhrade vytvorí dokonalú atmosféru.

Svetlo v záhrade – lampa Moon od Plateka

svetlo-záhrada-mesiac-platek-okrúhly-mesiac-optika-diskrétny

Hliník použitý na stavbu tejto žiarovky je odolný voči poveternostným vplyvom a je úplne vhodný na použitie ako svetlo v záhrade. Lampa je k dispozícii v troch výškach a sivej farbe. LED lampa rozdeľuje svetlo rovnomerne v danej oblasti a neoslňuje.

Svetlo v záhrade – Stalk patlard light od Linea Light Group

svetelná záhrada-terasa-stonka-línia-svetelná-skupina-posedenie-markíza

Modely z kolekcie Stalk sú moderné a nie sú ponúkané len v rôznych veľkostiach. Môžete si tiež vybrať medzi bielym a hnedým modelom alebo ich navzájom kombinovať. Toto LED svetlo v záhrade zaručuje dokonalé osvetlenie v hliníkovom kryte. S touto žiarovkou je možné použiť aj tradičné žiarivky.

Prípad modulárnych osvetľovacích prístrojov

svetlo v záhrade prípad-modulárny-biele-stĺpce-dizajn-belgický

Belgický výrobca sa pre tieto originálne žiarovky inšpiroval prírodou. Vonkajšie svetlá minimalistickým spôsobom predstavujú belgické stromy, ktoré kvôli silnému vetru často rastú v šikmom uhle. Ako materiál bol použitý polykarbonát. Lampy, ktoré poskytujú v záhrade skvelé svetlo, sú k dispozícii v rôznych veľkostiach a farbách.

Chrysler 72 od Alda Bernadiho

svetlo-zahrada-chrysler-72-aldo-bernardi-hrdza-optika-zahradna cesta-gravel

LED záhradné stĺpové svetlo vyžaruje svetlo smerom dole. Ako materiál sa používa vata a meď, ktoré pôsobia veľmi hrdzavo. Je tiež praktické, že lampu je možné zapojiť do zeme alebo voľne stáť. Druhý variant je obzvlášť výhodný, ak chcete v záhrade prijímať svetlo na cestičky.

Moai od Simesa

light-garden-moai-simes-modern-design-outdoor

Tento moderný model je k dispozícii buď v hnedej alebo sivej farbe. Lampa má tvar štvorcového stĺpika, ktorý je vyrezaný v oblasti zdroja svetla. Svetlo v záhrade smeruje nadol. s, že nádherne osvetľuje záhradné chodníky alebo schody a robí neskorú prechádzku záhradou obzvlášť príjemnou a predovšetkým bezpečnejšou.

Tetra Parco od Plateka

svetlá záhrada-tetra-parco-platek-kamenná stena-svetlá-moderná

Toto stĺpové svetlo neslúži len na praktické osvetlenie, ale vďaka svojmu elegantnému tvaru slúži aj ako ozdoba. Žiarovka je chránená dlhým krytom z tvrdeného číreho skla. Získajte štýlové svetlo v záhrade pre postele, terasy, cesty a schody s týmto modelom od spoločnosti Platek.

I-Mago od Goccia Illuminazione

svetlo v záhrade i-mago-goccia-lampa-nápad

Tento svetelný stĺp má tvar štíhlej tyče, ktorá diskrétne vedie svetlo nadol. LED svetlo v záhrade zaručuje nízku spotrebu, čo šetrí elektrickú energiu. Lampa je k dispozícii v dvoch výškach a jej puzdro môže byť vyrobené z lakovaného hliníka alebo ocele.

Tris 1800 od spoločnosti Platek

svetlo-záhrada-fasáda-omietka-tris-1800-platek-vonkajšie-svetlo

S týmto modelom môžete tiež položiť užitočné svetlo do záhrady. K dispozícii v štyroch veľkostiach, môžete rýchlo nájsť ten správny variant pre vašu záhradu. Svetlosivá farba a úzky dizajn sú veľmi štýlové a decentne zvýraznia vašu záhradu.

330 P1 od spoločnosti Inverlight

svetlo v záhrade 330-p1-inverlight-low-design-bed-border

Na výrobu týchto subtílnych, ale atraktívnych žiaroviek, ktoré sú relatívne malé, sa používa oceľ a drevo Compo. Lampa nevyžaduje žiadnu špeciálnu starostlivosť, aby vám poskytla svetlo v záhrade na dlhší čas. Kovové puzdro je stlačené pomocou silikónu a je tak chránené pred všetkými poveternostnými podmienkami.

D-Retta od spoločnosti Linea Light Group

svetlo-záhrada-d-retta-linea-ľahké-drevo-imitácia

Z dreva sú vytvorené aj moderné vzory. Pretože tento materiál nie je príliš odolný voči poveternostným vplyvom, často sa používa imitácia dreva, pre ktorú je vybraný špeciálny náter. To je aj prípad modelu D-Retta. Používajú sa takzvané polymérne jadrá, ktoré sa svojim dreveným vzhľadom úžasne prispôsobia záhrade.

