Odporúčané

Trendové účesy 2015 – Ako si upravujeme vlasy súčasným spôsobom?

trend účesy 2015 bočný lúčenie updo elegantné ženy

Poprední svetoví kaderníci majú už niekoľko rokov tendenciu byť kreatívnejší a detailnejší, aby bola ich postava rozpoznateľná. Niektoré trendy účesov budú pokračovať aj budúci rok, ale s ostatnými sa bohužiaľ budeme musieť rozlúčiť. Nie však navždy. Pretože retro styling a retro prvky silne formujú trendové účesy 2015. 17 trendových lookov na re-styling nájdete v galérii obrázkov nižšie.!

Trendové účesy 2015: štýl bočného lúčenia

trend účesy 2015 bočné lúčenie bob asymetrické krátke vlasy

Dlhé vlasy sú teraz zviazané do chvosta na zátylku a zakončené bočným predelom. Môžete použiť Bobby Pin na neviditeľné pripnutie vlasov len na jednu stranu. Aby ste správne upravili trendové účesy, môžete si pomôcť aj gélom na vlasy alebo podobným stylingovým výrobkom.

Trendové účesy 2015: dlhé vlasy s ofinou

trend účesy 2015 dlhé vlasy ofina vlny dámy styling

V trendových účesoch 2015 je objemný krokový strih s poníkom späť. Ofina je strihaná kompaktne a poskytuje štruktúru. Tento účes je teraz veľmi obľúbený kvôli svojej prirodzenosti. Vďaka svetelným vlnám vyzerá vzhľad veľmi elegantne a žensky.

trend účesy 2015 medená červená farba vlasov dlhá bočná rozlúčka

Trend color 2015 – medené červené vlasy

Okrem medovo-červených vlasov, karamelové a medové tóny, ako aj jaseňová blondínka podčiarkujú prirodzený pád vlasov a nastavujú skvelé akcenty. Vďaka presne zostrihanej ofine pôsobia medeno-červené vlasy po ramená veľmi sviežo.

krátke účesy-asymetrický strih-biela-blond-pixie-strih

Trendový krátky účes-asymetrický strih pixie

Asymetrický krátky strih so sofistikovanými vrstvami je jedným z trendových účesov 2015. Tento účes je skutočne veľmi praktický a taký rozmanitý: krátke časti na zadnej časti hlavy a dlhšie sekcie na temene hlavy a na bokoch umožňujú rôzne štýly. ! Ďalším variantom štýlu je strih pixie s falošnou ofinou, ktorý je zastrihnutý cez čelo.

dámske účesy-bočné lúčenie-ofina-retro-updo-2015

Vidiecky štýl

Účesy inšpirované vintage-s predelením v strede, skrútenými prednými prameňmi alebo vrkôčikmi pôsobia roztomilo a dajú sa ľahko upravovať.

Vintage-Hair-Stylings-Retro-Braids-Trend účesy-2015

Trend-účesy-2015-bob-hlava-krátke-účesy-klasické-strihy-diskrétne

Klasické strihy – bob vlasy

Pre tých divokých medzi nami: Účes Bob oslavuje v roku 2015 oživenie!

skvele-kudrnaté vlasy-sekcie-ofina-späť-retro-trendové účesy-2015

Quiff

Quiff sa vracia k trendovým účesom 2015! Ako zvláštny pútač oka sú jednotlivé pramene sekcie poníka položené späť nad hlavu. V účese tak získate viac tela a štruktúry aj s dlhými vlasmi.

Nápady-trendové účesy-re-styling-quiff-quiff-quiff-blond-2015

Trendové účesy-2015-svetelné vlny-klasický-bob-účes-s-gradientom-farebným prístupom

Prechod bob účes

Bob s ofinou skutočne pristane takmer každej žene – a pre trendové účesy 2015 sú stylisti späť k tomuto účesu, ktorý je vrstvený pod hornými vlasmi. Sotva viditeľný farebný gradient v bobovom účese je veľmi jemný.

ombre-dlhé vlasy-ružové-čipky-farby-vlasov-trend-2014-2015

Ružové tipy vo vlasoch

Ružové a purpurové špičky vo vlasoch alebo farebná línia vlasov sú stále obľúbeným trendom farby vlasov, ktorý prináša rozmanitosť vzhľadu. Mnoho návrhárov na svojich týždňoch módy stavia na farebné dlhé účesy modeliek – voliteľne s ofinou a vo svetlých vlnách. Ale predovšetkým: nekomplikované a tiež veľmi prirodzené.

Trendové účesy-2015-dlhé vlasy-s ofinou-krok-strih-objemné

objemné vlasy-krok-strih-trend-účesy-2015-vlny

vlasy-medené-farebné-červené-trendy-2015-dlhé-vlasy-štýl-s ofinou

Bočné lúčenie-styling-trend-zrážky-2015-dlhé vlasy-mokrý-vzhľad-gélové

trend účesy 2015 dlhé vlasy tier cut ofina hnedá farba