obývačka

Štýlové zariadenie obývačky do každej miestnosti

štýlové zariadenie obývačky moderná rohová sedacia súprava

Ako centrum každodenného života doma má obývacia izba osobitný význam: Je to miesto stretávania sa rodiny, miesto na relaxáciu po namáhavom dni a salónik na zábavu hostí. Štýlové zariadenie obývačky by preto malo zodpovedať individuálnym potrebám obyvateľov a mať harmonický vzhľad.

Štýlové zariadenie obývačky – obývačka ako trendové zameranie

štýlový nábytok do obývačky kožený obývací priestor

Aj keď v posledných rokoch kreslá a dvojsedadlá čoraz viac pútajú pozornosť štýlového vybavenia obývačky, v sezóne 2015 sa zameranie na pohodlné a priestranné obývacie priestory zvyšuje. Alternatívy pohoviek, ktoré sú často široké a hlboké, ponúkajú priestor pre celú rodinu, kde si môžu pohodlne užívať spoločné chvíle pri rozprávaní, hraní a relaxácii..

Vo veľkých izbách môže byť priestranná skupina sedadiel použitá ako kus nábytku, ktorý miestnosť rozdeľuje, a tiež ako štýlový pútač očí, ktorý ponúka aj sedenie pre rodinných príslušníkov a hostí v menších miestnostiach. Moderné modely upúšťajú od farebných vzorov a pútavých dekoratívnych prvkov v prospech elegantných obyčajných farieb s poťahmi z ľahko udržiavateľného mikrovlákna alebo jemnej kože. Útulnosť zo štýlu sa stáva trendom, ktorý je možné individuálne doplniť najnovšími módnymi farbami.

Štýlové zariadenie obývačky – rôzne štýly, ktoré vyhovujú vášmu vkusu

Štýlové zariadenie obývačky, polkruhový vidiecky štýl

Máte radšej klasické vláčiky s útulnou atmosférou v zariaďovacom štýle? Alebo túžite po minimalistickom dizajnérskom vzhľade, ktorý zaujme jasnými líniami a nadčasovou eleganciou? Kombinácia zariadenia vašej obývačky podľa vašich individuálnych preferencií umožňuje harmonickú kombináciu stola, skriniek a políc vytvoriť obývací priestor v jednotnom vzhľade a vo vysoko kontrastnej zmesi štýlov. V trendovom zariadení obývačky nájdete nábytok s teplým a útulným vzhľadom z prírodného dreva a vzhľadom prírodného dreva, spolu s dizajnovým nábytkom s jasnými líniami až po minimalistický dizajn a elegantné, hravé varianty vo vzhľade Chesterfield..

Neutrálne tóny aktuálne trendovej farebnej palety väčšinou nájdete v nábytku, aby ste ich mohli podľa želania doplniť štýlovými módnymi farbami. 2015 vám ponúka okrem prírodných pieskových a zemitých tónov aj klasickú čiernobielu, ako aj širokú škálu odtieňov sivej. Neobvyklé módne farby však nájdete aj v nábytku: Môžete si tiež vybrať kryty obývačky v štýlových červených a ružových variantoch alebo v módnych farbách lesa a mora, ktoré úplne upustia od divokých vzorov v súlade s aktuálnymi životnými trendmi a požadovaný tón pre Nech sú pútavé. Ak naopak dávate prednosť menej kontrastnému vzhľadu, jemné pastelové tóny prinesú do vašej obývačky inteligentný vzhľad, ktorý tiež dokonale ladí s nadčasovým vintage vzhľadom..

Štýlové zariadenie obývačky – dekorácie domova zvýraznite akcentmi v trendových farbách

Štýlový nábytok do obývačky-drevená stena, rohová sedacia súprava-obrazy

Vyberte si preferovaný štýl podľa svojej vlastnej kompozície alebo použite zostavy do obývačky od známych dodávateľov, akými sú napr www.moebel-sensation.de ako základ štýlového zariadenia vášho domova. Dokončenie vašej obývačky však môžete doplniť iba správnymi bytovými doplnkami. Aj tu máte široké možnosti, ako pomocou vybraného nábytku do obývačky vytvoriť útulné a príjemné miesto. Výrazné trendové farby červené, zelené a modré tóny inšpirované morom zaisťujú živý vzhľad závesov, vankúšov a dekorov, ktoré sú kombinované s metalickými trendovými tónmi a vytvárajú ušľachtilú atmosféru. Farby kovu sú k dispozícii v lesklých a matných verziách a dodávajú vášmu domu elegantný štýl, v ktorom sa vy a vaša rodina budete cítiť rovnako pohodlne ako vaši hostia..

Eklektická obývacia izba kombinuje klasiku s moderným nábytkom

štýlová-obývacia izba dekor-obývacia izba krajina-nápady

Biela obývačka s farebnými podsedákmi

Štýlové zariadenie obývačky-moderné-úplne biele nápady

Štýlový nábytok do obývačky s pohovkou v bobuľovej farbe

Štýlová dekorácia do obývačky a gauča-farby jahôd