Obklady stien

3D nástenné panely z cukrovej trstiny – ekologická alternatíva do domu

Materiály krb obývacia izba krásne nápady na obklady stien

Čoraz viac spoločností prináša na trh výrobky šetrné k životnému prostrediu – ochrana prírody hrá v našich životoch stále dôležitejšiu úlohu. Dánska spoločnosť Mywallart pokračuje v koncepte a ponúka 3D stenové panely z recyklovaných prírodných materiálov. Pri spracovaní cukrovej trstiny na cukor zostáva rastlinný odpad – presne z toho sú panely vyrobené.

Štýlové 3D nástenné panely s originálnymi vzormi

Nápady na stenu pokrývajúce obývačku Chlpatý koberec

the 3D stenové panely sú vyrobené z vlákien cukrovej trstiny – vďaka inovatívnej technológii výrobný proces chráni prírodu a šetrí náklady na suroviny. Súčasne vzniká vysoko kvalitný produkt, ktorý je možné perfektne integrovať do moderných obytných priestorov. Vďaka mnohostrannému sortimentu produktov je ponúkaných mnoho možností dizajnu – či už ako akcent, ktorý osviežuje atmosféru miestnosti, alebo ako jemné pozadie súvisí s priestorovými podmienkami a osobnými preferenciami.

3D nástenné panely osviežia každú miestnosť

Farebná jedálenská lavica rustikálny nábytok

the 3D stenové panely od MyWallart ponúkajú udržateľnú alternatívu k tapetám a farbám na steny. Či už do kancelárie, na chodbu alebo jednoducho ako prízvuk do obývačky – dajú sa použiť kdekoľvek. Obklady vyžarujú eleganciu – početné prevedenia vyhovujú každému vkusu. Úspešná kombinácia výrazného štýlu a pozornosti k detailu vytvára moderný vzhľad.

3D panely v kancelárii

Efektná plastová stolička kancelársky interiér štýlový