obývačka

Stôl do obývačky v bielej farbe – nápady na štýlové a moderné zariadenie

stôl do obývačky biela moderná atmosféra-kombinácia-modré-vankúše

Voľba zariaďovacích prvkov má veľký význam pre miestnosť, kde vy alebo vaši hostia trávite väčšinu času. Vďaka zodpovedajúcemu stolu do obývačky môžete túto oblasť premeniť na centrálny bod vášho domova. Na vytvorenie útulnej a modernej obývačky môžete stôl použiť ako zvýraznenie interiéru. Ak je miestnosť dostatočne široká, môžete napríklad umiestniť veľkú pohovku spolu s nízkym stolom do obývačky v bielej farbe, zatiaľ čo jedálenský stôl môže byť za gaučom. Zaujímavé kombinácie farieb a materiálov vo vašom obytnom priestore nenechajú žiadneho návštevníka ľahostajným.

stôl do obývačky biela kombinácia moderného prostredia

Bielu farbu je možné optimálne kombinovať s čiernou, sivou a širokou škálou farieb. Neutrálne tóny ako biela, svetlo šedá, krémovo biela alebo drevo sa dajú dobre využiť aj do obytných priestorov. Na vankúše, prikrývky alebo hrnce použite farby ako tyrkysové alebo iné kontrastné nuansy, aby ste sa mohli zamerať na malé detaily v miestnosti.

Na vytvorenie obytného priestoru v minimalistickom štýle dizajnéri najčastejšie používajú nábytok neobvyklých tvarov, vďaka ktorým miestnosť vyzerá jedinečne. Na týchto príkladoch vám ukážeme, ako si môžete doma vytvoriť príjemnú atmosféru pomocou obývacieho stolu v bielej farbe. Táto farba je obzvlášť vhodná pre malé miestnosti, pretože dáva pocit priestrannosti. Správne zvolenými kusmi nábytku dosiahnete harmonickú a útulnú atmosféru, dokonca aj v minimalistickom interiéri. V tomto štýle sú steny väčšinou prázdne alebo zdobené čiernobielymi rámami obrazov.

stôl do obývačky biela fialová štýlový hranatý dizajnér

So správnym konferenčným stolíkom budete môcť vytvoriť nádherné miesto na relaxáciu. Všetko, čo potrebujete na pohodový filmový večer alebo čítanie knihy, môžete umiestniť vo nízkej, vo väčšine prípadov vo výške. Povrch stola môže pozostávať zo sklenenej dosky alebo keramiky a stôl do obývačky v bielej farbe môže byť s extra zásuvkou, výškovo nastaviteľný, sklopný alebo s odnímateľnou funkciou. V závislosti od vášho vkusu je k dispozícii množstvo rôznych variácií. Ak sa rozhodnete pridať do interiéru biely stolík do obývačky, môžu vám pomôcť nasledujúce návrhy:

stolík do obývačky-bielo-sivá-laminátová podlaha-čierna-okrúhly-jedálenský stôl-konferenčný stolík

Ak je priestor, ktorý navrhujete, malý, potrebujete flexibilné a funkčné kusy nábytku. Tento okrúhly stôl do obývačky v bielej farbe a jeho veľké dvojča v čiernej farbe nezaberajú veľa miesta a dajú sa pohodlne umiestniť na rôzne miesta v miestnosti. Šedé kreslá sú vhodné na jedenie, relaxáciu alebo sledovanie televízie. Čiernobiela kombinácia dodáva obývačke štýlový nádych.

obývacia izba-stôl-biela-malá-jedáleň-sivá-biela-laminátové podlahové LED-stropné osvetlenie

Ak chcete v obývacej izbe vytvoriť možnosť baru, môžete ako jedálenský kút nastaviť široký stôl do obývačky v bielej farbe vedľa pultu. LED osvetlenie nad kuchynským kútom a nástenné svietidlo za gaučom poskytujú dostatočné osvetlenie miestnosti. Malé biele bočné stolíky s možnosťou servírovania je možné flexibilne umiestniť kdekoľvek v miestnosti pre vaše optimálne pohodlie.

stôl do obývačky-biely-laminát-podlaha-3d-tapeta-čierne-stoličky-bočný stôl

Ak ste do obývačky vybrali správnu fototapetu, môže nielen vytvárať dekoratívny efekt, ale môže byť aj optickou ilúziou hĺbky malej miestnosti. Rohová sedačka v kombinácii s malými čiernymi bočnými stolíkmi a kuchyňou v tvare L ponecháva dostatok priestoru pre o niečo väčší okrúhly stôl do obývačky v bielej farbe, ktorý je obklopený ladiacimi kontrastnými čiernymi stoličkami.

stôl do obývačky-biela-moderná-atmosféra-paleta

Palety sú skvelým zdrojom materiálu, ktorý sa ľahko recykluje a ľahko sa s ním pracuje, ak si chcete vyrobiť vlastný biely stôl do obývačky. Väčšina z nich sa používa ako základ remesla bez toho, aby ste museli v tomto procese vykonať veľa zmien.

