obývačka

Elegantný dizajn sedačky od spoločnosti B&B pre taliansku atmosféru v obývacej izbe

Moderný dizajn sedacej súpravy vo fialovej farbe

Talianska spoločnosť B&B z Talianska je za to, že je úžasný Pohovkový dizajn Svetovo preslávený. Krásny nábytok je k dispozícii v širokej škále farieb a tkanín, takže sa dá prispôsobiť akémukoľvek typu interiéru.

Elegantný dizajn pohovky v rôznych kombináciách

Pohovkový dizajn-tmavohnedý-nábytok BB

Super elegantné, klasické, luxusné, veľkolepé alebo minimalistické, veľké, malé, tradičné a moderné – to je Pohovkový dizajn od B.&B obsahuje takmer všetko. Najnáročnejší zákazníci by si medzi nimi určite našli to svoje. Kreatívne kombinácie pohoviek a skvelých dekorácií dodajú každej miestnosti pocit tepla a pohodlia.

Urobte dojem s luxusným dizajnom pohovky

Čierna a biela interiér obývacej izby s drevenou podlahou

To Pohovkový dizajn je zameranie zariadenia miestnosti, ktoré by malo harmonizovať s celým prostredím. Pohodlná sedačka má veľký význam pre úspech a celkovú atmosféru interiéru. Každý z luxusných vzorov pohoviek od B&B je jedinečný a má svoje výhody. Hlavným dôrazom je buď výrazná farba alebo neobvyklý tvar. Pre silný efekt dizajnéri vytvárajú pohovky, taburetky a dekorácie v rôznych farbách, ktoré buď zdôrazňujú kontrast alebo harmóniu.

Dizajn multifunkčného nábytku – sedacia súprava červená

Pohovka-interiér obývačky v červenej farbe

Živá kombinácia červenej, sivej, čiernej a bielej vytvára dramatickejšiu atmosféru, zatiaľ čo neutrálne tóny nábytku pôsobia upokojujúcejšie. Čiernobiele pruhy sú elegantné klasické vzory na čalúnenie kobercov, tapiet alebo nábytku. Ten v tvare písmena L. Pohovkový dizajn je praktický a môže byť navrhnutý ako kútik na čítanie. Pohovka je pohodlná a dostatočne veľká, aby ste sa v nej mohli zababušiť po dlhom dni v práci.

Nápady na výzdobu interiéru

elegantný dizajn obývačky BB Taliansko

Mnoho z týchto moderných usporiadaní pohoviek je modulárnych. Vďaka tejto funkcii môžu byť voľne umiestnené v miestnosti. Čalúnené vysoké dosky sú určite ďalším úžasným kusom nábytku B.&B.. To Pohovkový dizajn je tak univerzálny a krásny, že ho môžete podľa potreby reorganizovať a získať nový jedinečný dizajn miestnosti.

Zariaďte si obývačku štýlovo 

Biela pohovka-čiernobiele vankúše na žltej stene

Moderný interiér v červenej a sivej farbe

Moderná výzdoba obývačky s červenou pohovkou

Klasická farebná kombinácia – čierna a biela

nápady na zariadenie bytu pre bielu sedaciu súpravu-tmavá podlaha