osvetlenie

Balónová lampa do detskej izby vydáva mäkké svetlo

Balónové svietidlo do detskej izbičky, polyetylénové stropné svietidlo

Toto rozkošné Balónová lampa do detskej izby bolo v dizajnovom štúdiu Crous Calogero určené pre španielsku značku Estiluz. Vyzerá to ako héliový balón, ktorý pláva na strope alebo na stene. V tme táto lampa vydáva teplú žiaru a vytvára magickú atmosféru. Je obzvlášť vhodný do detskej izby, pretože balón je spojený s detstvom.

roztomilá balónová lampa do detskej izby

Balónová lampa do stropnej nástennej verzie pre detskú izbu

the Balónová lampa bol vyrobený z priesvitného polyetylénu a je ideálnou lampou do detskej izby, pretože vyžaruje mäkké svetlo. Na balóne visí červená čiara a to je skutočne vypínač. Môžete prepínať medzi jasným svetlom, jemným osvetlením a režimom vypnutia.

Balónová lampa do detskej izby

Balonová lampa štúdio dizajnu detskej izby Crous Calogero

Projekt to vyhral Cena Silver Delta za priemyselný dizajn na FADfeste v Barcelone. Kolekcia žiaroviek Ballon od Estiluz bola inšpirovaná spomienkami generácií – dospelých i detí. Všetci si pamätáme stratený balón, ktorý sme držali v rukách, však? V takom prípade sa balónik nezachytí do neba, pretože nájde svoj domov na strope alebo na stene a rozžiari vaše miestnosti. Tento dizajn funguje obzvlášť dobre ako a  Lampa do detskej izby.

Prepnite ako červené vodítko

Balónová lampa detská izba Estiluz

the Balónová lampa je k dispozícii v dvoch verziách – stropné a nástenné svietidlo. Požadovaný éterický vzhľad je dosiahnutý tým, že tienidlo je vyrobené z kartáčovaného polyetylénu. Tento materiál je priesvitný a obsahuje energeticky úspornú žiarovku.

Nočné svetlo je pre tých najmenších veľmi dôležité, najmä ak sa boja tmy. Títo Lampa do detskej izby Jemne žiari a v noci dieťa utešuje. Toto náladové svetlo vytvára útulnú a teplú atmosféru a zaháňa strach detí z duchov a príšer.