osvetlenie

Svetlo plávajúce vo vzduchu „Cloud“ inštalácia od Graypants

Ozdobný prvok v dizajne cloudových nohavíc Cloud Greypants Amsterdam

Súčasné umenie sa prejavuje veľmi odlišnými spôsobmi. Efektívna inscenácia svetla je dokonalou kulisou pre kreatívne experimenty. Vychutnajte si žiariaci umelecký projekt dizajnérskej dvojice z Amsterdam Graypants. Jednorazové Svetelná inštalácia je inšpirovaný tvarom oblaku a mierne sa vznáša vo vzduchu. „Cloud“ bol navrhnutý na špeciálnu objednávku ako zvýraznenie vo vstupnej hale 5-poschodového obchodného centra v Bay Area, USA.

Svetelná inštalácia „Cloud“ vytvára mystickú atmosféru

Inštalácia umenie-moderný svetelný dizajn moderný-cloud Greypants

Architekti, dizajnéri a tvorcovia Jonathan Junker a Seth Grizzle založili Graypants Studio (už s kanceláriami v Amsterdame a Seattli), aby kreatívne využili svoju nekonečnú energiu. Úžasný Svetelná inštalácia, ktoré vytvorili, je len jedným z krásnych výtvorov z bohatého sortimentu spoločnosti. Napríklad závesné svetlá radu Scraplights zaujmú nielen svojim estetickým prevedením. Znamená zodpovedné jednanie so surovinami a ekologickejšie správanie k prírode.

Úžasné svetelné umenie od Graypants

Svetelná inštalácia moderného umenia Graypants, prostredie priateľské k životnému prostrediu Amsterdam

Svetelná inštalácia „Cloud“ pozostáva zo stoviek sférických svetiel, ktoré sú namontované na plastovej, flexibilnej mriežke s kovovým rámom a zavesené na strope. Rozprávkové svetlá s mnohými ďalšími svetlami získali sochársky tvar. „Cloud“ je presne v duchu doby. Lobby obchodného centra nechávajú žiariť zvnútra. Závesný vrchol Šedé nohavice púta pozornosť každého aj z diaľky. Žiarivý magický vzhľad inštalácie je vidieť na fotografiách.

Užite si svetelnú podívanú – svetelný umelecký projekt

Špeciálna ponuka pre zákazníkov návrh návrhu lobby dekorácie cloud

Prípravy na montáž svetelných modulov

Inštalácia cloudu svetelného dizajnu V procese nastavovania nápadov na dekoráciu