Obklady stien

Moderné tapety s reliéfnymi vzormi od Progetto Parato

moderný vzor reliéfu tapety čierny

Príklad šik a moderné tapety s reliéfnymi vzormi je zbierka Progetto Parato. Taliansky štýl je dokonca vidieť na štruktúrach, textúrach a tvaroch grafických vzorov. Pôsobivý a luxusný vzhľad a príjemný na dotyk – čo iné ste si mohli predstaviť ako perfektný dizajn steny.

Moderné tapety s reliéfnymi vzormi – štýl a kvalita z Talianska

Textilná reliéfna tapeta červená

Luxusné a moderné tapety s reliéfnymi vzormi by mali zodpovedať najnovším svetovým trendom. Talianski dizajnéri nie sú len v súlade s trendmi, ale aj oni určujú trendy. Pôvodné tapety majú rôznu farbu a textúru – majú kryštálové vložky alebo sú čalúnené textíliou. Od elegantného cez klasický až po extravagantný – vždy sa nájde niečo aj pre ten najnáročnejší vkus.

Elegantný dizajn steny – moderné tapety s reliéfnymi vzormi

Geometrický vzor textúrovanej tapety

Vďaka tapetám vyzerá dizajn miestnosti perfektne. Hrajú mimoriadne dôležitú úlohu a nemožno ich len tak prehliadnuť. Ak moderné tapety s reliéfnymi vzormi vždy by ste sa mali uistiť, že tie nové sa k zariadeniu budú hodiť. Jednoduchý dizajn tapiet nemusí nutne znamenať, že majiteľ nemá predstavivosť. Naopak – múdro investoval do tapety.

Luxus a bezpečnosť v dizajne tapiet

Textilný moderný luxusný vzor tapety

Moderná tapeta s reliéfnymi vzormi od Progetto Parato sú vyrobené z vysoko kvalitných materiálov – 100% talianskych, ohňovzdorných a umývateľných. To z nich robí večné umelecké dielo.

Luxusný dizajn steny s textilnými tapetami

Dizajn tapety z drahých kameňov

Reliéfne tapety v čiernej a bielej farbe

Moderná reliéfna tapeta-kvetinový vzor-čierna a biela