osvetlenie

“OCTOPUS” – atraktívna LED stojanová lampa od Giancarla Zema

Inovatívny-LED-stojanové svietidlo-Octopus

Získajte nápady pre moderné LED stojacie lampy, aby bol svet okolo vás sviežejší a jasnejší. Ak ste človek, ktorý hľadá dokonalosť vo svojom živote a vo svojom dome, musíte si uvedomiť, že osvetlenie je veľmi dôležitou súčasťou dekorácie, rovnako ako interiérový dizajn. Aby som bol trochu konkrétnejší, poviem vám to atraktívna LED stojanová lampa Váš svet môže byť skutočne svieži, chladný a krásny. Je to jeden futuristická atraktívna LED stojanová lampa, s ktorou sa váš interiér stane modernejším a originálnejším.

Inovatívna podlahová lampa LEDCorian®

Inovatívna podlahová lampa LEDCorian®

Giancarlo Zema má tento moderný a atraktívna LED stojanová lampa navrhnuté z materiálu DuPont ™ Corian ® pre LumineXence. V závislosti od farebnej schémy miestnosti existujú štyri úžasné verzie tohto exkluzívneho dizajnu. Môžete si vybrať z elektrickej zelenej, úchvatnej ružovej, morskej modrej alebo skutočne sviežej oranžovej. V skutočnosti, ak ich vezmete všetky, nebude žiadna chyba, ak by ste sa odvážili žiť v takom žiarivom a jasnom svete.

Pozoruhodné LED podlahové svietidlo

pozoruhodné-LED-stojanové svietidlo-Giancarlo-Zema

Títo atraktívna LED stojanová lampa s pútavým dizajnom od Giancarla Zema je vytvorený dynamickou technológiou RGB-LED a diaľkovým ovládaním, vysoký 210 cm a priemer 35 cm. Futuristická atraktívna stojanová lampa má neobvyklý tvar, blikajúci odtieň a schopnosť byť ústredným bodom v minimalistickej miestnosti – či už je to spálňa s podivnou posteľou, obývačka s avantgardnými dekormi alebo kuchyňa s farebným nábytkom. , steny a kryt.

Fascinujúce farby – LED stojanová lampa Octopus

fascinatingze-LED-Floor-Lamp-Giancarlo-Zema

Porozmýšľaj o tom atraktívna LED stojanová lampa hodí sa do akejkoľvek časti vášho obytného priestoru. Tajomstvo je v skutočnosti umiestniť futuristickú stojaciu lampu buď do vášho obvyklého interiérového dizajnu, aby vynikla v jednoduchej a jednoduchej atmosfére, alebo v miestnosti, kde sa spájajú všetky farby a používajú sa všetky druhy bláznivých dekorov. Lampa je dostatočne vysoká, aby rozžiarila váš svet a rozjasnila vám náladu.

Abigail

Výnimočná LED stojanová lampa od Giancarla Zema

Mimoriadna-LED-podlahová lampa-Giancarlo-Zema

Atraktívna LED stojanová lampa od Giancarla Zema

Attrakvtive-LED-Floor-Lamp-Giancarlo-Zema

pozoruhodné-LED-stojanové svietidlo-Octopus-Giancarlo-Zema

exkluzívna veľká LED podlahová lampan

exkluzívne-LED-stojanové svietidlo-Giancarlo-Zema

k dispozícii v rôznych farbách

Inovatívna-LED-podlahová lampa-Giancarlo-Zema

Inovatívna LED stojanová lampa Octopus – zelená

   Inovatívna-LED-podlahová lampa-zelená

nádherná morská modrá

pôsobivá-LED-stojanová lampa-Giancarlo-Zema-modrá

Inovatívna LED stojanová lampa od Giancarla Zema – magnetická fialová

Inovatívna-LED-podlahová lampa-Giancarlo-Zema-fialová