Obklady stien

Drevené dlaždice na stene poskytujú väčší komfort v modernom podkroví

budova v štýle podkrovia architektúra sála slinok tehla

Druhý deň architekti dizajnu & Spoločnosť Creative Associates realizovala svoj projekt modernej kancelárskej budovy v meste Tahara City, Aichi, Japonsko. Celková plocha 300 metrov štvorcových sa rozprestiera na dvoch úrovniach, na ktorých je umiestnených niekoľko kancelárskych a konferenčných miestností od Village Foods Co. Spoločnosť sa zaoberá jedlom a nápojmi pre reštaurácie v regióne a potrebovala dostatok priestoru nielen pre svojich zamestnancov, ale aj pre prijatie súčasných a budúcich partnerov. Budova zvnútra aj zvonku je navrhnutá v trendovom industriálnom štýle. Priestranné izby a zariadenie vytvárajú atmosféru podkrovia. Drevené dlaždice na stene a strope dodávajú interiéru útulný a príjemný vzhľad.

Kancelárska budova v priemyselnom štýle

vchod kancelária kancelária spoločnosť spoločnosť dvere

V priestoroch recepcie môžete stále cítiť útulnú atmosféru. Poskytuje niekoľko drevených prvkov, ktoré sú nádherne kombinované s robustnými materiálmi, akými sú kameň, oceľ a mozaika. Drevené dlaždice na stene, na podlahe a ako stropný obklad vytvárajú prostredie, v ktorom sa budete cítiť ako doma. Elegantné klasické sedenie v štýle Chesterfield a harmonické osvetlenie výrazne spríjemňujú čas v čakárni.

Drevené obklady na stenu v modernej kancelárskej budove

Drevená dlažba na stene v podkroví moderná kancelárska spoločnosť

Na prízemí, vedľa čakárne, sa nachádza kuchyňa, ktorá je k dispozícii zamestnancom, a tiež toalety. Do druhej úrovne vedie široké drevené schodisko s oceľovým zábradlím. K dispozícii je konferenčný stolík a jednotlivé kancelárie a konferenčné miestnosti, ktoré sú od seba oddelené zasklenými priečkami. Konštrukcia zasklenia a zábradlia je vyrobená z čiernej ocele, ktorá je charakteristická pre trendový priemyselný alebo loftový štýl.

drevená dlažba stena podlaha prírodný kameň útulná atmosféra

Okrem typického priemyselného osvetlenia s niekoľkými bodovými svetlami sú detaily v interiéri vhodne zasadené do scény s dodatočným akcentačným osvetlením. Krásne dizajnérske svetlá upozorňujú diváka na určité body a akcenty. Štruktúry, ako sú drevené obklady na stene, obklady z prírodného kameňa a jednotlivé oblasti, si tak prídu na svoje.

Drevená dlažba na stene chodba v bielom podkroví v industriálnom štýle

Dizajnéri oddelili plochy predovšetkým priemyselnými drevenými posuvnými dverami. V týchto bodoch existuje kontrast medzi rôznymi štruktúrami a materiálmi, ako je drevo, oceľ, sklo, prírodný kameň a dlaždice. Táto kombinácia rôznych vzhľadov sa stala charakteristickým štýlovým prvkom celého dizajnu interiéru.

Pokladanie drevenej dlažby na stenu v bielom kontrastnom obklade stien

foyer parkety mozaikové dlaždice podkrovie industriálny štýl

Drevená dlažba na stene predsieň schody drevený podkrovný oceľové sivé osvetlenie

stolné stoličky na osvetlenie podkrovného industriálneho štýlu

drevené obklady stenové dvere parketové podlahy obklady stien prírodný kameň

drevená dlažba dekorácia na stenu tyrkysová surfová doska

parketová konferenčná miestnosť stena zo slinku

zasklenie konferenčnej miestnosti podkrovný štýl

posuvné dvere drevená dlažba deliaca stena zasklenie podkrovie

drevená dlažba stena parketová podlaha kancelária kancelária priemyselný štýl

drevené obklady steny prírodný kameň obklady stien nábytok parkety

drevené dlaždice stena pracovňa pracovné stoly drevené sivé podlahy

drevená obkladacia stena kancelársky podkrovný štýl sivé zasklenie deliaca stena

* projekt od dizajn & Creative Associates