Konferenčný stolík môžete vybieliť pomocou paliet, ktoré sú narezané na veľkosť a poukladané na seba alebo použité jednotlivo. Ďalej môže byť povrch opatrený sklenenou doskou alebo inými materiálmi. Nakoniec je možné pridať funkčné kolieska, aby sa stôl v miestnosti ľahko pohyboval. Budete si teda môcť sami vyrobiť stabilný obývačkový stôl v bielej farbe a uložiť doň knihy alebo časopisy. Je to štýlový nápad do každej modernej alebo rustikálnej obývačky, ktorú chcete ozdobiť napríklad starožitnými alebo vintage prvkami.

konferenčný stolík do obývačky-biely-alabastrový-v talianskom štýle

Luxusným návrhom by bol napríklad konferenčný stolík v talianskom dizajne. Ten môže pozostávať z pochrómovanej nerezovej základne s povrchom a stranami z alabastru a môže byť vybavený aj LED osvetlením. Ušľachtilý stôl kombinuje jedinečnosť s moderným štýlom a môžete tak nechať svoju obývačku pôsobiť individuálnejšie.

stôl do obývačky-biele-sklo-štýlové-hranaté-dizajnér

Moderný minimalistický variant môže mať aj extravagantný tvar. To bude vo vašej domácnosti skutočným pútadlom pre oči. Obdĺžnikový stôl do obývačky v bielej farbe môže navrhnúť dizajnér a je vybavený priehľadným povrchom z tvrdeného skla, ako v tomto prípade. Na chrómovú kovovú základňu je možné použiť biely matný lak. Jednoduchý dizajn je možné ľahko kombinovať s niekoľkými prvkami dizajnu.

kreslo do obývačky-biela-moderná-atmosféra-kombinácia-modrá

Ďalším variantom môže byť okrúhly a lesklý stôl do obývačky v bielej farbe vyrobený z drevenej základne. Vďaka modernému farebnému čalúnenému nábytku ponúkate svojim hosťom elegantné a príjemné prostredie, v ktorom môžu zažiť pocit čistoty a štýlu..

stôl do obývačky-biely-vzhľad-dreva-železo-koberec

Vneste do svojho obývačky jednoduché kúzlo a sofistikovanosť pomocou pekného a úsporného konferenčného stolíka. Ak sa nechcete obmedzovať len na jednu bielu farbu, môžete to skombinovať napríklad s drevovláknitou doskou s dreveným vzhľadom. To pekne kontrastuje s bielymi kovovými rámami, ktoré môžu dotvárať dojem.

Stôl do obývačky-biely-rozkladací-výškovo nastaviteľný-konferenčný stolík-praktický

Urobte praktickú voľbu s geometricky navrhnutým stolom do obývačky v bielej farbe, ktorý je možné výškovo nastaviť. Takýto kus nábytku môže byť zmesou obdĺžnikových tvarov a kovu, ktorý kombinuje funkčný a moderný vzhľad zároveň. Vyberte si stôl, ktorý je vybavený pohodlnými a priestorovo úspornými priehradkami, aby ste mali dostatok miesta na rôzne položky.

stôl do obývačky-biely-rozkladací-štvorcový-štýlový

Trendový otočný konferenčný stolík môže vašej obývačke dodať štýlový nádych. Pohodlné miesto na rannú kávu alebo popoludňajší čaj. Vďaka dvom výsuvným úrovniam, ktoré je možné posunúť, získate optimálnu kombináciu praktickosti a štýlu pre svoj moderný domov. Držte sa čistého a jasného dizajnu, aby ste zdôraznili harmonické proporcie v obývacej izbe a vytvorili tak pokojné prostredie – perfektný spôsob, ako uvoľniť myseľ a telo po náročnom pracovnom dni. Navyše, takýto elegantný tvar by sa hodil takmer do každého interiéru.

stolík do obývačky-biela-čierna-štýlová-s vysokým leskom-dizajnér

Stôl do obývačky vo vysokom lesku v bielej farbe s čiernym povrchom môže každej miestnosti dodať sofistikovaný a zvodný nádych. Jemne zaoblené rohy môžu zmierniť ostrý kontrast medzi bielou spodnou stranou a čiernou doskou. Dve zásuvky prispievajú k úhľadnému a minimalistickému pocitu a zároveň vám poskytujú vynikajúcu voľbu pre uloženie v obývacej izbe. Neutrálne tóny a lesklý povrch môžu zo stola urobiť ozdobu obývačky. Pre väčšiu farbu môžete navrch položiť aj farebnú kyticu.