osvetlenie

5 dizajnových svetiel neobvyklých tvarov a konceptov

stojací lampa terra pentalight priehľadné sklo Gaia Bellavia

Predstavujeme 5 dizajnových svetiel, ktoré sú veľmi originálne a extravagantné. Ak máte radi výrazné tvary a netradičné farby, pozrite sa na túto mimoriadnu kolekciu.

 Dizajnové svetlá zo skla Penthalight

Dizajnové svetlá Ručne fúkaná sklenená základňa terra pentalight

Milujeme tieto nadrozmerné sklenené stojacie lampy od talianskej spoločnosti PENTALIGHT. Lampy Terra sú skvelým doplnkom vašej knižnice alebo domácej kancelárie, v elegantnej obývacej izbe alebo elegantnej spálni. Tieto moderné stojacie lampy navrhla spoločnosť Gaia Bellavia. Základne žiaroviek sú vyrobené z ručne fúkaného skla. Sú priehľadné, niektoré bezfarebné a iné so svetlo dymovými sivými alebo hnedými tónmi.

 Dizajnové svetlá ako huby vyrobené z chrómmetakrylátu

Martinelliluce žiarovky huby mico kolekcia metakrylát

martinelliluce mico stolná lampa hubová tienidlo chrómová lampa

stolná lampa martinelliluce mico chrómová základňa v tvare hríbika

Táto roztomilá a zábavná stolná lampa je od spoločnosti Mico Martinelliluce. Vyzerá to ako huba s bielym hubovým dáždnikom vyrobeným z metakrylátu, ale pod ním sa skrýva farebné tajomstvo v červenej alebo modrej farbe. Táto neočakávaná funkcia dodáva nádych farby, ktorý sa odráža v super lesklej chrómovej základni žiarovky.

Kruhová lampa od návrhárky Moniky Forster

kruhová lampa pa padova stojacia lampa žltá monica forster dizajnér

circle de padova led stojanová lampa moderná biela moderné stojacie lampy oceľový kruh de padova dizajnové stojacie lampy oceľová lampa základný kruh de padova

Túto elegantnú stojacu lampu navrhla Monica Forster pre taliansku nábytkársku spoločnosť De Padova navrhnuté. Tieto moderné dizajnérske svetlá majú neobvyklé tienidlo a silne zakrivenú oceľovú základňu. K dispozícii v čerstvej bielej a jasne žltej farbe.

Lampa Lady Smoon od Beau et Bien

lady smoon dizajnérska lampa beaubien imitácia kože

beaubien lampa lady smoon koženka na mieru

Lampa Lady, súčasť zbierky Smoon od Beau et Bien, nie je len pre nadšencov módy a couture, ale aj pre všetkých, ktorí chcú mať doma jedinečnú stojacu lampu. Táto lampa je elegantná a extravagantná a kombinuje priemyselnú estetiku s modernou technológiou osvetlenia. Lampa vyžaruje určitý luxus alebo bohatstvo kombináciou syntetickej kože a lakovaného papiera a inoxu.

Lampy podobné ľuďom z Bizzotto

dizajnérske stojacie lampy bizzotto v životnej veľkosti

Tieto prekvapivé žiarovky v životnej veľkosti pripomínajúce človeka Bizzotto možno opísať ako umelecké prvky so svetelnou funkciou, ktoré boli inšpirované surrealistickým umeleckým hnutím. Tieto dizajnérske svetlá sú neobvykle dekoratívne a v minimalistickom modernom interiérovom dizajne by boli dramaticky prítomné. Jedna lampa zobrazuje muža v životnej veľkosti, ktorý ležérne sedí na dvoch naukladaných kufroch. Ten druhý je v podobe ženy, z ktorej srší určitá dôvera. Namiesto hláv sú vybavené nadmernými tienidlami.

bizzotto žiarovky podobné ľuďom ako tienidlá