Lumini od Gartenmetall pre svetlo v záhrade

svetlá záhradná nerezová optika lumini záhradná kovová záhradná posteľ

Gartenmetall ponúka aj dva atraktívne modely so vzhľadom z nehrdzavejúcej ocele. Vonkajšie svetlá pre svetlo v záhrade je možné nádherne kombinovať s inými záhradnými dekoráciami a vytvárať tak harmonickú atmosféru. Existujú tri rôzne výšky, pričom najnižší model má tvar L a svieti nadol.

Tenký z Platka

svetlo-záhrada-tenký-platek-stredomorský-dom-dizajn-kameň-rustikálny

Slim model od Platek zaujme veľmi plochým dizajnom, ktorý je skvelý nielen v modernej záhrade. Je vyrobený z hliníka a tvrdeného skla. Kdekoľvek chcete v záhrade získať svetlo, žiarovky Slim sa zaručene hodia. Práškový lak sľubuje model odolný voči poveternostným vplyvom, z ktorého sa budete tešiť dlho.

Pozrite sa od Simesa

light-garden-look-simes-weiss-ziergraeser-dláždené

Ak máte radi modernú bielu farbu, model vás určite osloví. Je ponúkaný v dvoch výškach, pričom nízka verzia môže plniť dve funkcie súčasne. Na jednej strane poskytuje príjemné svetlo v záhrade a na strane druhej môže byť vonkajšia lampa použitá aj ako okraj postele, bez toho, aby ste menej osvetľovali záhradný chodník. Model Simes je k dispozícii aj v šedej farbe. Kombinujte so zodpovedajúcim nástenným svietidlom.

Záhradná lampa Rook od Oleva

svetlo-záhrada-led-veža-olev-bauhaus-dizajn-inšpirácia

Lampa je vyrobená z hliníka a je zaskrutkovaná do podlahy alebo iného pevného pozadia. Malý otvor umožňuje lampe distribuovať svoje LED svetlo v záhrade bez toho, aby bol príliš otravný. Dizajn je jednoduchý, moderný a jednoducho vyráža dych.

Plamienok z Plateka

svetlo-záhrada-plameniak-platek-dizajn-originál-čierny

Flamingo Design od spoločnosti Platek sa vyznačuje skutočne zaujímavým dizajnom. Pripomína to trávy, ktoré najskôr vyrastú a potom začnú visieť. Je to teda perfektný doplnok k textúre v modernej záhrade. LED lampa je vyrobená z ľahkého hliníka a je pripevnená k podlahe.

Triangolo od Goccia Illuminazione

svetlý záhradný trojuholník-goccia-sivý-minimalistický-buxus

Prvý model značky Triangolo bol uvedený na trh v roku 1987. Časom sa samozrejme dizajn zmenil a prispôsobil trendom. Model pre svetlo v záhrade je k dispozícii v troch verziách, konkrétne dva modely so symetrickým tokom svetla v uhle 60 stupňov a jeden s asymetrickým tokom svetla.

Elle 2 od spoločnosti Flexalighting

svetlo-záhrada-elle-2-flexalighting-trávnik-osvetlenie-nápad

Modely z kolekcie Elle sú obzvlášť trvanlivé a odolné voči poveternostným vplyvom vďaka dvojitému práškovému lakovaniu. Aj keď je v záhrade zabezpečené jasné svetlo, pravidlá o znečistení ovzdušia sa striktne dodržiavajú. Dve veľkosti sú k dispozícii v príjemnej hnedej farbe.

Sam z Inverlight

svetlo-záhrada-sam-inverlight-sklo-svetlo modrá-oceľ

Pieskované sklo v atraktívnej, svetlomodrej farbe touto lampou bezpochyby upúta všetky oči. Ak chcete do záhrady nainštalovať svetlo, mali by ste zvážiť tento model, pretože je moderný a romantický zároveň. Lampu navyše nemožno položiť na podlahu, ale ani na stenu.

Svetlo v záhrade – palica od Platka

svetlo-záhradná-palica-platek-cement-stavebná-deco-lampa

Ak chcete, môžete v záhrade dostať svetlo aj vo forme cementu. Model Stick od Platik je jednoduchý a minimalistický, ale zaručuje najlepšie osvetlenie vo vašej vonkajšej oblasti. Svetelným zdrojom je opäť energeticky úsporná LED žiarovka. Kompaktný dizajn je možné perfektne integrovať do záhrady.

Záhradné žiarovky dostupné od: Platek

Skupina Linea Light

Záhradný kov

Gocca Illuminazione

Aldo Bernadi

Olev

Simes

Flexalighting

Inverleight

Modulárne osvetľovacie prístroje